• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 234

15852435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom w sercu Kaszub - 3 minuty do jeziora 27032611 15852435 Oferta biura The House Nieruchomości.OFERTA BEZ PROWIZJI Szukasz idealnego miejsca na wypoczynek w otoczeniu przyrody, z dala od miejskiego zgiełku? Możesz zostać Właścicielem całorocznego domu położonego w sercu Kaszub, w malowniczej miejscowości Po...

Pobłocie (Pomorskie, gm. Linia)

570 000 PLN (6 867 zł/m2)

3
1
83 m2
1992
15823006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26641656 15823006 Polecam wyjątkowy dom jednorodzinny o pow. użytkowej 226,6m2 z garażem oraz strychem. Pow. całkowita domu wynosi 281,4m2. Nieruchomość położona jest na atrakcyjnie urządzonej i zielonej działce o pow. 685m2. Dom zlokalizo...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

2 500 000 PLN (8 897 zł/m2)

5
2
281 m2
2005
15896085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27967559 15896085 Opiekun oferty:Konrad RakowieckiTel.: 602 101 602Dom wolnostojący 275 m działka 1234 m Muchobór WielkiPrzedstawiam Państwu wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 275 m, położony na działce o powierzchni 1234 m, zlokalizowany w jednej z najbardzi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 400 000 PLN (15 814 zł/m2)

7
3
215 m2
2010
15891062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27885849 15891062 OSIEDLE DOMY W ROKITNICY - EKOLOGICZNE DOMY Z DUŻYM OGRODEM!Zespół budynków jednorodzinnych położony w dogodnej lokalizacji, w cichej i spokojnej okolicy. Tutaj poczujesz spokój, komfort i bezpieczeństwo- wartości, którymi każdy z nas chce otoczyć sw...

Rokitnica (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

740 000 PLN (9 250 zł/m2)

4
1
80 m2
2026
15823008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26641657 15823008 Powierzchnia: 232,27m² Rok budowy: 2000 Działka o pow. 635 m² pięknie zagospodarowana Wysoki standard wykończenia OPIS NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż przestronny, elegancki dom o powierzchni 232 m², położ...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

2 590 000 PLN (11 164 zł/m2)

7
2
232 m2
2000
15700924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24205112 15700924 Dom do remontu na dużej działce,na przedmieściach Węgorzyna, blisko centrumJeżeli szukasz domu wolnostojącego, do własnej aranżacji i wykończenia, na dużej działce w atrakcyjnej lokalizacji, w spokojnym, niedużym miasteczku na malowniczym Pojezierzu ...

Węgorzyno (Zachodniopomorskie, gm. Węgorzyno)

379 000 PLN (2 106 zł/m2)

5
-
180 m2
1938
15642327 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23100170 15642327 Dom bliźniak z pom. gospodarczymi w malowniczej wsi,w otoczeniu jezior i lasów Pojezierza Drawskiego0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa tylko SprzedającyLOKALIZACJAOferowany dom znajduje się we wsi Gawroniec, w gminie Połczyn-Z...

Gawroniec (Zachodniopomorskie, gm. Połczyn-Zdrój)

169 000 PLN (1 523 zł/m2)

3
1
111 m2
1935
15831047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom szeregowy na sprzedaż na Ursynowie 26685773 15831047 Mościcki Nieruchomości prezentuje Państwu ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego segmentu środkowego, położonego na Ursynowie. Nieruchomość znajduje się na kameralnym, strzeżonym osiedlu, które łączy w sobie poczucie bezpieczeństwa, prywatno...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 000 PLN (12 153 zł/m2)

5
4
230.4 m2
1997
15800673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy dom wolnostojący okolice Lesznowoli 26219415 15800673 Cesja Praw do Nowoczesnego Domu Wolnostojącego – Janczewice, Gmina LesznowolaInwestycja w Spokój i Komfort – DOM pod Warszawą. Koniec budowy w Listopadzie 2026 roku. STAN DEWELOPERSKI.Mościcki Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofer...

Janczewice (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 480 000 PLN (5 276 zł/m2)

4
2
280.5 m2
2026
15277496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14531635 15277496 Dom jednorodzinny – stan surowy zamknięty -w Kaliszu Pomorskim, na Pojezierzu Drawskim0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGOWynagrodzenie Pośrednika pokrywa tylko SprzedającyLOKALIZACJANieruchomość położona jest na obrzeżach Kalisza Pomorskiego, w powiecie drawsk...

Kalisz Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kalisz Pomorski)

550 000 PLN (2 200 zł/m2)

6
2
250 m2
2023
14698299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 51804 14698299 NOWA, OBNIŻONA CENA!Dom wolnostojący z budynkiem gospodarczo–handlowo–usługowymw centrum Drawska Pomorskiego0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa tylko SprzedającyDom w atrakcyjnej lokalizacji, z możliwością prowadzenia różnorodn...

Drawsko Pomorskie (Zachodniopomorskie, gm. Drawsko Pomorskie)

590 000 PLN (3 278 zł/m2)

5
1
180 m2
1986
15670262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23644004 15670262 Dom z plantacją borówki amerykańskiej – 6 ha ziemi - gotowy biznes na Pojezierzu Ińskim0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGOWynagrodzenie Pośrednika pokrywa tylko SprzedającyWyjątkowa oferta sprzedaży nieruchomości o ogromnym potencjale inwestycyjnym i rekreacyj...

Storkowo (Zachodniopomorskie, gm. Ińsko)

1 050 000 PLN (2 763 zł/m2)

7
2
380 m2
2005