• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Warszawa Ochota

Znalezionych ofert: 201

15867178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27337071 15867178 Na sprzedaż przestronny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 128 m² w stanie deweloperskim, położony na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku z 2024 roku. Mieszkanie jest dwustronne, bardzo jasne i funkcjonalnie zaprojektowane, a dodatkowy...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 100 000 PLN (24 219 zł/m2)

4
2
128 m2
2024
15884652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27708733 15884652 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 46,95 m², położone na wysokim parterze w zadbanym, kameralnym budynku na warszawskiej Ochocie – Szczęśliwice, przy ul. Karola Dickensa.Blisko: Park Szczęśliwicki oraz Pola MokotowskieNajważ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

771 000 PLN (16 422 zł/m2)

3
1
46.95 m2
1968
15846417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26887262 15846417 Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, położone w sercu warszawskiej Ochoty przy ul. Białobrzeskiej. To doskonała propozycja dla singla, pary lub jako bezpieczna inwestycja pod wynajem – lokalizacja w pobliżu Warszawskiego Uniwe...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

700 000 PLN (18 919 zł/m2)

2
1
37 m2
1960
15829532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26643806 15829532 Do sprzedania kawalerka o powierzchni 22,7 m2 na Starej Ochocie przy ulicy Grójeckiej niedaleko Wawelskiej. Mieszkanie do remontu, usytuowane na 2 piętrze w 6-piętowej kamienicy z 1962 roku. Cegła, duże okno – podwójne drzwi balkonowe, drzwi wejściow...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

422 000 PLN (18 590 zł/m2)

1
-
22.7 m2
1962
15710186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24371950 15710186 Apartament inwestycyjny przygotowany do wynajmu krótkoterminowego lub zamieszkania wraz z pełnym wyposażeniem .Nieruchomość zlokalizowana jest w Warszawie w dzielnicy Włochy. W budynku znajduje się lobby oraz pralnia samoobsługowa. Mieszkanie jest ob...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

595 000 PLN (19 476 zł/m2)

1
1
30.55 m2
2015
15822556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26643772 15822556 3-pokojowe mieszkanie na parterze w 12 piętrowym budynku z 1977 roku.Mieszkanie o powierzchni 66,50m2 składa się z:- salonu- dwóch sypialni- oddzielnej, widnej kuchni- łazienki- WC- przedpokoju.Czynsz administracyjny wynosi 1300zł.Mieszkanie spółdzie...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 122 000 PLN (17 000 zł/m2)

3
1
66 m2
1977
15506001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 10 pokojowe 20068376 15506001 Inwestycyjne mieszkanie 10-pokojowe 120 m² Centrum Warszawy 12. piętro Winda Loggia Garaż podziemnyNa sprzedaż przestronne, w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 120 m², usytuowane na 12. piętrze w nowoczesnym budynku z 2005 roku, w sam...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (16 529 zł/m2)

10
2
121 m2
2005
15889704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27859034 15889704 Na sprzedaż urocza i bardzo funkcjonalna kawalerka o powierzchni 24,25 mkw, położona w jednej z najbardziej lubianych części Warszawy - na Starej Ochocie, przy ul. Raszyńskiej 3244, tuż obok Filtrów Warszawskich.To mieszkanie idealne dla osób, które ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

598 000 PLN (24 660 zł/m2)

1
1
24.25 m2
1938
15864780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27272738 15864780 Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, położonego przy ul. Grójeckiej 74 na warszawskiej Ochocie. Nieruchomość znajduje się w kamienicy o miejskim, przedwojennym charakterze, w ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (18 140 zł/m2)

2
-
43 m2
1939
15888349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27810235 15888349 Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Villa Parc, ul. Włodarzewska 81, Warszawa - Ochota (Szczęśliwice) Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,1 m², zlokalizowane na pierwszym...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (20 909 zł/m2)

3
-
55 m2
2012
15884015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27692064 15884015 Idealna propozycja dla inwestorów poszukujących nieruchomości z dużym potencjałem w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy. Ten lokal użytkowy na Ochocie to doskonała baza pod dochodowy wynajem długoterminowy, oferujący elastyczność aranżacji i...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 700 000 PLN (6 876 zł/m2)

12
-
829 m2
2006
15434216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18452640 15434216 Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękne mieszkanie o powierzchni 57m2 na Starej Ochocie - Sękocińska. W skład nieruchomości wchodzą: - pokój ok 20 m2, - pokój ok 16 m2, - duża widna kuchnia ok 12,5 m2, - d...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

889 000 PLN (15 596 zł/m2)

2
-
57 m2
1937