• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Wola

Znalezionych ofert: 77

15894363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment środkowy 138 m2, 4 pokoje, Wola Gołkowska 27941046 15894363 1 199 000 zł SPRZEDAŻ 138,62 m2 Segment środkowy Wola Gołkowska gmina PiasecznoBEZ PODATKU PCC ! ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA ! Opłata rezerwacyjna 1% ! 0% PROWIZJI !II ETAP INWESTYCJI - Dostępne 2 lokale z 4.Przedmiotem sprzedaży jest segme...

Wola Gołkowska (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 199 000 PLN (8 688 zł/m2)

4
2
138 m2
2026
15631165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22866600 15631165 WOLA GRZYMKOWA - dom ( projekt dom w kruszczykach 11 ) parterowy w stanie deweloperskim o  podwyższonym standardzie o powierzchni 80,72 m2. na działce 600 m2.Media - prąd, woda, gaz, szambo ( 10 m3. ), lub przydomowa oczyszczalnia ścieków.Cena zawier...

Wola Grzymkowa (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

599 900 PLN (7 499 zł/m2)

4
1
80 m2
2025
15888618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom w sercu Zduńskiej Woli 27818454 15888618 Komfortowy dom w sercu miasta - cisza, przestrzeń i nowoczesne rozwiązaniaNa sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w centrum Zduńska Wola, w niezwykle spokojnej i kameralnej okolicy. To idealna propozycja dla osób, które chcą korzystać z pełn...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

615 360 PLN (4 395 zł/m2)

5
2
140 m2
1965
15885276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27721863 15885276 Zapraszamy do wyjątkowej nieruchomości łączącej komfort nowoczesnego domu z ciszą i urokiem zielonej okolicy. Ten wolnostojący dom o powierzchni 270 m², usytuowany na dużej działce blisko lasu, to idealne miejsce dla osób ceniących spokój i kontakt z...

Wola Branicka (Łódzkie, gm. Zgierz)

1 490 000 PLN (5 519 zł/m2)

6
3
270 m2
2024
15753176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25191381 15753176 Żabia Wola dom wolno stojący 160m2 w stanie surowym zamkniętym - na sprzedaż. Dom wolno stojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni całkowitej 160 m2 i użytkowej 148 m2. Posadowiony na działce 1100 m2 o wymiarach 22 x50. Rozkład pomi...

Żabia Wola (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

684 000 PLN (4 275 zł/m2)

11
-
160 m2
2024
15865418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27299683 15865418 Dom 5 pokoi, 120 m² bliźniak z garażem działka 500 m² Żabia WolaLewa połowa bliżniaka w budynku dwulokalowym, zaprojektowany funkcjonalnie z garażem w bryle domu.Oprócz sporego poddasza użytkowego jest jeszcze strych do dowolnej adaptacji!Szybki d...

Żabia Wola (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

920 000 PLN (6 345 zł/m2)

5
1
145 m2
2026
15894298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom w centrum Zduńskiej Woli 27939985 15894298 Na sprzedaż dom jednorodzinny do remontu zlokalizowany przy ul. Hetmańskiej w Zduńskiej Woli.Powierzchnia użytkowa domu wynosi 121,60 m². Całość znajduje się na działce o powierzchni 801 m². Nieruchomość położona jest w cichej, zielonej okolicy, a je...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

499 360 PLN (4 127 zł/m2)

4
2
121 m2
-
15398999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17662206 15398999 NIERUCHOMOŚĆNieruchomość o powierzchni 155 m2, składa się z przestronnego salonu połączonego z kuchnią i jadalnią, trzech sypialni, łazienki z wanną oraz prysznicem, na poddaszu dodatkowa łazienka i pralnia. Wykończony w wysokim standardzie, idealny ...

Żabia Wola (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 595 000 PLN (8 622 zł/m2)

5
1
185 m2
2000
15691284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w świetnej lokalizacji, dostępny od zaraz 24014450 15691284 Na sprzedaż nieruchomość w Zduńskiej Woli przy ul. Nerskiej w województwie łódzkim. Dom ma powierzchnię całkowitą 184 mkw, a jego powierzchnia użytkowa to 111,42 mkw.Działka o powierzchni 409 m² ogrodzona i zadbana, z licznymi nasadzeniami, o regular...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

495 360 PLN (2 692 zł/m2)

5
2
184 m2
1970
15889583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w budowie (koniec grudzień 2026) Leśna Enklawa 27854579 15889583 Żabia Wola Doskonałe Miejsce dla Zmęczonych Zgiełkiem Miasta.Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1 216 m2  położoną w malowniczej miejscowości Musuły, w gminie Żabia Wola, województwo mazowieckie. Kolor elewacji szary + w...

Żabia Wola (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 299 000 PLN (9 213 zł/m2)

5
2
141 m2
2026
15752700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulny Dom w Mieście – 3 Pokoje, Ogródek 25173142 15752700 Przytulny Dom w Mieście - 3 Pokoje, Ogród i Wygodna Lokalizacja!Na sprzedaż dom w Zduńskiej Woli, przy ul. Wiejskiej - w zachodniej części miasta, w spokojnej i jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy.Do trasy S8 mamy zaledwie 3 km, co zapewnia sz...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

449 360 PLN (7 133 zł/m2)

3
1
63 m2
1960
15866401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27320710 15866401 Wyobraź sobie poranek, w którym zamiast miejskiego hałasu budzi Cię cisza i zapach lasu. Otwierasz okno, a za nim rozciąga się zieleń, która daje poczucie spokoju i prywatności. Kilka minut później możesz już być w centrum Stalowej Woli, ale wracając...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

1 180 000 PLN (12 967 zł/m2)

3
1
91 m2
2012