• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Wola

Znalezionych ofert: 79

15823898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26641555 15823898 Dom do remontu w Woli Rzędzińskiej – świetna lokalizacja blisko Tarnowa. Twoja przestrzeń do własnej aranżacji! Oferujemy dom do remontu z ogromnym potencjałem w spokojnej, zielonej okolicy Woli Rzędzińskiej, z szybkim dostępem do Tarnowa. To propozy...

Wola Rzędzińska (Małopolskie, gm. Tarnów)

299 000 PLN (3 738 zł/m2)

3
-
80 m2
-
15876865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27558407 15876865 BEZ PCC i PROWIZJI BUDOWA UKOŃCZONA (jest pozwolenie na użytkowanie) ul. Grabowa 6 OSOWIEC (gm. Żabia Wola) Nowy dom (pół bliźniaka) w stanie deweloperskim w bardzo malowniczej okolicy, wśród lasów i domów jednorodzinnych. Osowiec ...

Żabia Wola (Osowiec) (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

775 000 PLN (6 008 zł/m2)

6
-
129 m2
2026
15875006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowa rezydencja z basenem! 27524882 15875006 Stylowy dom jednorodzinny w charakterze rezydencji, który możesz ukończyć według własnej koncepcji! Nieruchomość leży w Zduńskiej Woli - Nowe Miasto przy ul. Bukowej, na działce o powierzchni 2265 mkw. W pobliżu jest zalew Kępina. Do węzła Zduńska Wo...

Zduńska Wola, Bukowa

1 099 000 PLN (2 054 zł/m2)

7
2
535 m2
2018
15873999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z zapleczem produkcyjnym – start od zaraz 27517893 15873999 Dom z zapleczem usługowym 215,52 m² potencjał inwestycyjny działka 1 240 m², Zduńska WolaNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o wysokim potencjale inwestycyjnym, łącząca funkcję komfortowego domu jednorodzinnego z rozbudowaną infrastrukturą usługowo...

Zduńska Wola, Jasna

1 390 360 PLN (6 467 zł/m2)

6
2
215 m2
2012
14967755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 5730953 14967755 Chcesz być właścicielem nowego domku położonego tuż przy jeziorze? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie Nowo wybudowany domek rekreacyjny w cichej okolicy.Domek położony jest zaraz obok klimatycznego jeziora. Do najbliższego sklepu jest 5 min drogi pies...

Wola Mędrzechowska (Małopolskie, gm. Mędrzechów)

240 000 PLN (6 000 zł/m2)

2
1
40 m2
2022
14899463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4267364 14899463 Dom 180 m2 na działce 2100 m2 w spokojnej okolicy. Dom 180 m2 w Woli Mędrzechowskiej, powiat Dąbrowski. Do Krakowa z nieruchomości jedzie się około godziny. Natomiast do najbliższego miasteczka jest 5 km. Okolica spokojna i cicha. W pobliżu jeziora, ...

Wola Mędrzechowska (Małopolskie, gm. Mędrzechów)

1 100 000 PLN (6 111 zł/m2)

6
2
180 m2
1978
15849587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26974720 15849587 Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Wola Kiełpińska, w gminie Gmina Serock, w atrakcyjnej lokalizacji niedaleko Zalew Zegrzyński.Działka o powierzchni 1565 m² daje szerokie możliwości zagospodarowania zarówno w celach mieszkalnych, jak ...

Wola Kiełpińska (Mazowieckie, gm. Serock)

900 000 PLN (5 143 zł/m2)

3
1
175 m2
1960
15858020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 101m2, taras 34m2 - 7400zł/m2 !! 27137806 15858020 B7aDo sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie  położone na parterze w nowoczesnej inwestycji w gminie Iwanowice.Apartament o powierzchni 101 m2 plus taras 34 m2 . Wysoki standard i świetna lokalizacja 15 km od Krakowa, blisko północnej obwodnicy.NIE PŁACISZ ...

Wola Więcławska (Małopolskie, gm. Michałowice)

748 688 PLN (7 413 zł/m2)

4
1
101 m2
2024
15291148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 110 /270m2, działka 100 ar Wola Radziszowska 14906791 15291148 Duży dom do wykończenia zamieszkania w miejscowości Wola Radziszowska, gmina Skawina. 30-40 minut dojazdu do centrum Krakowa ( samochodem, busy ), do Skawiny 20 minut.Pociągiem SKA - dojazd Kraków 45-50 minut, Skawina 25 minut.!!! 15.09 Cena obniżon...

Wola Radziszowska (Małopolskie, gm. Skawina)

606 000 PLN (5 509 zł/m2)

6
1
110 m2
2005
15793780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26048479 15793780 ..:: Domy w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż – II etap inwestycji ::..Komfort, przestrzeń i natura – tylko 30 minut od WarszawyNa sprzedaż oferujemy nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w wyjątkowym miejscu &amp...

Żabia Wola (Żelechów) (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

990 000 PLN (6 781 zł/m2)

5
1
146 m2
2025
15796824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26132121 15796824 Nowoczesny dom parterowy 165,71 m² z dwustanowiskowym garażem Duża działka 1000 m² okolice Tarczyna 20 min do WarszawySzukasz komfortowego, parterowego domu w spokojnym otoczeniu, ale z szybkim dojazdem do Warszawy?Ta propozycja spełni oczekiwania...

Wola Przypkowska (Mazowieckie, gm. Tarczyn)

1 297 000 PLN (7 861 zł/m2)

4
2
165 m2
2025
15811316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26433118 15811316 Na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy, z poddaszem nieużytkowym, w pełni podpiwniczony; o powierzchni użytkowej 100,4 m2, (pow,. mieszkalnej 73,4 m2), c ałkowitej ok. 208 m2 , zlokalizowany w Woli Morawickiej, przy ul. Tarnowskiej. Budyne...

Wola Morawicka (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

250 000 PLN (3 425 zł/m2)

2
1
73 m2
1971