• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Wola

Znalezionych ofert: 337

15864066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27264269 15864066 Na sprzedaż działka o pow. 1450 m2 , zlokalizowana Dębskiej Woli, gm. Morawica. Działka płaska, w kształcie prostokąta . Dojazd do działki drogą asfaltową + drogą gruntową utwardzoną bezpośrednio do działki. Wymiary działki (przybliżone) : 25 (...

Dębska Wola (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

150 000 PLN

-
-
1450 m2
-
15549691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20947108 15549691 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, niezabudowana składająca się z dwóch przylegających do siebie działek o łącznej powierzchni 2828 m2 , zlokalizowana w Woli Kopcowej, gm. Masłów, 450m ścieżką leśną od zalewu w Cedzynie. Dojazd drogą asfaltową +...

Wola Kopcowa (Świętokrzyskie, gm. Masłów)

735 280 PLN

-
-
2828 m2
-
15618005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22554280 15618005 Na sprzedaż działka o pow. 9583 m2 zlokalizowana w Woli Murowanej, gm. Nowiny. Działka niezabudowana, w kształcie zbliżonym do litery Y, o przybliżonych wymiarach: 26x180x65x29x67x72x24x257 (m). Szerokość frontu 26m. Działka w pierwszej linii w s...

Wola Murowana (Świętokrzyskie, gm. Nowiny)

527 065 PLN

-
-
9583 m2
-
15863275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27241993 15863275 Mieszkanie w centrum Stalowej Woli ul. Popiełuszki 55,89 m² parterNie przegap tej okazji zamieszkaj w sercu miasta i ciesz się codziennym komfortem oraz wygodą!Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,89 m²...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

440 000 PLN (8 000 zł/m2)

2
1
55 m2
1938
15877470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27570354 15877470 Na sprzedaż mieszkanie w Stalowej Woli!Mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,90 m², położone na I piętrze przy ul. Poniatowskiego 19.Lokal składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz osobnego WC, co zapewnia wygodę i ko...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

320 000 PLN (6 809 zł/m2)

3
1
47 m2
1975
15867110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27335379 15867110 Na sprzedaż mieszkanie  o powierzchni 39,38 m² w centrum miasta Stalowej Woli przy ul. Popiełuszki 5 !Mieszkanie jest w pełni wyposażone, dedykowane zarówno dla osób szukających własnego lokum, jak i inwestorów pod wynajem.Lokalizacja:Na sprzedaż jas...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

345 000 PLN (8 846 zł/m2)

2
1
39 m2
1964
15626865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22753883 15626865 Prezentuję Państwu do sprzedaży dom wolnostojący z 2006roku. Lokalizacja : Wola Zaradzyńska Dom jest komfortowy , przestronny , mający ciekawe rozwiązania :) Parter : to wiatrołap , holl , łazienka , schowek pod schodami , pralnia z suszarnią...

Wola Zaradzyńska (Łódzkie, gm. Ksawerów)

1 250 000 PLN (5 208 zł/m2)

5
2
240 m2
2006
15891032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27885814 15891032 Działka rekreacyjna o powierzchni 6000 mkw. (0,60 ha), w pierwszej linii zabudowy, w malowniczej okolicy, położona na obrzeżach Woli Uhruskiej. Działka jest w kształcie prostokąta o wymiarach boków ok. 66 x 94 mkw. Opis nieruchomości: - Około 1700...

Wola Uhruska (Lubelskie, gm. Wola Uhruska)

150 000 PLN (25 zł/m2)

-
-
6000 m2
-
15890976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27883675 15890976 Wola Radziszowska 52 ary z prywatnym lasem i dożywotnią gwarancją widoku na Babią Górę (25 min od Krakowa) Wyobraź sobie poranną kawę na tarasie o południowej ekspozycji, z którego roztacza się panoramiczny widok na pasm...

Wola Radziszowska (Małopolskie, gm. Skawina)

670 000 PLN

-
-
5200 m2
-
15890948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883589 15890948 Działka budowlana w Woli Zachariaszowskiej, gm. Zielonki Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 783 m 2 położona w Woli Zachariaszowskiej przy ul. Leśnej. Działka o wymiarach 29x27 m znajduje się w drugiej linii zabudowy wśr&o...

Wola Zachariaszowska (Małopolskie, gm. Zielonki)

349 000 PLN

-
-
783 m2
-
15890746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883427 15890746 Wola Batorska, gmina Niepołomice. Działka o pow. 5314 m 2 , pod zabudowę jednorodzinną, w okolicy Puszczy Niepołomickiej. Działka usytuowana ok. 6,5 km od centrum Niepołomic, w zacisznym miejscu. Dojazd droga gminną o niewielkim, lokalnym ruchu. ...

Wola Batorska (Małopolskie, gm. Niepołomice)

698 000 PLN

-
-
5314 m2
-
15802822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26279894 15802822 Na sprzedaż funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia - mieszkanie o powierzchni 69,3 m² położone na parterze kameralnego budynku w Nowej Woli, w inwestycji Zielona Polana. Lokal wyróżnia się przemyślanym układem, dużą przestrzenią dzienną oraz prywatnym ...

Nowa Wola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

887 000 PLN (12 855 zł/m2)

3
1
69 m2
2018