• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Wola

Znalezionych ofert: 79

15758959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25334475 15758959 Miejscowość Wola w powiecie pszczyńskim to prawdziwa perła Śląska Cieszyńskiego, oferująca mieszkańcom spokój małej miejscowości przy zachowaniu doskonałych połączeń komunikacyjnych. Wola słynie z malowniczych krajobrazów, bogatej historii i bliskośc...

Wola (Śląskie, gm. Miedźna)

890 000 PLN (6 268 zł/m2)

7
2
142 m2
-
15552023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21004880 15552023 Marzysz o spokojnym miejscu blisko natury, z dala od miejskiego zgiełku, ale z dobrym dojazdem i nowoczesnymi udogodnieniami? Ta wyjątkowa nieruchomość to wolnostojący dom na dużej działce rolnej, który czeka na kogoś, kto dostrzeże jego ogromny pote...

Cychrowska Wola (Mazowieckie, gm. Grabów nad Pilicą)

1 100 000 PLN (37 zł/m2)

2
-
30000 m2
1990
15729480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24761992 15729480 LOKALIZACJA:Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 216 m², położony w malowniczej miejscowości Wola Rudzka, niedaleko Opola Lubelskiego. Nieruchomość znajduje się na dużej działce o powierzchni 93 arów, z czego część jest zalesiona, ...

Wola Rudzka (Lubelskie, gm. Opole Lubelskie)

900 000 PLN (4 167 zł/m2)

6
2
216 m2
2001
15460477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 19059052 15460477 Mam przyjemność przedstawić ofertę przestronnego, słonecznego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej około 160 m2 na obrzeżach Zduńskiej Woli w spokojnej, cichej okolicy, ale jednocześnie w bliskości aglomeracji. Opis nieruchomości:Nier...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

650 000 PLN (2 955 zł/m2)

5
2
220 m2
1988
15461877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19098701 15461877 Na sprzedaż: wyjątkowa nieruchomość z dużym potencjałem – idealna dla dużej rodziny lub dwóch rodzin Przedmiotem sprzedaży jest przestronna nieruchomość położona na działce o powierzchni 11 700 m². To doskonała propozycja dla dużej rodziny, dwóch rod...

Wola Przybysławska (Lubelskie, gm. Garbów)

1 200 000 PLN (5 455 zł/m2)

6
2
220 m2
2017
15780389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25801570 15780389 Na sprzedaż 12 bliźniaka o powierzchni 120m2, z garażem bryle budynku. Dom został zbudowany z solidnych materiałów, z myślą o funkcjonalności i wygodzie użytkowania. To idealna propozycja dla osób szukających nowego domu, z możliwością własnej aranża...

Kraśnicza Wola (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

850 000 PLN (7 328 zł/m2)

4
-
116 m2
2024
15768430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25543537 15768430 Na sprzedaż 2 domy na działce 6,97 ar w Woli Zarczyckiej . Gotowe do zamieszkania. W domach prąd, kanalizacja, woda, ogrzewanie z piecyka. Pierwszy budynek składa się hollu, pokoju dziennego, łazienki, spiżarkipomieszczenia gospodarczego, tarasu ora...

Wola Zarczycka (Podkarpackie, gm. Nowa Sarzyna)

190 000 PLN (2 184 zł/m2)

7
1
87 m2
-
15432591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 18420096 15432591 Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 119,60 m² na działce 170 m² na kameralnym osiedlu w Nowej Woli. Lokalizacja zapewnia bardzo wygodny i szybki dojazd do Warszawy (700 m od Puławskiej BIS, S7), 2,5 km do stacji kolejowej Nowa Iwiczna. Dojazd...

Nowa Wola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 100 000 PLN (9 167 zł/m2)

4
2
120 m2
2023
15588592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny segment dla rodziny 21936714 15588592 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI BRAK PODATKU PCCSYSTEM PŁATNOŚCI - 3070Do sprzedania segment środkowy  o powierzchni 86,24 m2 wraz z poddaszem użytkowym o powierzchni 45,16 m2, co łącznie wynosi 131,4m2.Nowoczesna architektura i wysoki standard wykończen...

Nowa Wola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

848 946 PLN (9 871 zł/m2)

4
-
86 m2
-
15735077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulny dom w Zduńskiej Woli na Nowym Mieście 24849450 15735077 Wyjątkowy dom w sercu Zduńskiej Woli - ul. Wspólna, Nowe Miasto ✨Marzysz o miejscu, które łączy w sobie elegancję, komfort i bliskość natury? Ten dom to idealna odpowiedź na Twoje potrzeby! Lokalizacja:Nieruchomość położona jest w jednej z najbardzie...

Zduńska Wola, Wspólna

798 000 PLN (5 660 zł/m2)

5
1
141 m2
2014
15640569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Funkcjonalny dom w Woli Osowej 23067341 15640569 Przedstawiam do sprzedaży funkcjonalny dom o powierzchni 125 m2 położony w Woli Osowej, przy drodze 764 Staszów-Kielce. Nieruchomość ma dwa niezależne wejścia na parter i piętro, dzięki czemu można podzielić ją na dwie rodziny lub dwie różne strefy u...

Wola Osowa (Świętokrzyskie, gm. Staszów)

460 000 PLN (2 875 zł/m2)

5
-
160 m2
1985
15639663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękny dom z dużą działką w Woli Kopcowej. 23046842 15639663 *****TYLKO U NAS*****Oferta sprzedaży domu wolnostojącego w Woli Kopcowej pod KielcamiNa sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 266 m² , usytuowany w malowniczej miejscowości Wola Kopcowa, zaledwie kilka minut od Kielc. Nieruc...

Wola Kopcowa (Świętokrzyskie, gm. Masłów)

1 700 000 PLN (6 911 zł/m2)

4
-
246 m2
2016