• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Warszawa Ochota

Znalezionych ofert: 201

15886680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27763898 15886680 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIWe speak English.Przestronny, dwupoziomowy apartament dla rodziny – 5 pokoi, 2 duże balkony (po 14.5 m²), tuż przy Parku Szczęśliwickim. Jasne, słoneczne wnętrza (południowa ekspozycja) oraz świetny układ: strefa...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 599 000 PLN (18 698 zł/m2)

5
-
139 m2
-
15885978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27745254 15885978 Na sprzedaż świetnie zlokalizowane mieszkanie świeżo po remoncie. Blok otoczony jest zielenią i dorosłymi drzewami. Wiosną okolica rozkwita i nabiera wyjątkowego, niemal ogrodowego klimatu.Złożony wniosek o KW.DLA KOGOIdealne dla singlasingielki, stu...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (16 971 zł/m2)

2
1
38.3 m2
1969
15881580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Park Szczęśliwicki | Dwupoziomowe | Blisko Centrum 27640569 15881580 Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny lokal dwupoziomowy o powierzchni 112,57 m², położony bezpośrednio przy Parku Szczęśliwickim, na kameralnym, zamkniętym osiedlu przy ulicy Włodarzewskiej nr 57A.To idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać w s...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 000 PLN (16 518 zł/m2)

4
2
112 m2
1999
15812280 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26472944 15812280 3 pokoje Mieszkanie 65,2 mkw Warszawska Ochota, blisko SKM.Szukasz mieszkania w spokojnej części Warszawy, ale nie chcesz rezygnować z wygodnej komunikacji i dostępu do miejskich udogodnień? Ta lokalizacja na Ochocie idealnie łączy oba te światy &a...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

874 900 PLN (13 460 zł/m2)

3
1
65 m2
1970
15777112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimatyczne, przestronne 3 pokoje w sercu Rakowca 25728576 15777112 Oferta dostępna tylko w Pepper House!!!Na sprzedaż: Atrakcyjne, ustawne i jasne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Ochoty. Dwustronne Świetny układ Zielono i cicho Możliwość założenia KW NAJWAŻNIEJSZE ATUTY:- jasne, dwustronne, bardzo ustawne- zieleń,...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (14 527 zł/m2)

3
-
55 m2
1962
15883736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675609 15883736 Są mieszkania, które po prostu się ogląda… i są takie, które od pierwszego zdania zaczynają opowiadać swoją historię. To jest zdecydowanie ten drugi przypadek.Przy jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic Ochoty – Grójeckiej – czeka przestrzeń, któr...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (18 030 zł/m2)

2
1
54.91 m2
1965
15860195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27181400 15860195 Centrum miasta, ale bez zgiełku.Jeśli szukasz mieszkania, które daje dostęp do wszystkiego, co najlepsze w Warszawie, a jednocześnie pozwala naprawdę odpocząć – ta oferta jest dla Ciebie.Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Nowogrodzkiej, w prestiżowej cz...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 999 PLN (21 115 zł/m2)

2
1
47.36 m2
1967
15872232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27488561 15872232 Prezentujemy do sprzedaży lokal usługowy na osiedlu przy ulicy Filtrowej na Ochocie.Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy - niski parter- zlokalizowany na zamkniętym, spokojnym osiedlu przy ul. Filtrowej w warszawskiej dzielnicy Ochota. Wejście do l...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

345 000 PLN (11 129 zł/m2)

2
-
31 m2
1990
15441314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18629083 15441314 Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 37,5m2 na warszawskiej Ochocie. Ekspozycja okien na południe i zachód. Bardzo widne (trzy duże okna), ogromny balkon z widokiem na Filtry, z sypialni widok na podwórko z Atlas Tower. Pokój dzienny, sy...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

740 000 PLN (20 000 zł/m2)

2
-
37 m2
1968
15738100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie inwestycyjne - 2 kawalerki na Ochocie 24902756 15738100 Opis Nieruchomości:Przedstawiam Państwu mieszkanie inwestycyjne podzielone na 2 niezależne kawalerki o powierzchni użytkowej 48,15 m2. Lokalizacja:Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze przy ulicy Bobrowskiego 4 w Warszawie, na spokojnym i cic...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (22 917 zł/m2)

2
2
48 m2
1964
15854273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | 65 m² | dwustronne 27072603 15854273 3 pokoje 65 m² dwustronne parking za szlabanem RakowiecZapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i jasnego mieszkania o powierzchni 65,2 m², położonego w jednej z najbardziej wygodnych do życia części Ochoty - na Rakowcu.To idealna prop...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 000 PLN (13 462 zł/m2)

3
-
65 m2
1970
7444893 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 9303979 7444893 Mieszkanie na Ochocie , trzypokojowe z garażem podziemnym o pow. 15 m2. Salon otwarty na kuchnię wyposażoną w meble oraz dwa pokojeoddzielne 13 i 11 m2. Łazienka 4 m2. Na podłodze gres i terakota. Dom znajduje się w pobliżu jeziorka i przystanku aut...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

800 000 PLN (14 286 zł/m2)

3
1
56 m2
2000