• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 219

15750072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25117058 15750072 PRZESTRONNY, ATRAKCYJNY DOM NA DZIAŁCE W POBLIŻU LASU WOLSKIEGO W WYJĄTKOWYCH PRZEGORZAŁACH LOKALIZACJA, DZIAŁKA Prezentujemy bardzo atrakcyjną ofertę sprzedaży wolnostojącego domu, położonego na 4,75 ar działce w bardzo spokojne...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 499 000 PLN (10 865 zł/m2)

9
3
230 m2
1988
15667679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23607772 15667679 ATRAKCYJNA NIERUCHOMOŚĆ W PRESTIŻOWEJ LOKALIZACJI LOKALIZACJA Prezentujemy atrakcyjną nieruchomość z zabudowie szeregowej, położoną przy ulicy Grochowskiej na prestiżowym Osiedlu Oficerskim. Doskonała lokalizacja; do Ronda M...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 700 000 PLN (14 859 zł/m2)

6
3
249 m2
1981
15892426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898743 15892426 Wola Duchacka - ulica Szczęśliwa rejon Bonarka City Center Oferujemy do sprzedaży wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 201 m2 i użytkowej ok. 177 m2, położony na ogrodzonej działce o powierzchni 359 m2. Dom został wybudowany w 1973 r...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 590 000 PLN (7 910 zł/m2)

6
3
201 m2
1973
15535999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 20737721 15535999 DOM DO WEJŚCIA W DZIELNICY WOLA JUSTOWSKA. Zapraszamy do zamieszkania w zielonej okolicy, która zapewnia mieszkańcom całkowitą ciszę i spokój. Dom znajduje się przy ulicy Brzegowej. Jest w zabudowie szeregowej, usytuow...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 099 500 PLN (10 094 zł/m2)

5
1
208 m2
2000
15892267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27898579 15892267 Nowe domy w zabudowie bliźniaczej - Kraków, Bieżanów, okolice ul. Fryderyka Zolla INWESTYCJA Z POZWOLENIEM NA UŻYTKOWANIE STAN DEWELOPERSKI PROWIZJA 0% Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie blizniaczej położone w sp...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

950 000 PLN (10 674 zł/m2)

4
-
89 m2
2025
15857467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27122453 15857467 DOM WOLNOSTOJĄCY UL. ODRZYWOLSKIEGO - DĘBNIKI, PYCHOWICE Do sprzedaży dom z 2008 roku, posadowiony na 8-arowej działce, na ul. Odrzywolskiego. Nieruchomość sprzedawana w stanie do wykończenia, umożliwia remont zgodnie z własnym stylem oraz indy...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 949 000 PLN (11 299 zł/m2)

7
3
261 m2
2008
15858986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27160582 15858986 Dom na sprzedaż - Kraków Bieżanów 2 niezależne poziomy ok. 253 m² podpiwniczony Na sprzedaż dom wolnostojący dwurodzinny według indywidualnego projektu , położony w spokojnej części Krakowa - dzielnica B...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 999 000 PLN (6 366 zł/m2)

6
-
314 m2
1998
15848426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26937539 15848426 Dom w zabudowie bliźniaczej w Krakowie - ul. Szwedzka 208,46 m² powierzchni użytkowej Na sprzedaż funkcjonalny, dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej cenionych części Kraków - przy ul. Szwedzkiej, w dzielnicy ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 980 000 PLN (14 327 zł/m2)

7
4
208 m2
1970
15840220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26770964 15840220 Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - 3 pokoje, gotowy do zamieszkania Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje funkcjonalny, 3-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 70 m², usytuowany na ogrodzonej d...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

899 000 PLN (13 621 zł/m2)

3
1
66 m2
2015
15892059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27898084 15892059 Nowoczesne Domy Bliźniacze w Krakowie - Nowa Huta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować nową, kameralną inwestycję - Osiedle Domów Bliźniaczych w zielonej i spokojnej części Krakowa, przy ul. Betonowej . Budowa rozpoczęta: marze...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

995 000 PLN (9 660 zł/m2)

5
2
103 m2
2025
15888989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27838342 15888989 DOM WOLNOSTOJĄCY UL. TURNIEJOWA - WOLA DUCHACKA Do sprzedaży dom z 2004 roku, posadowiony na działce o pow. 7,85 ar w doskonałej lokalizacji przy ul. Turniejowej. Na działce znajduje się dodatkowo murowany garaż wolnostojący z podpięciem wody i...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 950 000 PLN (13 409 zł/m2)

9
3
220 m2
2004
15891553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27897732 15891553 Nowoczesne Domy Bliźniacze w Krakowie - Nowa Huta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować nową, kameralną inwestycję - Osiedle Domów Bliźniaczych w zielonej i spokojnej części Krakowa, przy ul. Betonowej . Budowa rozpoczęta: marze...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

995 000 PLN (9 660 zł/m2)

5
2
103 m2
2025