• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Warszawa Ochota

Znalezionych ofert: 201

15366989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 16935510 15366989 Do sprzedaży duże, 5 pokojowe mieszkanie 146 m2 w przedwojennej kamienicy. Wysokość mieszkania 3,5 m. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze przedwojennej kamienicy, na warszawskiej Ochocie. Nieruchomość składa się z 4 niezależnych pokoi, dużego hallu, d...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 490 000 PLN (17 055 zł/m2)

5
1
146 m2
1932
15822120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26598801 15822120 Unikatowy Design przy samym Parku - apartament przy ul. Szczęśliwickiej, położony w prestiżowej inwestycji Dom Awangarda z 2017 roku Standard Premium. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikatowego, trzypokojowego apartamentu o...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 200 000 PLN (25 581 zł/m2)

3
-
86 m2
2017
15870413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka Stara Ochota Kamienica Plac Narutowicza 27427949 15870413 519 000 zł Sprzedaż 23,78 m2 1 pokój Warszawa Mianowskiego Stara OchotaPrzedmiotem sprzedaży jest 1-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 5 piętrze przedwojennej kamienicy przy ul. Mianowskiego w Warszawie.Mieszkanie składa się z pokoju, wnęki kuc...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

519 000 PLN (22 565 zł/m2)

1
1
23 m2
1928
15886070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27747065 15886070 Nowoczesna kawalerka przy Parku SzczęśliwickimMieszkanie znajduje się w kameralnym 3 piętrowym budynku na Ochocie, monitorowanym osiedlu, urządzone w wysokim standardzie. W bezpośrednim sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego w cichej okolicy z widokiem n...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

605 000 PLN (19 516 zł/m2)

1
1
31 m2
2008
15861899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trójstronne 3-pokojowe na Rakowcu 27215872 15861899 Szukasz mieszkania, które jest czymś więcej niż tylko ciemnym kwadratem w bloku? Przy ul. Baleya czeka na Ciebie przestronne, 65-metrowe mieszkanie, które dzięki ekspozycji na trzy strony świata jest wypełnione światłem od rana do wieczora. Położone ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 000 PLN (13 462 zł/m2)

3
1
65 m2
1970
15873301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka Parter Ochota Filtry 27515254 15873301 Atrakcyjne jednopokojowe mieszkanie z loggią w przedwojennej kamienicy. Doskonały lokal pod prowadzenie działalności gospodarczej - parter, komunikacja z centrum. Powierzchnia 27 metrów. Do mieszkania przynależy piwnica.Lokalizacja na warszawskiej Oc...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

674 730 PLN (24 990 zł/m2)

1
1
27 m2
1939
15893672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje przy Parku Szczęśliwickim i Blue Citi 27915787 15893672 Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone w atrakcyjnej części Warszawa, w bezpośrednim sąsiedztwie zielonych terenów Parku Szczęśliwickiego i Centrum Handlowego Blue City.Lokal usytuowany jest na I piętrze w kameralnym, czteropiętrowy...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 190 000 PLN (22 037 zł/m2)

3
-
54 m2
2001
15717749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
27 m² kawalerka | Centrum | Piwnica w cenie 24536490 15717749 Prawdziwa PEREŁKA - klimatyczna przedwojenna kawalerka w sercu miasta Pogranicze ścisłego Centrum i Ochoty Piwnica w cenie mieszkaniaNa rynku są mieszkania „gotowe” - i są też takie, które dają realną możliwość stworzenia przestrzeni dokładnie pod ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

647 500 PLN (23 981 zł/m2)

1
1
27 m2
1939
15871675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27473606 15871675 Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o pow. 26,8 m2 , zlokalizowane w dzielnicy Filtry, przy ul. Sędziowskiej, w pobliżu ul. Wawelskiej Filtrowej. Świetna lokalizacja: Pola Mokotowskie, Politechnika Warszawska, przystanki autobusowe i tramwajow...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (26 154 zł/m2)

1
-
26 m2
1939
15556527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21142505 15556527 Na sprzedaż lokal o powierzchni 32,52 m2, zlokalizowany w budynku z 1981 roku, przy ul. Grójeckiej w dzielnicy Ochota. W pobliżu liczne restauracje, placówki medyczne, sklepy spożywcze, punkty usługowe, Park Szczęśliwicki. Bardzo dobra komunikacja ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

375 000 PLN (11 719 zł/m2)

11
-
32 m2
1981
15887779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27794260 15887779 Oferta na wyłączność. Wynagrodzenie Agencji pokrywa w całości Sprzedający. Na sprzedaż eleganckie, jasne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Opaczewskiej, na osiedlu Kurhan.Cena zawiera również miejsce parkingowe w garażu podziemnym Osiedle zostało wyk...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 960 000 PLN (19 718 zł/m2)

4
1
99.4 m2
2000
15891172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27890492 15891172 Oferta sprzedaży wyjątkowo przestronnego 133,1 mkw. mieszkania znajdującego się na 2 piętrze bloku z windą. Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Ogrody Jerozolimskie w dzielnicy Włochy.Proponowana nieruchomość znajduje się na ogrodzonym osiedlu przy A...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 116 290 PLN (15 912 zł/m2)

5
3
133 m2
1997