• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Świdnica

Znalezionych ofert: 71

15757861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25308267 15757861 Trzypokojowe mieszkanie w bloku w Centrum, I piętro!Na powierzchnię mieszkania 46,63 m2 składa się salon, kuchnia, dwa osobne pokoje, łazienka z wc oraz przedpokój. Brak balkonu.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele i płytki, drzwi zewnętrzne...

Świdnica (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

360 000 PLN (7 826 zł/m2)

3
-
46 m2
1960
15743908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25027236 15743908 Przestronne mieszkanie z osobną kawalerką - typu studio! Idealne pod inwestycję!Na powierzchnię głównego mieszkania składa się kuchnia, trzy osobne pokoje, łazienka oraz przedpokój. Drugie mieszkanie, to studio, gdzie znajduje się pokój z aneksem kuc...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

518 900 PLN (5 295 zł/m2)

4
-
98 m2
1939
15737818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24893105 15737818 3-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w Ścisłym Centrum Świdnicy!Na powierzchnię mieszkania składają się kuchnia, 3 pokoje, łazienka z wc oraz przedpokój.Mieszkanie rozkładowe.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele, płytki oraz wykładzina. Na ści...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

430 000 PLN (5 811 zł/m2)

3
-
74 m2
1939
15891288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894422 15891288 Dwupokojowe mieszkanie do remontu w Centrum Świdnicy.Mieszkanie do generalnego remontu, daje jednak duże możliwości aranżacyjne!Na powierzchnię mieszkania 34,5 m2 składają się dwa pokoje w układzie przejściowym, kuchnia i przedpokój. W mieszkaniu nie...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

200 000 PLN (5 882 zł/m2)

2
-
34 m2
1890
15872434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27493510 15872434 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami - miejsce postojowe pod budynkiem!Mieszkanie dwustronne, w pełni rozkładowe, o funkcjonalnym rozkładzie - idealne dla rodziny!Na powierzchnię mieszkania składa się duża kuchnia, salon, dwa pokoje - każdy z nich...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

532 000 PLN (8 581 zł/m2)

3
1
62 m2
1985
15861490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27207444 15861490 MIESZKANIE ZAREZERWOWANE ! Nowoczesne, piękne mieszkanie dwupokojowe z dwoma miejscami postojowymi oraz komórką lokatorską w bliskich okolicach Centrum Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się salon z wyjściem na duży balkon oraz aneksem kuchen...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

465 000 PLN (9 688 zł/m2)

2
-
48 m2
2022
15806571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26343118 15806571 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Osiedle Młodych!Mile widziana zamiana na mieszkanie na parterze!Na powierzchnię mieszkania składa się pokój dzienny z balkonem, dwa osobne pokoje, kuchnia, która można otworzyć na salon, łazienka oraz przedpokój. Mi...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

284 000 PLN (6 605 zł/m2)

3
-
43 m2
1968
15865010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27278041 15865010 ul. Pułaskiego, tuż przy RynkuNowoczesne, śliczne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie dwupokojowe o pow. 44,70 mkw. w pięknej odrestaurowanej kamienicy z widokiem na zieleń. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku trzypiętrowym sk...

Świdnica (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

375 000 PLN (8 523 zł/m2)

2
1
44 m2
1900
15890480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27878407 15890480 Dwupokojowe mieszkanie na I piętrze po kapitalnym remoncie!Na powierzchnie mieszkania ok. 45 m2 składa się salon z aneksem kuchennym,sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Mieszkanie posiada balkon!W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele ora...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

415 000 PLN (9 222 zł/m2)

2
1
45 m2
1970
15882700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673155 15882700 Prezentujemy Państwu przestronne 3 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w Ścisłym Centrum Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się salon z wyjściem na balkon, osobna kuchnia, 2 sypialnie, łazienka z wc oraz przedpokój. Mieszkanie wy...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

399 000 PLN (7 000 zł/m2)

3
-
57 m2
1975
15743913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25027234 15743913 REZERWACJATrzypokojowe mieszkanie na wygodnym I piętrze w okolicach Centrum Świdnicy!Mieszkanie do kapitalnego remontu, daje jednak duże możliwości aranżacyjne.Na powierzchnie mieszkania ok. 83 m2 składają się trzy pokoje (dwa w układzie przejściowym...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

406 000 PLN (4 951 zł/m2)

3
-
82 m2
1940
15856165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27084097 15856165 Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Młodych!Na powierzchnie mieszkania składa się salon z wyjściem na duży balkon, sypialnia, osobna kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. MIESZKANIE DO KAPITALNEGO REMONTU!W mieszkani...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

292 000 PLN (7 300 zł/m2)

2
-
40 m2
1975