• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Wola

Znalezionych ofert: 81

15894363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment środkowy 138 m2, 4 pokoje, Wola Gołkowska 27941046 15894363 1 199 000 zł SPRZEDAŻ 138,62 m2 Segment środkowy Wola Gołkowska gmina PiasecznoBEZ PODATKU PCC ! ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA ! Opłata rezerwacyjna 1% ! 0% PROWIZJI !II ETAP INWESTYCJI - Dostępne 2 lokale z 4.Przedmiotem sprzedaży jest segme...

Wola Gołkowska (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 199 000 PLN (8 688 zł/m2)

4
2
138 m2
2026
15888186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 pokoi, garaż, gotowe domy, Wola Przypkowska 27805956 15888186 899 000 zł I SPRZEDAŻ I 145 M2 DOM WOLNOSTOJĄCY działka 500 m2 I WOLA PRZYPKOWSKA I GMINA TARCZYNOstatnie 3 domy !!!Przedmiotem sprzedaży jest dom WOLNOSTOJĄCY w stanie deweloperskim, o pow. użytkowej 145,35 m2, na działce 500 m2 z garażem jednosta...

Wola Przypkowska (Mazowieckie, gm. Tarczyn)

899 000 PLN (6 200 zł/m2)

5
3
145 m2
2024
15877374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment skrajny 138 m2, 4 pokoje, Wola Gołkowska 27567689 15877374 1 249 000 zł SPRZEDAŻ 138,62 m2 Segment środkowy Wola Gołkowska gmina PiasecznoBEZ PODATKU PCC ! ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA ! Opłata rezerwacyjna 1% ! 0% PROWIZJI ! II ETAP INWESTYCJI - Dostępne 2 lokale z 4.Przedmiotem sprzedaży jest segm...

Wola Gołkowska (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 249 000 PLN (9 051 zł/m2)

4
2
138 m2
2026
15838821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26733303 15838821 Na pograniczu Tarnowa i Woli Rzędzińskiej, w otoczeniu leśnych brzózek i naturalnej zieleni, powstaje wyjątkowy dom. Usytuowany na przestronnej 12-arowej działce projekt zapewnia prywatność, ciszę oraz bliskość natury – idealne warunki do stworzenia ...

Wola Rzędzińska (Małopolskie, gm. Tarnów)

940 000 PLN (7 120 zł/m2)

5
-
132.03 m2
2026
15882439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27664002 15882439 Nowoczesny dom z poddaszem użytkowym – Tarnów Wola Rzędzińska działka 1200 m² Na sprzedaż dom jednorodzinny w trakcie realizacji, zlokalizowany na granicy Tarnowa i Woli Rzędzińskiej. Nieruchomość powstanie na przestronnej działce o powierzchni 1...

Wola Rzędzińska (Małopolskie, gm. Tarnów)

1 150 000 PLN (6 686 zł/m2)

5
2
172 m2
2026
15631165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22866600 15631165 WOLA GRZYMKOWA - dom ( projekt dom w kruszczykach 11 ) parterowy w stanie deweloperskim o  podwyższonym standardzie o powierzchni 80,72 m2. na działce 600 m2.Media - prąd, woda, gaz, szambo ( 10 m3. ), lub przydomowa oczyszczalnia ścieków.Cena zawier...

Wola Grzymkowa (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

599 900 PLN (7 499 zł/m2)

4
1
80 m2
2025
15888618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom w sercu Zduńskiej Woli 27818454 15888618 Komfortowy dom w sercu miasta - cisza, przestrzeń i nowoczesne rozwiązaniaNa sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w centrum Zduńska Wola, w niezwykle spokojnej i kameralnej okolicy. To idealna propozycja dla osób, które chcą korzystać z pełn...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

615 360 PLN (4 395 zł/m2)

5
2
140 m2
1965
15885276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27721863 15885276 Zapraszamy do wyjątkowej nieruchomości łączącej komfort nowoczesnego domu z ciszą i urokiem zielonej okolicy. Ten wolnostojący dom o powierzchni 270 m², usytuowany na dużej działce blisko lasu, to idealne miejsce dla osób ceniących spokój i kontakt z...

Wola Branicka (Łódzkie, gm. Zgierz)

1 490 000 PLN (5 519 zł/m2)

6
3
270 m2
2024
15753176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25191381 15753176 Żabia Wola dom wolno stojący 160m2 w stanie surowym zamkniętym - na sprzedaż. Dom wolno stojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni całkowitej 160 m2 i użytkowej 148 m2. Posadowiony na działce 1100 m2 o wymiarach 22 x50. Rozkład pomi...

Żabia Wola (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

684 000 PLN (4 275 zł/m2)

11
-
160 m2
2024
15865418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27299683 15865418 Dom 5 pokoi, 120 m² bliźniak z garażem działka 500 m² Żabia WolaLewa połowa bliżniaka w budynku dwulokalowym, zaprojektowany funkcjonalnie z garażem w bryle domu.Oprócz sporego poddasza użytkowego jest jeszcze strych do dowolnej adaptacji!Szybki d...

Żabia Wola (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

920 000 PLN (6 345 zł/m2)

5
1
145 m2
2026
15894298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom w centrum Zduńskiej Woli 27939985 15894298 Na sprzedaż dom jednorodzinny do remontu zlokalizowany przy ul. Hetmańskiej w Zduńskiej Woli.Powierzchnia użytkowa domu wynosi 121,60 m². Całość znajduje się na działce o powierzchni 801 m². Nieruchomość położona jest w cichej, zielonej okolicy, a je...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

499 360 PLN (4 127 zł/m2)

4
2
121 m2
-
15398999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17662206 15398999 NIERUCHOMOŚĆNieruchomość o powierzchni 155 m2, składa się z przestronnego salonu połączonego z kuchnią i jadalnią, trzech sypialni, łazienki z wanną oraz prysznicem, na poddaszu dodatkowa łazienka i pralnia. Wykończony w wysokim standardzie, idealny ...

Żabia Wola (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 595 000 PLN (8 622 zł/m2)

5
1
185 m2
2000