• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 224

15821531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26589898 15821531 Stylowa willa z ogrodem – idealna na działalność usługową lub komfortowy dom rodzinny.Na sprzedaż wyjątkowa, trzykondygnacyjna willa z ogrodem, zlokalizowana na granicy dzielnic Chełm i Orunia Górna – w spokojnym, zielonym otoczeniu, a jednocześnie b...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 490 000 PLN (14 578 zł/m2)

8
1
308 m2
1999
15178413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11798252 15178413 Unikalna oferta!! - jeden z nielicznych wolno stojący dom w Suchym Dworze do kupienia!! w sąsiedztwie Gdyni i terenów nadmorskich!Suchy Dwór- prestiżowa sypialnia Gdyni (gmina Kosakowo, powiat pucki) wieś ca 1,5 km od granicy z Gdynią , atrakcyjnie ...

Suchy Dwór (Pomorskie, gm. Kosakowo)

1 280 000 PLN (5 899 zł/m2)

6
2
217 m2
2000
15889560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27853030 15889560 Przedstawiam Państwu wyjątkową okazję - piękny, komfortowy dom w zabudowie szeregowej położony na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu w Bielanach Wrocławskich. Nieruchomość o powierzchni 210 m została starannie wykończona wysokiej jakości materiałami, gw...

Bielany Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 890 000 PLN (9 000 zł/m2)

10
4
210 m2
2006
15190732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12125635 15190732 Absolutny rarytas- unikalna oferta !!!. Najlepsza lokalizacja pasa nadmorskiego Sopotu , mniej niż minuta do plaży , nadmorskich ścieżek spacerowo - rowerowych i przystani rybackiej Magiczne miejsce - Plac Rybaków z zachowanym urokiem i klimatem zwa...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

4 900 000 PLN (37 121 zł/m2)

4
2
132 m2
1914
15574792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21632322 15574792 Do sprzedaży kamienica zlokalizowana w Gdańsku Wrzeszczu przy ul.Pniewskiego.Kamienica z początku XX wieku.Powierzchnia użytkowa wynosi 695m2, budynek dwupiętrowy z podpiwniczeniem, dobudówka w postaci garażu i pomieszczenia gospodarczego. Ogrzewanie...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

7 000 000 PLN (10 072 zł/m2)

12
-
695 m2
1900
15887938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duży dom z nadbudową, Łazany 27797612 15887938 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nieruchomość położoną w Łazanach w gminie BiskupiceCena: 1 200 000 złLokalizacja:Łazany, gmina Biskupice, powiat wielicki, woj. małopolskieDziałka nr 242, ul. Łazany 202 (przy drodze publi...

Łazany (Małopolskie, gm. Biskupice)

1 200 000 PLN (2 256 zł/m2)

10
2
532 m2
1999
15884667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom parterowy | duża działka | garaż na 2 auta 27709031 15884667 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować ✨ Wyjątkowy dom wolnostojący z dużą działką Bobrowiec, gm. PiasecznoCena: 2 290 000 złPowierzchnia: 263 m²Działka: 1614 m²Liczba pokoi: 6Rok budowy: 2018 Komfort życia w zielonej enklawie...

Bobrowiec (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 290 000 PLN (8 707 zł/m2)

6
1
263 m2
2018
15879052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 pokoi | taras | garaż | Las Bielański 27607375 15879052 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 5-pokojowy dom na warszawskich Bielanach przy ul. Łomiańskiej z zabudową jednorodzinną.Nieruchomość składa się z czterech kondygnacji, posiada taras oraz ogród i oferuje bardzo funkcjonaln...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 499 000 PLN (14 109 zł/m2)

5
3
248 m2
2003
15790928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do wprowadzenia | świetny dojazd S2 | bez czynszu 25981196 15790928 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować odnowiony dom o powierzchni 200 m² położony w Wawrze przy ul. Liliowej, na kameralnym, zamkniętym osiedlu. To idealna propozycja dla osób, które szukają gotowego do wprowadzenia domu bez d...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 999 000 PLN (9 995 zł/m2)

7
2
200 m2
2016
15557312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ursus Gołąbki | segment | 4 pokoje | 108 m2 21175980 15557312 REZERWACJA Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4-pokojowy segment z ogródkiem zlokalizowany przy ul. Barbary Radziwiłłówny w dzielnicy Ursus Gołąbki.Powierzchnia użytkowa domu to 108,83 m2, natomiast powierzchnia całkowita t...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (10 176 zł/m2)

4
2
108 m2
1996
15895124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wiosenny Zakątek | Ostatni dom | Dom nr 19 27959608 15895124 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dom w inwestycji Wiosenny Zakątek II ETAP zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Ostatni dom w Etapie II. Nowy rozkład pomieszczeń !Budynek energooszczędny - klasa A Zakup bezp...

Wólka Mińska (Mazowieckie, gm. Mińsk Mazowiecki)

860 000 PLN (8 269 zł/m2)

4
3
104 m2
2026
15891224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wawer | 4 pokoje | ogród | garaż | kanalizacja 27892610 15891224 Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 4 pokojowe mieszkanie 101 m2 w narożnym segmencie z ogrodem 60 m2 i garażem 28,60 m2 w bryle budynku.Kameralne, osiedle z 2018 r. w zielonej części Wawra z dostępem do kanalizacji.Mieszkanie świeżo po remon...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 390 000 PLN (13 762 zł/m2)

4
2
101 m2
2018