• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Warszawa Białołęka

Znalezionych ofert: 527

15885959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27744274 15885959 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Siecznej (osiedle Lewandów 2)BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 2011NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28,63m2 składa się z:- pokoju dzie...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

445 000 PLN (15 543 zł/m2)

1
1
28.63 m2
2011
15887408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27783129 15887408 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Kartograficznej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2026 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym- 2...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

720 000 PLN (15 652 zł/m2)

3
1
46 m2
2026
15887209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27779314 15887209 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Głębockiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,9m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-widnej kuchni,-ł...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (16 012 zł/m2)

2
1
49.9 m2
2020
15895879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962781 15895879 Zakup bez PCC i bez prowizji dla biura nieruchomości!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,46 m2 położone na pierwszym piętrze w nowo powstającej inwestycji deweloperskiej Mirabelki 5, zlokalizowanej w zielonej...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

544 750 PLN (14 941 zł/m2)

2
1
36.46 m2
2026
15895777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27962704 15895777 Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 350 m², położony na zagospodarowanej działce ze starodrzewem przy ul. Kazimierza Szałasa na tzw. bliskiej Białołęce.Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla dużej r...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 000 PLN (5 286 zł/m2)

5
2
350 m2
2000
15884146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27695854 15884146 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. FlisakówBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45,5m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (12 747 zł/m2)

2
1
45.5 m2
2019
15884151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27695849 15884151 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Konik Polny BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44,18 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-d...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

515 000 PLN (11 657 zł/m2)

3
1
44.18 m2
2025
15884117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27695282 15884117 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Płochocińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,6 m2 składa się z:-pokoju dziennego z aneksem ku...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

629 940 PLN (12 962 zł/m2)

2
1
48.6 m2
2015
15883385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675043 15883385 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. WittigaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1983NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44,1m2 składa się z:- salonu o pow. 17,9 m2 z wyjściem na ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

595 000 PLN (13 492 zł/m2)

2
1
44.1 m2
1983
15882192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | taras | po remoncie | parking 27658188 15882192 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce przy ul. Majolikowskiej.Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym, kameralnym budynku.Na powierzchnię 56m2 składa się:- salon z k...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

789 000 PLN (14 089 zł/m2)

3
1
56 m2
2006
15813036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Białołęka | 2 pokoje | parking | las 26553778 15813036 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul.Mehoffera.Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w 3 piętrowym budynku na zamkniętym osiedlu.Na powierz...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

670 000 PLN (15 952 zł/m2)

2
1
42 m2
2006
15884274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27698391 15884274 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Płochocińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 2023 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,91m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

634 450 PLN (13 525 zł/m2)

2
1
46.91 m2
2023