• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Wola

Znalezionych ofert: 79

15724709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24662966 15724709 Na sprzedaż połowa bliźniaka w stanie deweloperskim – 125 m² + 40 m² ocieplonego poddasza, z garażem i dużym ogrodem. Dom idealny zarówno dla osób, które chcą mieć więcej przestrzeni i komfortu niż w mieszkaniu w mieście. Lokalizacja Wola Przypkowska...

Wola Przypkowska (Mazowieckie, gm. Tarczyn)

977 000 PLN (6 979 zł/m2)

4
2
140 m2
2023
15676321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23769183 15676321 Nowość na rynku pierwotnym w okolicy Tarnowa. Zapraszamy do rezerwacji wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej na granicy dzielnicy Tarnowa i Woli Rzędzińskiej.Oferujemy dla Państwa domy jednorodzinne w cenie mieszkań zapewniając najwyższą jakość...

Wola Rzędzińska (Małopolskie, gm. Tarnów)

560 000 PLN (6 829 zł/m2)

4
2
82 m2
2025
15651312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23335221 15651312 Oferujemy na sprzedaż wolnostojący , parterowy, elegancki, z wysokim sufitem dom w Woli Podłężnej, 3 km od miasta Konin. Dom o powierzchni użytkowej ok. 121 m2, posadowiony na działce o powierzchni ok. 13 ar. Wyjątkowa nieruchomość dla tych, którzy...

Wola Podłężna (Wielkopolskie, gm. Kramsk)

600 000 PLN (4 959 zł/m2)

4
1
121 m2
2025
14663392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 158504 14663392 NA SPRZEDAŻ INTERESUJĄCY DOM w miejcowości WOLA ZARADZYŃSKA Na sprzedaż oferuję Państwu interesujący dom położony w miejscowości Wola Zaradzyńska w KsawerowieNieruchomość położona na działce o pow.568,9mkw. Ogrodzona eleganckim przęsłem ogrodowym.Wj...

Wola Zaradzyńska (Łódzkie, gm. Ksawerów)

750 000 PLN (3 750 zł/m2)

6
2
200 m2
1995
15460428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19057540 15460428 Zespół Annderson  przedstawia  nieruchomość na sprzedaż – przestronną działkę o powierzchni aż 41 arów, na której znajduje się  budynek wolnostojący, wybudowany w 2018 roku w Woli Radziszowskiej. To idealna propozycja dla o...

Wola Radziszowska (Małopolskie, gm. Skawina)

1 300 000 PLN (9 712 zł/m2)

5
2
133.85 m2
2018
15244416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13671244 15244416 Ofertę sprzedaży stanowi nowy dom drewniany w stanie deweloperskim, do wykończenia. Dom znajduje się w miejscowości Czerwona Wola w powiecie przeworskim, usytuowany na działce 15,80 ar. Rok budowy 2022. Materiał budowlany drewno, elewacja drewniana. ...

Czerwona Wola (Podkarpackie, gm. Sieniawa)

276 000 PLN (3 450 zł/m2)

2
1
80 m2
2022
14753573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wola Przemykowska, Na sprzedaż dom wolnostojący, działka około 1ha 179050 14753573 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚC BIURA !!! BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO !!!Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Wola Przemykowska w województwie małopolskim. Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej około 160 m2, murowany, ocieplony, kryty blach...

Wola Przemykowska, Wola Przemykowska

230 000 PLN (1 438 zł/m2)

6
2
160 m2
-