• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Świdnica

Znalezionych ofert: 71

15811880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26444194 15811880 Mieszkanie o pow. 35m2 w dokumentach (37 m2 realnej powierzchni) składa się z pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju. , ogrzewanie podłogowe - elektryczne.Ciepła woda z nowoczesnego bojlera.Budynek w bardzo dobrej kondycji technicznej, do mieszkania ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

290 100 PLN (8 532 zł/m2)

1
-
34 m2
1939
15781186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25823046 15781186 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym w samym centrum Świdnicy! 2 pokoje 44,5 m² Centrum 1 piętro Kamienica 262 000 zł Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, kt&...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

262 000 PLN (5 955 zł/m2)

2
-
44 m2
1867
15853722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27054948 15853722 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie w sercu Świdnicy - idealne dla osób ceniących charakter kamienic, przestrzeń i świetną lokalizację. Klimatyczne 2 pokoje w pięknej kamienicy Świdnica Cena: 36...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

369 000 PLN (7 851 zł/m2)

2
-
47 m2
1930
15735053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24849297 15735053 Dwupokojowe mieszkanie w okolicach Centrum!Mieszkanie o powierzchni ok. 63m2, na które składają się dwa osobne, duże pokoje, kuchnia, schowek, łazienka z wc oraz przedpokój.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele i płytki, instalacja elektryczn...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

335 000 PLN (5 317 zł/m2)

2
-
63 m2
1933
15893838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27921379 15893838 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i widokiem na zieleń 63,5 m² 2 miejsca w garażu Świdnica Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 63,5 m², położone na 3. piętrze budynku z windą...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

690 000 PLN (10 952 zł/m2)

3
-
63 m2
2021
15804170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26301731 15804170 TYLKO U NAS! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI POLECA! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI p rzedstawia ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 52,44 m² , położonego na 4. piętrze zadbanej kamienicy w dogodnej lokalizacji Świdnicy , zaledwie...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

300 000 PLN (5 769 zł/m2)

2
-
52 m2
-
15889552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27852089 15889552 Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie 43,5 m² Świdnica, Osiedle Młodych ul. Słobódzkiego Biuro Wombat Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, świeżo wyremontowane, 3-pokojowe miesz...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

430 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
-
43 m2
1980
15447254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 18768799 15447254 Opiekun oferty:Julia Kowalskatel. 602 101 602 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania 6-pokojowego znajdującego się na trzecim piętrze w kamienicy przy ulicy Jagiellońskiej. Otoczenie nieruchomości:W pobliżu nieruchomości znajdu...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

878 210 PLN (5 322 zł/m2)

6
-
165 m2
1910
15486353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19634485 15486353 Opiekun oferty: Julia Kowalskatel. 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy Środkowej w ścisłym centrum Świdnicy. W bliskim sąsiedztwie nieruchomości znajdują się liczne udogodnienia, takie jak sklepy, punkty usłu...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

539 000 PLN (5 923 zł/m2)

4
-
91 m2
1904
15667118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23591687 15667118 Opiekun oferty: Julia Kowalskatel. 602 101 602Na sprzedaż przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 76 m położone na drugim piętrze kamienicy w samym sercu Świdnicy zaledwie kilka kroków od Rynku. Lokal dostępny od zaraz, idealny zarówno do z...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

569 000 PLN (7 487 zł/m2)

2
1
76 m2
1902
15634601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22922783 15634601 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Centrum Świdnicy. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 101,6 m², położone na 3. piętrze, w doskonałej lokalizacji - w samym sercu Świdnicy. Idealna propozycja ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

799 000 PLN (7 833 zł/m2)

4
-
102 m2
-
15670321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23645266 15670321 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie w sercu Osiedla Młodych w Świdnicy Na sprzedaż przestronne piękne mieszkanie o powierzchni 75 m², usytuowane na pierwszym piętrze w doskonałej lokalizacji. T...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

659 000 PLN (8 787 zł/m2)

4
-
75 m2
1980