• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Warszawa Białołęka

Znalezionych ofert: 526

15893600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27915093 15893600 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Magicznej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2011NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 67,6m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchennym ,-Trzy...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (15 533 zł/m2)

4
1
67.6 m2
2011
15893607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27915088 15893607 1-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. TopolowejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 12 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28,5m2 składa się z:- pokoju, - aneksu kuchennego, - łazienki. Mieszkanie jest w doskonałym s...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 999 PLN (21 053 zł/m2)

1
1
28.5 m2
2014
15893449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27911262 15893449 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Modlińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2022 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35,45m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (18 307 zł/m2)

2
-
35.45 m2
2022
15893445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27911260 15893445 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Książkowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31 m2 składa się z:- pokój dzienny ok 17,5 m2,- wydz...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

464 000 PLN (14 968 zł/m2)

1
1
31 m2
2000
15892357 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898489 15892357 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Domenica ScarlattiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,63m2. Układ:- przestronny salon z aneksem kuchennym (17,11 m²) z wyjściem na ba...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (14 418 zł/m2)

2
1
50.63 m2
2018
15893586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27914881 15893586 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Flisaków osiedle Regaty.BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 59,38m2 składa się z:-salonu z aneksem ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (13 456 zł/m2)

3
1
59.38 m2
2019
15893452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27911257 15893452 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Monteverdiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35,90m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

660 000 PLN (18 384 zł/m2)

2
1
35.9 m2
2020
15894492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944017 15894492 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Dziatwy (Osiedle Wille Miejskie Klasyków)BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,75m2 składa się z:-...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

770 000 PLN (15 795 zł/m2)

2
1
48.75 m2
2016
15893585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27914888 15893585 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Gioacchino RossiniegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56,43m2 składa się z:- 2 pokoi, - kuchni, - łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- 2 ba...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (12 936 zł/m2)

2
1
56.43 m2
2013
15893589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27914883 15893589 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:- 2 pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienki. Powierzchnia dodatkowa:- ogr...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

600 000 PLN (16 216 zł/m2)

2
1
37 m2
2008
15893447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27911261 15893447 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Kamińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1998NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 92,43m2 składa się z:-salonu,-trzech sypialni,-dwóch...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 199 000 PLN (12 972 zł/m2)

4
2
92.43 m2
1998
15894541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944529 15894541 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Żeglugi Wiślanej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2008NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53 m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-oddzielne...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

620 000 PLN (11 698 zł/m2)

2
1
53 m2
2008