• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Warszawa Białołęka

Znalezionych ofert: 526

15886039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27746327 15886039 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Śreniawitów BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 1983 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47,3m2 składa się z:-przedpokoju,-dwóch...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (12 664 zł/m2)

2
1
47.3 m2
1983
15885993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27745236 15885993 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Nowodworskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: około 2000 r.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z:-salonu z aneksem kuche...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

655 000 PLN (17 237 zł/m2)

2
1
38 m2
2000
15885974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27745045 15885974 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 2002NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44,6 m2 składa się z:-salon – ok. 20,5 m²-aneks kuchen...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (12 309 zł/m2)

2
1
44.6 m2
2002
15884274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27698391 15884274 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Płochocińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 2023 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,91m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

634 450 PLN (13 525 zł/m2)

2
1
46.91 m2
2023
15889180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845741 15889180 Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż – Warszawa TarchominNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji przy ul. Światowida 61B na warszawskim Tarchominie. To doskonała propozycja dla osób, które szukają komfortowego mieszkania w dobrze sk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

729 344 PLN (14 800 zł/m2)

2
1
49.28 m2
2026
15889161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27845627 15889161 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Arcangela Corellego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 20192020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28,31m2 składa się z:-pokoju dziennego,-...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

455 000 PLN (16 072 zł/m2)

1
1
28.31 m2
2019
15888451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27814079 15888451 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54,3m2 składa się z:- 2 pokoi, - aneksu kuchennego, - garderoby, - łazienkiMieszkanie jes...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (11 971 zł/m2)

2
1
54.3 m2
2004
15888370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27810895 15888370 2 -pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Myśliborska BUDYNEKOSIEDLE Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy:2008NIERUCHOMOŚĆ Mieszkanie o powierzchni 59 m2 składa się z: dwóch pokoi, oddzielnej kuchni,...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

728 000 PLN (12 339 zł/m2)

2
1
59 m2
2008
15887478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27784207 15887478 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. MagicznejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,50m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienki z oknem. Powierzchni...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

770 000 PLN (15 556 zł/m2)

2
1
49.5 m2
2010
15887261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27779530 15887261 OFERTA NR 24-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Warszawie, Białołęka przy ul. MagicznejBUDYNEK OSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1. piętrze w 3-piętrowym budynku.Rok budowy: 2011Winda: takNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 67,60 m² Salon z anekse...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (15 533 zł/m2)

4
1
67.6 m2
2011
15887225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27779323 15887225 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. PorajówBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 12 piętrowym budynku.Rok budowy: 1984NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 61,20m2 składa się z:-Salon - 19,1mkw-Pokój - 11,3mkw-...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

660 000 PLN (10 784 zł/m2)

3
1
61.2 m2
1984
15887206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27779320 15887206 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Berensona BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41,48m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,,-sy...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

600 000 PLN (14 465 zł/m2)

2
1
41.48 m2
2009