• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Warszawa Białołęka

Znalezionych ofert: 528

15894492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944017 15894492 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Dziatwy (Osiedle Wille Miejskie Klasyków)BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,75m2 składa się z:-...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

770 000 PLN (15 795 zł/m2)

2
1
48.75 m2
2016
15893585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27914888 15893585 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Gioacchino RossiniegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56,43m2 składa się z:- 2 pokoi, - kuchni, - łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- 2 ba...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (12 936 zł/m2)

2
1
56.43 m2
2013
15893589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27914883 15893589 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:- 2 pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienki. Powierzchnia dodatkowa:- ogr...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

600 000 PLN (16 216 zł/m2)

2
1
37 m2
2008
15893447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27911261 15893447 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Kamińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1998NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 92,43m2 składa się z:-salonu,-trzech sypialni,-dwóch...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 199 000 PLN (12 972 zł/m2)

4
2
92.43 m2
1998
15894541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944529 15894541 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Żeglugi Wiślanej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2008NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53 m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-oddzielne...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

620 000 PLN (11 698 zł/m2)

2
1
53 m2
2008
15893446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27911259 15893446 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Leona Berensona BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą Rok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54m2 składa się z:-salonu z aneksem ku...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

800 000 PLN (14 815 zł/m2)

3
1
54 m2
2015
15893420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27910994 15893420 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Marywilskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47m2 składa się z:- Salon 17.35 m2,- Pokój 11.11 m...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

704 000 PLN (14 979 zł/m2)

2
1
47 m2
2019
15892356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898487 15892356 3-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 59m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym, - 2 sypialni, - łazienkiPowierzchnia dodat...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (13 542 zł/m2)

3
1
59 m2
2011
15890645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27882884 15890645 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Marii Callas BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,52 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

655 000 PLN (13 500 zł/m2)

2
1
48.52 m2
2025
15890431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877081 15890431 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. AntallaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 80-tych. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33m2 składa się z:-sypialni,-salonu,...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

480 000 PLN (14 545 zł/m2)

2
1
33 m2
1980
15890398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27876180 15890398 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Mehoffera BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2022NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 96,2m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-cz...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 574 400 PLN (16 366 zł/m2)

5
2
96.2 m2
2022
15889931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27864573 15889931 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. H. Ordonówny BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2006NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55,4m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-d...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

840 000 PLN (15 162 zł/m2)

3
1
55.4 m2
2006