• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Warszawa Białołęka

Znalezionych ofert: 526

15893446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27911259 15893446 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Leona Berensona BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą Rok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54m2 składa się z:-salonu z aneksem ku...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

800 000 PLN (14 815 zł/m2)

3
1
54 m2
2015
15893420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27910994 15893420 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Marywilskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47m2 składa się z:- Salon 17.35 m2,- Pokój 11.11 m...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

704 000 PLN (14 979 zł/m2)

2
1
47 m2
2019
15892356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898487 15892356 3-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 59m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym, - 2 sypialni, - łazienkiPowierzchnia dodat...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (13 542 zł/m2)

3
1
59 m2
2011
15890645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27882884 15890645 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Marii Callas BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,52 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

655 000 PLN (13 500 zł/m2)

2
1
48.52 m2
2025
15890431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877081 15890431 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. AntallaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 80-tych. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33m2 składa się z:-sypialni,-salonu,...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

480 000 PLN (14 545 zł/m2)

2
1
33 m2
1980
15890398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27876180 15890398 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Mehoffera BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2022NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 96,2m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-cz...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 574 400 PLN (16 366 zł/m2)

5
2
96.2 m2
2022
15889931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27864573 15889931 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. H. Ordonówny BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2006NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55,4m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-d...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

840 000 PLN (15 162 zł/m2)

3
1
55.4 m2
2006
15889159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27845625 15889159 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Berensona BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 73,47m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-2 od...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 065 000 PLN (14 496 zł/m2)

3
1
73.47 m2
2009
15888401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27813757 15888401 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Skarbka z GórBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32m2 składa się z:-pokoju dziennego,-otwartej kuch...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (17 188 zł/m2)

1
1
32 m2
2003
15890433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27877082 15890433 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Geometrycznej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 91,5 m2 składa się z:-Salon z kuchnią – 30 m² (prze...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 418 250 PLN (15 500 zł/m2)

5
2
91.5 m2
2025
15889951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27864967 15889951 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Grzymalitów BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2001NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34m2 składa się z:-pokój dzienny – 19,7 m²-widny ane...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

570 000 PLN (16 765 zł/m2)

1
1
34 m2
2001
15889934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27864657 15889934 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Głębockiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2006NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,9m2 składa się z:-oddzielnej kuchni,-salonu,-sypia...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (15 317 zł/m2)

2
1
48.9 m2
2006