• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Wola

Znalezionych ofert: 78

15582151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21818004 15582151 Oferujemy nieruchomość w miejscowości Wola Lubiankowska. Położona 10 km od Głowna i 35 km od Łodzi, kilka kilometrów od autostrady A2 jest bardzo dobrze skomunikowana.Na działce o powierzchni 450 m2 znajduje się dom o powierzchni 135 m2 (parter i pod...

Wola Lubiankowska (Łódzkie, gm. Głowno)

599 000 PLN (4 437 zł/m2)

2
2
135 m2
2021
15867211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27339496 15867211 Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Gminie Masłów blisko Zalewu w Cedzynie Komfort, natura i doskonała lokalizacjaNa sprzedaż wyjątkowy, funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 121 m², położony w jednej z najbardziej atrakcyjnyc...

Wola Kopcowa (Świętokrzyskie, gm. Masłów)

820 000 PLN (6 777 zł/m2)

6
2
121 m2
2025
15702024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24227779 15702024 Na sprzedaż lokal użytkowy 660 m² Zduńska Wola, ul. Złotnickiego centrum miastaNa sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna położona w samym sercu Zduńskiej Woli, przy ul. Złotnickiego 10. Budynek o łącznej powierzchni ok. 660 m² znajduje się w p...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

4 700 000 PLN (7 089 zł/m2)

2
-
663 m2
2005
15826569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26641559 15826569 Na sprzedaż dom wolnostojący z lat 60-tych, położony w Woli Dębińskiej Gmina Dębno, powiat brzeski. Nieruchomość znajduje się na dużej 51-arowej działce z czego około 25 arów stanowi teren budowlany, a pozostała część to grunty rolne. Działka rozciąg...

Wola Dębińska (Małopolskie, gm. Dębno)

485 000 PLN (1 940 zł/m2)

3
1
250 m2
1963
15194752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12262746 15194752 W ofercie sprzedaży dom w miejscowości Wola Smolana (gm.Serock) Dom położony w cichej i spokojnej okolicy umiejscowiony na działce o powierzchni 999m2.Nieruchomość posiada funkcjonalny rozkład pomieszczeń oraz 134,2m2 powierzchni użytkowej Na parter...

Wola Smolana (Mazowieckie, gm. Serock)

1 095 000 PLN (6 596 zł/m2)

5
1
166 m2
2006
15752746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25174127 15752746 Willa marzeń w Woli Rzędzińskiej – dom parterowy z antresolą na działce od 10 arów!Tylko w KNC Nieruchomości – oferta na wyłącznośćJeśli marzysz o nowoczesnym, przestronnym domu w spokojnej okolicy – ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż p...

Wola Rzędzińska (Małopolskie, gm. Tarnów)

1 050 000 PLN (5 585 zł/m2)

4
2
188 m2
2025
15872565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27498440 15872565 Nowy dom parterowy 112 m na działce 1100m2 w miejscowości Żabia Wola.Projekt domu jest bardzo przemyślany, co daje nam możliwość zaaranżowania każdego metra kwadratowego w wygodny sposób.Rozkład pomieszczeń :- Wiatrołap 4,36 m2- Pokój dzienny + jada...

Żabia Wola (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 149 890 PLN (8 646 zł/m2)

4
2
133 m2
2026
15829019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26641572 15829019 Zapraszamy do rezerwacji nowoczesnego, energooszczędnego domu wolnostojącego, położonego w malowniczej okolicy z widokiem na las, zaledwie 1 km od szkoły w Woli Rzędzińskiej i basenu.To doskonała propozycja dla rodzin szukających komfortu, ciszy oraz...

Wola Rzędzińska (Małopolskie, gm. Tarnów)

850 000 PLN (6 071 zł/m2)

4
2
140 m2
2025
15835862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26705416 15835862 Nowoczesny dom parterowy z antresolą – nowa inwestycja na granicy Tarnowa i Woli Rzędzińskiej. (Ostatni dom)Rozpoczynamy budowę wyjątkowego, parterowego domu jednorodzinnego z antresolą, zlokalizowanego na malowniczej granicy Tarnowa i Woli Rzędzińsk...

Wola Rzędzińska (Małopolskie, gm. Tarnów)

1 050 000 PLN (5 585 zł/m2)

4
2
188 m2
2025
15835861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26705415 15835861 Oferujemy Państwu komfortowe, nowe domy w zabudowie bliźniaczej, które charakteryzują się wysokim standardem deweloperskim i znajdują się w bliskiej odległości od Tarnowa, zaledwie 5 minut.Domy zostały zaprojektowane według indywidualnego projektu do...

Wola Rzędzińska (Małopolskie, gm. Tarnów)

755 000 PLN (5 136 zł/m2)

4
2
147 m2
2024
15721359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24602639 15721359 Oferujemy Państwu komfortowe, nowe domy w zabudowie bliźniaczej, które charakteryzują się wysokim standardem deweloperskim i znajdują się w bliskiej odległości od Tarnowa, zaledwie 5 minut.Domy zostały zaprojektowane według indywidualnego projektu do...

Wola Rzędzińska (Małopolskie, gm. Tarnów)

755 000 PLN (5 136 zł/m2)

4
2
147 m2
2024
15823898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26641555 15823898 Dom do remontu w Woli Rzędzińskiej – świetna lokalizacja blisko Tarnowa. Twoja przestrzeń do własnej aranżacji! Oferujemy dom do remontu z ogromnym potencjałem w spokojnej, zielonej okolicy Woli Rzędzińskiej, z szybkim dostępem do Tarnowa. To propozy...

Wola Rzędzińska (Małopolskie, gm. Tarnów)

299 000 PLN (3 738 zł/m2)

3
-
80 m2
-