• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Szczecin Niebuszewo

Znalezionych ofert: 82

15889908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27863507 15889908 Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 37,90 m², położone na szóstym piętrze wysokiego bloku (lata 70.) przy ul. Krasińskiego w Szczecinie.To propozycja dla osób, które cenią ciszę, prywatność oraz wygodny układ pomieszczeń z o...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

359 000 PLN (9 472 zł/m2)

2
1
37.9 m2
1976
15890172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27873782 15890172 Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po remoncie Os. Książąt Pomorskich, ul. Łucznicza. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,10 m², położone na 6 piętrze zadbanego, ocieplonego budynku na spokojnym i zielonym Osiedlu Książąt Pom...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

559 000 PLN (11 868 zł/m2)

2
1
47.1 m2
1980
15623983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22687159 15623983 Oferujemy na sprzedaż narożny lokal użytkowy usytuowany w jednym z najlepszych punktów w mieście – u zbiegu alei Wyzwolenia i ulicy Jana Długosza. To rejon Szczecina na granicy Śródmieścia Północnego i Niebuszewa, miejsce o dużym natężeniu ruchu pies...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (8 232 zł/m2)

5
-
60.62 m2
1900
15623977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22687165 15623977 Oferujemy na sprzedaż narożny lokal użytkowy usytuowany w jednym z najlepszych punktów w mieście – u zbiegu alei Wyzwolenia i ulicy Jana Długosza. To rejon Szczecina na granicy Śródmieścia Północnego i Niebuszewa, miejsce o dużym natężeniu ruchu pies...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (8 232 zł/m2)

5
-
60.62 m2
1900
15891133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27889511 15891133 Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po remoncie Os. Książąt Pomorskich, ul. Łucznicza. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,10 m², położone na 6 piętrze zadbanego, ocieplonego budynku na spokojnym i zielonym Osiedlu Książąt Pom...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

559 000 PLN (11 868 zł/m2)

2
1
47.1 m2
1980
15482905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19553177 15482905 TYLKO U NAS !!!MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRZEZ OSOBY SPOZA UNII EUROPEJSKIEJ !!!Mieszkanie położone w dzielnicy Niebuszewo, idealne dla osób ceniących spokojne otoczenie oraz szybki dojazd do centrum miasta. Idealne dla rodziny z dziećmi lub inwestycję.Lokal...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

719 000 PLN (10 401 zł/m2)

3
-
69.13 m2
1980
15894283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27938312 15894283 Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość nabycia przez cudzoziemców),urządzone i wyposażone, 2. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 3. piętrze niskiego bloku.Mieszkanie świetnie zlokalizowane, mieszczące się przy ulicy Królewicza Kazimierza ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

415 000 PLN (9 061 zł/m2)

2
1
45.8 m2
1982
15882951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673382 15882951 Na sprzedaż własnościowe,komfortowo wykończone, urządzone i wyposażone, 3. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 1. piętrze bloku z windą - stan idealny!Mieszkanie świetnie zlokalizowane, mieszczące się przy ulicy Niemcewicza w Szczecinie.Doskonały dost...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

539 900 PLN (11 422 zł/m2)

3
1
47.27 m2
1976
15894169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27933100 15894169 Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu Książąt Pomorskich.Niski blok bez windy z wielkiej płyty z lat 80tych.Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze (z czterech). Na powierzchnię 59,5m2 składają się:- słoneczny salo...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

475 000 PLN (7 983 zł/m2)

3
1
59.5 m2
1981
15814109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27671074 15814109 Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe usytuowane na 4 piętrze kamienicy. Jest to adaptacja poddasza bez uciążliwych skosów. Na powierzchni ok. 74m2 ( po podłodze ok. 82m2) znajdują się: na 1 poziomie - salon o pow. ok 20m2, pokój o pow. ok 13m2, oddzie...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

540 000 PLN (7 297 zł/m2)

3
1
74 m2
1930
15883265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27674816 15883265 Do sprzedaży mieszkanie 2 - pokojowe, rozkładowe, zlokalizowane na wysokim parterze niskiego, ocieplonego budynku, w cichej, zielonej uliczce Niebuszewa. Przed budynkiem i wzdłuż całej uliczki ogólnodostępne, bezpłatne miejsca do parkowania oraz spor...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

339 000 PLN (7 699 zł/m2)

2
1
44.03 m2
1935
15893303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27906810 15893303 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z pełną własnością, położone na 1. piętrze zadbanego budynku z windą, w doskonałej lokalizacji – w samym centrum Szczecina, tuż przy Parku Kasprowicza. To idealna propozycja dla osób, które chcą korzystać z uroków ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

569 900 PLN (9 630 zł/m2)

2
1
59.18 m2
2007