• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 219

15891646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27897733 15891646 Nowoczesne Domy Bliźniacze w Krakowie - Nowa Huta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować nową, kameralną inwestycję - Osiedle Domów Bliźniaczych w zielonej i spokojnej części Krakowa, przy ul. Betonowej . Budowa rozpoczęta: marze...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

995 000 PLN (9 660 zł/m2)

5
2
103 m2
2025
15891461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27897731 15891461 Nowoczesne Domy Bliźniacze w Krakowie - Nowa Huta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować nową, kameralną inwestycję - Osiedle Domów Bliźniaczych w zielonej i spokojnej części Krakowa. Budowa rozpoczęta: marzec 2025 Planowane ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

995 000 PLN (9 660 zł/m2)

5
2
103 m2
2025
15891739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27897734 15891739 Nowoczesne Domy Bliźniacze w Krakowie - Nowa Huta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować nową, kameralną inwestycję - Osiedle Domów Bliźniaczych w zielonej i spokojnej części Krakowa, przy ul. Betonowej . Budowa rozpoczęta: marze...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

995 000 PLN (9 660 zł/m2)

5
2
103 m2
2025
15892018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27897730 15892018 Nowoczesne Domy Bliźniacze w Krakowie - Nowa Huta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować nową, kameralną inwestycję - Osiedle Domów Bliźniaczych w zielonej i spokojnej części Krakowa, przy ul. Betonowej . Budowa rozpoczęta: marze...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

995 000 PLN (9 660 zł/m2)

5
2
103 m2
2025
15891936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27897798 15891936 Biuro Nieruchomości BRACIA SADURSCY ma do zaoferowania 4 domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 120m2 z powierzchnią działki od 3,8 do 5 arów. Domy zlokalizowane w zielonej okolicy niskiej zabudowy w Nowej Hucie. Ni...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 250 000 PLN (10 417 zł/m2)

4
1
120 m2
2025
15891926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27897736 15891926 Wyjątkowa Oferta - Nowoczesny Dom Dwulokalowy Kraków, Dębniki! Firma Bracia Sadurscy zaprasza do zapoznania się z unikalną propozycją zakupu nowoczesnego domu jednorodzinnego dwulokalowego , zlokalizowanego w zielonej i prestiżowe...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 537 500 PLN (12 500 zł/m2)

5
-
123 m2
2024
15891724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27897631 15891724 Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! Kameralne osiedle, gdzie nowoczesny design harmonijnie łączy się z funkcjonalnością i komfortem życia. To idealna propozycja dla osób ceniących spokojne otoczenie, prywatność oraz dogodny dos...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 590 000 PLN (11 439 zł/m2)

5
-
139 m2
2026
15891539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27897630 15891539 Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! WIELKA WIOSENNA PROMOCJA- OBNIŻKA DO 100 TYŚ. ZŁ Kameralne osiedle, gdzie nowoczesny design harmonijnie łączy się z funkcjonalnością i komfortem życia. To idealna propozycja dla osób ceniących spo...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 399 000 PLN (10 065 zł/m2)

5
-
139 m2
2026
15891910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27897627 15891910 Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! WIELKA WIOSENNA PROMOCJA- OBNIŻKA DO 100 TYŚ. ZŁ Kameralne osiedle, gdzie nowoczesny design harmonijnie łączy się z funkcjonalnością i komfortem życia. To idealna propozycja dla osób ceniących sp...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 299 000 PLN (9 345 zł/m2)

5
-
139 m2
2026
15891723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27897625 15891723 Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! WIELKA WIOSENNA PROMOCJA - OBNIZKI DO 100 TYS,ZŁ Kameralne osiedle, gdzie nowoczesny design harmonijnie łączy się z funkcjonalnością i komfortem życia. To idealna propozycja dla osób ceniącyc...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 299 000 PLN (9 345 zł/m2)

5
-
139 m2
2026
15892004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27897635 15892004 Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! WIELKA WIOSENNA PROMOCJA- OBNIŻKA DO 100 TYŚ. ZŁ Kameralne osiedle, gdzie nowoczesny design harmonijnie łączy się z funkcjonalnością i komfortem życia. To idealna propozycja dla osób ceniących s...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 699 000 PLN (12 223 zł/m2)

5
-
139 m2
2026
15891818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27897633 15891818 Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! WIELKA WIOSENNA PROMOCJA- OBNIŻKA DO 100 TYŚ. ZŁ Kameralne osiedle, gdzie nowoczesny design harmonijnie łączy się z funkcjonalnością i komfortem życia. To idealna propozycja dla osób ceniących s...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 490 000 PLN (10 719 zł/m2)

5
-
139 m2
2026