• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Wola

Znalezionych ofert: 79

15724997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24666376 15724997 Szukasz miejsca, które łączy komfortowy dom z gotowym zapleczem do prowadzenia biznesu? Ten budynek to idealne rozwiązanie! Położony w spokojnej, zielonej dzielnicy miasta, a jednocześnie w zasięgu ręki od sklepów, punktów usługowych i centrum to mi...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

1 499 000 PLN (2 437 zł/m2)

10
3
615 m2
1995
15588408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21931532 15588408 Parterowy dom wolnostojący na 10,5 arowej działce!Zespół Annderson przedstawia parterowy dom wolnostojący na sprzedaż w malowniczej miejscowości Krzywaczka (ok. 20 min. samochodem do Krakowa).Dom jest usytuowany na 10,5 arowej prostokątnej działce. N...

Wola Radziszowska (Małopolskie, gm. Skawina)

1 098 000 PLN (7 320 zł/m2)

4
2
150 m2
2025
15764491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25450582 15764491 ;Oferujemy na sprzedaż nowy, wykończony pod klucz dom jednorodzinny wykończony o pow. ok. 72 m2, posadowiony na działce ok. 3 ar. ; Rozkład pomieszczeń: - salon otwarty na kuchnie i jadalnie - 3 oddzielne sypialnie - łazienka z WC - pomieszczenie tec...

Wola Podłężna (Wielkopolskie, gm. Kramsk)

599 000 PLN (8 319 zł/m2)

4
1
72 m2
2025
15815054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26618584 15815054 Dom, który daje spokój, niezależność i komfort życia.Wola Krzywiecka - 111 m², działka - 10,16 ar blisko Przemyśla i Krasiczyna.Jeśli szukasz miejsca, w którym cisza, natura i nowoczesne rozwiązania tworzą spójną całość – ten dom spełni oczekiwania. ...

Wola Krzywiecka (Podkarpackie, gm. Krzywcza)

595 000 PLN (5 360 zł/m2)

3
1
111 m2
1993
15742565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24994873 15742565 Przedstawiamy atrakcyjny, funkcjonalny bliźniak o powierzchni 157 m² (+ użytkowe poddasze 15 m², po podłodze 30 m²), usytuowany na działce 484 m² z zadbanym ogródkiem. Nieruchomość z garażem w bryle (17 m²) i dodatkowym miejscem parkingowym na podjeź...

Wola Mrokowska (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 499 000 PLN (8 715 zł/m2)

4
1
172 m2
2013
15802735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26275342 15802735 Na sprzedaż nieruchomość położona w Stalowej Woli, Charzewicach – przy ul. Polnej, zaledwie kilka minut od centrum. W skład oferty wchodzi dom wolnostojący o trzech poziomach: piwnica, parter i piętro. Budynek wymaga kapitalnego remontu, co daje szer...

Stalowa Wola (Charzewice) (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

659 000 PLN (3 295 zł/m2)

6
2
200 m2
1970
15509721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
UNIKAT ZESPÓŁ PAŁACOWO-PARKOWY DWOREK NEOBAROKOWY 20118858 15509721 Zespół Pałacowo - ParkowyUnikatowa oferta !!!Piękny Pałac w stylu neobarokowym, o powierzchni ok. 500 m2, z pięknym parkiem i stawem, posadowiony na działce o powierzchni 2,08 ha, położony we wsi Wola Stanomińska, gmina Dąbrowa Biskupia.Sam dwór jest...

Wola Stanomińska (Kujawsko-Pomorskie, gm. Dąbrowa Biskupia)

2 300 000 PLN (4 600 zł/m2)

12
2
500 m2
1924
15516436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20289691 15516436 Dom w malowniczej miejscowości Wola Paprotnia.Usytuowany jest przy Cichej i lokalnej ulicy w sąsiedztwie niskiej zabudowy.1.2 KM do stacji PKP Mrozy !Dom składa się :PARTERHall - z miejscem na zabudowaną szafę Kuchnia - oddzielna, widnaSalon ...

Wola Paprotnia (Mazowieckie, gm. Mrozy)

1 050 000 PLN (7 500 zł/m2)

6
2
140 m2
2012
15712641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24425010 15712641 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna z ogromnym potencjałem, zlokalizowana w miejscowości Wola Zagrodnia (woj. mazowieckie, powiat szydłowiecki). Idealna propozycja dla inwestora, przedsiębiorcy lub osoby szukającej przestrzeni do prowadze...

Wola Zagrodnia (Mazowieckie, gm. Chlewiska)

629 000 PLN (4 193 zł/m2)

3
2
150 m2
1964
15750614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25126262 15750614 Na sprzedaż piętrowy dom wolnostojący o powierzchni 193,3 m2 na działce o powierzchni 1 000 m2 w Woli Aleksandra koło Legionowa.Dom jest gotowy do wprowadzenia. Wyróżnia się wysokim standardem wykończenia i panującą w nim ciepłą energią, którą czuć o...

Wola Aleksandra (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

1 699 000 PLN (8 789 zł/m2)

5
2
193.3 m2
2006
15610961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22419230 15610961 Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu o powierzchni 60 m², usytuowanego na przestronnej działce 3700 m², oraz prywatnej drodze dojazdowej o pow. 300 m². To idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca na wypoczynek lub całoroczne zamieszkanie w ot...

Wola Mokrzeska (Śląskie, gm. Przyrów)

269 000 PLN (4 483 zł/m2)

2
1
60 m2
1948
14416838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 126780 14416838 Do sprzedaży siedlisko usytuowane na terenie gminy Żabia Wola powiat Grodziski, działka o powierzchni 10200m2. Siedlisko składa się: Dom murowany o powierzchni 218m2 z 5 pokojami, garaż. Budynek 100m2 z przeznaczeniem na prowadzenie działalności g...

Żabia Wola (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

2 500 000 PLN (10 000 zł/m2)

5
-
250 m2
2010