• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Wola

Znalezionych ofert: 77

15626865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22753883 15626865 Prezentuję Państwu do sprzedaży dom wolnostojący z 2006roku. Lokalizacja : Wola Zaradzyńska Dom jest komfortowy , przestronny , mający ciekawe rozwiązania :) Parter : to wiatrołap , holl , łazienka , schowek pod schodami , pralnia z suszarnią...

Wola Zaradzyńska (Łódzkie, gm. Ksawerów)

1 250 000 PLN (5 208 zł/m2)

5
2
240 m2
2006
15887857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27796773 15887857 Więcej informacji: 884 884 159Do sprzedania siedliskogospodarstwo rolne z domem i budynkami gospodarskimi w miejscowości Gawartowa Wola (gmina Leszno), zlokalizowane na działce o powierzchni 3 200 m2. Dom zbudowany w latach 80-tych z cegły i pokryty ...

Gawartowa Wola (Mazowieckie, gm. Leszno)

1 000 000 PLN (5 000 zł/m2)

9
-
200 m2
1980
15747396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25092513 15747396 Zapraszam do zakupu! Na nowego Właściciela czeka klimatyczny, ciepły dom w zabudowie bliźniaczej na kameralnym, bezpiecznym osiedlu w Nowej Woli. Ogromy plus to funkcjonalny układ pomieszczeń, z wyraźnym, poziomym podziałem na strefy: dzienną, nocną...

Nowa Wola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 150 000 PLN (11 500 zł/m2)

3
2
100 m2
2019
15888344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27810238 15888344 Nowoczesny bliźniak Żabia Wola, usytuowany w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy.Dom o powierzchni ok.138,6m2, usytuowany na działce ok 500m. oraz drugi lokal na działce 580mZostał ostatni lokal!!!!!Rozkład pomieszczeń :Parter:- przedsionek 4,43m2...

Żabia Wola (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

925 000 PLN (6 703 zł/m2)

5
2
138 m2
2026
15574277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21625141 15574277 Dom wolnostojący, dwu kondygnacyjny o powierzchni użytkowej160 m2, zlokalizowany w miejscowości Tarnowska Wola. Usytuowany na działce o powierzchni 3400 m2, z dobrym dojazdem drogą asfaltową. Dom w stanie deweloperskim do wykończenia według własnej ...

Tarnowska Wola (Łódzkie, gm. Lubochnia)

780 000 PLN (4 875 zł/m2)

5
1
160 m2
2018
15239380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13551209 15239380 Do sprzedaży siedlisko (działka rolna zabudowana) znajdujące się w miejscowości Wola Szydłowiecka w gminie Bolimów. Działka o powierzchni około 9000m2 na której znajdują się 2 domy. Dom 1 z ok 1950 r o powierzchni ok 80m2, składa się z 3 pokoi, 2...

Wola Szydłowiecka (Łódzkie, gm. Bolimów)

480 000 PLN (3 000 zł/m2)

3
-
160 m2
1970
15743780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25018803 15743780 Mam zaszczyt przedstawić Państwu absolutnie wyjątkową posiadłość, położoną zaledwie 30 minut od centrum Łodzi, która łączy w sobie harmonię podmiejskiego życia z bliskością wszystkich miejskich udogodnień. Lokalizacja:Zaledwie 7 km (ok. 7 min samocho...

Wola Branicka (Łódzkie, gm. Zgierz)

2 999 000 PLN (16 124 zł/m2)

3
1
186 m2
2010
15838649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26733302 15838649 Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego, który zostanie doprowadzony do stanu deweloperskiego w podwyższonym standardzie. Funkcjonalny układ pomieszczeń: Strefa dzienna obejmuje przestronny salon z jadalnią i wyjśc...

Wola Rzędzińska (Małopolskie, gm. Tarnów)

850 000 PLN (6 071 zł/m2)

4
2
140 m2
2026
15877896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27583624 15877896 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIEnklawa spokoju z własną winnicą – Loftowy dom na 1,3 ha pod KrakowemMarzysz o ucieczce z miasta do miejsca, które łączy nowoczesny styl z sielskim spokojem? Odkryj wyjątkową posiadłość w Bukowskiej Woli – zaledw...

Bukowska Wola (Małopolskie, gm. Miechów)

1 040 000 PLN (6 265 zł/m2)

4
-
166 m2
2013
15790586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25970858 15790586 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż połowa bliźniaka o powierzchni 116 m² z garażem w bryle budynku, położona w Kraśniczej Woli. Dom wykończony w wysokim standardzie deweloperskim, z pełną dylatacją między budynkami. Rozkład: parter wiatrołap, schowekspiżarnia,...

Kraśnicza Wola (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

830 000 PLN (7 155 zł/m2)

4
1
116 m2
2024
15582151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21818004 15582151 Oferujemy nieruchomość w miejscowości Wola Lubiankowska. Położona 10 km od Głowna i 35 km od Łodzi, kilka kilometrów od autostrady A2 jest bardzo dobrze skomunikowana.Na działce o powierzchni 450 m2 znajduje się dom o powierzchni 135 m2 (parter i pod...

Wola Lubiankowska (Łódzkie, gm. Głowno)

599 000 PLN (4 437 zł/m2)

2
2
135 m2
2021
15867211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27339496 15867211 Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Gminie Masłów blisko Zalewu w Cedzynie Komfort, natura i doskonała lokalizacjaNa sprzedaż wyjątkowy, funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 121 m², położony w jednej z najbardziej atrakcyjnyc...

Wola Kopcowa (Świętokrzyskie, gm. Masłów)

820 000 PLN (6 777 zł/m2)

6
2
121 m2
2025