• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 233

15836808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26721696 15836808 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w malowniczej miejscowości Oleszno, gmina Krasocin, woj. świętokrzyskie.Dom jednorodzinny z garażem.Położony na działce o powierzchni 1200 m² dom o powierzchni użytkowej 115,4 m² (całkowitej 124,6 m²) został zbudow...

Oleszno (Świętokrzyskie, gm. Krasocin)

1 690 000 PLN (13 629 zł/m2)

5
1
124 m2
2004
15827055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633294 15827055 NA SPRZEDAŻ ' PEREŁKA ' ARCHITEKTURY MODERNISTYCZNEJNIE MA PIĘKNIEJSZEGO MIEJSCA w POLSCE NIŻ PÓŁWYSEP HELSKI - tylko tu możemy cieszyć się z uroków morza i zatoki.Oferowany budynek zajduje się ZALEDWIE kilka metrów od wejścia na plażę !!!O...

Jastarnia (Pomorskie, gm. Jastarnia)

2 970 000 PLN (6 600 zł/m2)

12
-
450 m2
1935
15663705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23521148 15663705 Na sprzedaż budynek o łącznej powierzchni około 551 m2, usytuowany w Czyżowicach.Nieruchomość przedstawia wiele możliwości wykorzystania i aranżacji. Pokaźny metraż, dobry układ funkcjonalny oraz stan bez wykończeń oferują wiele zastosowań. Założenie...

Czyżowice (Śląskie, gm. Gorzyce)

649 000 PLN (1 178 zł/m2)

6
2
551 m2
1970
15877231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27563261 15877231 Dzielnica Wawer jest doskonale skomunikowana z Centrum Warszawy. Oferta tego domu będzie doskonałym rozwiązaniem nawet dla dużej rodziny. Segment środkowy na niewielkiej działce, położony jest w pobliżu Wału Miedzeszyńskiego, który zapewni szybki doj...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 290 000 PLN (7 371 zł/m2)

6
2
175 m2
2006
15555108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21089785 15555108 KOMFORTOWY DOM + TWÓJ BIZNES FLANTROWO OGRÓD 2100m² EKO-TECHNOLOGIE Szukasz miejsca, gdzie połączysz prestiżowe życie prywatne z dochodowym biznesem? A może marzysz o domu, który zarabia na siebie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! LOKALIZACJA: ...

Flantrowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Janowiec Wielkopolski)

1 350 000 PLN (7 337 zł/m2)

6
2
184 m2
2005
15896094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27967568 15896094 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSzukasz domu, do którego możesz wprowadzić się bez stresu i dodatkowych kosztów?Ta oferta jest dla Ciebie!Zapraszamy na prezentację wyjątkowego osiedla w Łochowie (gm. Białe Błota).LokalizacjaŁochowo to ma...

Białe Błota (Łochowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

1 099 000 PLN (8 792 zł/m2)

4
-
125 m2
-
15893219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27904206 15893219 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego domu o pow. 265m2 w zabudowie bliźniaczej, który znajduje się w doskonałej lokalizacji – przy ul. Grunwaldzkiej 328, w pobliżu pętli tramwajowej Poznań - Junikowo. Opis ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 690 000 PLN (6 377 zł/m2)

5
2
265 m2
1990
15863705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27254996 15863705 Szukasz domu, do którego możesz wprowadzić się od razu, a jednocześnie mieć dużą działkę z potencjałem na przyszłość? Ta nieruchomość łączy komfort życia z realną możliwością dalszego zysku. Modliszewko...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 100 000 PLN (9 565 zł/m2)

5
2
115 m2
1962
15852435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom w sercu Kaszub - 3 minuty do jeziora 27032611 15852435 Oferta biura The House Nieruchomości.OFERTA BEZ PROWIZJI Szukasz idealnego miejsca na wypoczynek w otoczeniu przyrody, z dala od miejskiego zgiełku? Możesz zostać Właścicielem całorocznego domu położonego w sercu Kaszub, w malowniczej miejscowości Po...

Pobłocie (Pomorskie, gm. Linia)

570 000 PLN (6 867 zł/m2)

3
1
83 m2
1992
15823006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26641656 15823006 Polecam wyjątkowy dom jednorodzinny o pow. użytkowej 226,6m2 z garażem oraz strychem. Pow. całkowita domu wynosi 281,4m2. Nieruchomość położona jest na atrakcyjnie urządzonej i zielonej działce o pow. 685m2. Dom zlokalizo...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

2 500 000 PLN (8 897 zł/m2)

5
2
281 m2
2005
15896085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27967559 15896085 Opiekun oferty:Konrad RakowieckiTel.: 602 101 602Dom wolnostojący 275 m działka 1234 m Muchobór WielkiPrzedstawiam Państwu wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 275 m, położony na działce o powierzchni 1234 m, zlokalizowany w jednej z najbardzi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 400 000 PLN (15 814 zł/m2)

7
3
215 m2
2010
15891062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27885849 15891062 OSIEDLE DOMY W ROKITNICY - EKOLOGICZNE DOMY Z DUŻYM OGRODEM!Zespół budynków jednorodzinnych położony w dogodnej lokalizacji, w cichej i spokojnej okolicy. Tutaj poczujesz spokój, komfort i bezpieczeństwo- wartości, którymi każdy z nas chce otoczyć sw...

Rokitnica (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

740 000 PLN (9 250 zł/m2)

4
1
80 m2
2026