• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Wola

Znalezionych ofert: 337

14975877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 5921909 14975877 Działka przemysłowo-usługowa 3679 m2, Zduńska Wola Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną w Zduńskiej Woli. Teren o powierzchni 3679 m2, o idealnym kształcie zbliżonym do kwadratu. Działka nie objęta MPZP, w studium zagospodarowania przeznaczeni...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

441 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
3679 m2
-
15467246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 19208622 15467246 Oferujemy do sprzedaży obiekt przemysłowy w Zduńskiej Woli położony w dogodnej lokalizacji w niedalekiej odległości od węzła trasy S8 oraz PKP Cargo Karsznice. Obecnie nieruchomość w większości wynajmowana, obecny przychód miesięczny to 48 tysięcy zł...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

6 500 000 PLN (3 495 zł/m2)

11
-
1860 m2
1968
15889583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w budowie (koniec grudzień 2026) Leśna Enklawa 27854579 15889583 Żabia Wola Doskonałe Miejsce dla Zmęczonych Zgiełkiem Miasta.Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1 216 m2  położoną w malowniczej miejscowości Musuły, w gminie Żabia Wola, województwo mazowieckie. Kolor elewacji szary + w...

Żabia Wola (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 299 000 PLN (9 213 zł/m2)

5
2
141 m2
2026
15870044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka - kupuj i inwestuj! 27417791 15870044 Szanowni Państwo mam przyjemność zaprezentować prawdziwą perełkę inwestycyjną, w samym centrum życia codziennego. Na sprzedaż działka budowlano - usługowa o łącznej powierzchni 12100 m2Położona w Nowej Woli, gmina Lesznowola, w odległości ok 3 km od ...

Nowa Wola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

4 509 450 PLN

-
-
10021 m2
-
15234449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Hala 3.000 m2 + 1.460 m biuro + działka 8.230 m2 13463865 15234449 Przedmiotem ogłoszenia jest sprzedaż obiektu magazynowo - biurowego  położonego   przy trasie S7 (Kraków-Warszawa) w pobliżu  Wólki Kosowskiej i ok .6 km od węzła w Sękocinie (bardzo dobra komunikacja, połączenie z trasami szybkiego ruchu).Specyfikac...

Wola Mrokowska (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

28 754 400 PLN (6 447 zł/m2)

11
-
4460 m2
-
15752700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulny Dom w Mieście – 3 Pokoje, Ogródek 25173142 15752700 Przytulny Dom w Mieście - 3 Pokoje, Ogród i Wygodna Lokalizacja!Na sprzedaż dom w Zduńskiej Woli, przy ul. Wiejskiej - w zachodniej części miasta, w spokojnej i jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy.Do trasy S8 mamy zaledwie 3 km, co zapewnia sz...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

449 360 PLN (7 133 zł/m2)

3
1
63 m2
1960
15864410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27267276 15864410 Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 53,89 m², położone w Stalowej Woli przy ul. Energetyków 9.Lokal znajduje się na 2. piętrze w kameralnym, 2-piętrowym budynku z cegły z lat 50., co zapewnia trwałość konstrukcji, dobrą iz...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

399 000 PLN (7 528 zł/m2)

2
1
53 m2
1950
15808279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26384179 15808279 Mieszkanie z wyjątkowym widokiem na panoramę miasta.Stalowa Wola, ul. Jana Pawła II 28Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,64 m², usytuowane na 10. piętrze w zadbanym wieżowcu po termomodernizacji. Położenie na wysokim piętrze zapewnia niepowtarza...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

330 000 PLN (6 226 zł/m2)

2
1
53 m2
1985
15680693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23831234 15680693 ASCANA PARK II Apartament 13B  4 pokoje I 1. piętro + ogródekSzukałaś miejsca, które daje więcej niż tylko cztery ściany?Ten apartament ma wszystko, czego potrzeba do wygodnego życia: przestrzeń, prywatność, nowoczesne rozwiązania i niskie koszty u...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

399 000 PLN (6 763 zł/m2)

4
1
59 m2
-
15672794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23696121 15672794 Na sprzedaż Pawilon handlowo-usługowy Centrum Stalowej Woli 199,94 m² Lokalizacja: ul. Okulickiego Popiełuszki, Stalowa Wola Cena ofertowa: 950 000 zł Cena do negocjacjiNa sprzedaż atrakcyjny, w pełni podpiwniczony pawilon handlowo-usługowy o pow...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

950 000 PLN (4 774 zł/m2)

1
-
199 m2
2001
15888285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27807129 15888285 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,93 m², położone na parterze w niskim, 2-piętrowym bloku z cegły przy ul. Czarnieckiego 12 w Stalowej Woli.Mieszkanie składa się z przestronnego salonu, sypialni, osobnej kuchni oraz łazienki. Do loka...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

369 000 PLN (7 235 zł/m2)

2
1
51 m2
1960
15852482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27033349 15852482 Przytulne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem 47,8 m² ul. Poniatowskiego 25, Stalowa WolaNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,8 m², położone na 1. piętrze w 4-piętrowym, ocieplonym bloku. Doskonała propozycja dla rodziny lub osób szuka...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

360 000 PLN (7 660 zł/m2)

3
1
47 m2
1980