• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk Orunia

Znalezionych ofert: 63

15870339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowe mieszkanie 5 pokojowe - 79,3 m² 27427202 15870339 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 79,3 m² z piwnicą, położone na kameralnym osiedlu na Oruni Górnej w Gdańsku. To propozycja dla osób, które szukają przestrzeni, funkcjonalności oraz niepowtarzalnych widoków na zieleń i pan...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

975 000 PLN (12 342 zł/m2)

5
-
79 m2
2008
15852809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z piwnicą blisko Parku Oruńskiego! 27040731 15852809 MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, ciepłe, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Orunia) o powierzchni użytkowej 35,00 m2. W jego skład wchodzą:- pokój dzienny (15,77 m2) z szafą w zabudowie,- aneks kuchenny (3,46 m2) z meblami w zabudowie,...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

435 000 PLN (12 429 zł/m2)

2
1
35 m2
1968
15881636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | Nowe budownictwo | Parking w cenie 27642293 15881636 ATUTY NIERUCHOMOŚCI:nowy budynek z 2025 roku,mieszkanie świeżo wykończone - możliwość własnej aranżacji kuchni,funkcjonalny układ,miejsce postojowe naziemne w cenie,spokojna, rozwijająca się okolica,idealne pod własne potrzeby lub inwestycję,brak pod...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

535 000 PLN (14 861 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15881283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27627667 15881283 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, w pełni wyposażonego mieszkania o powierzchni całkowitej 65,5m² położonego w spokojnej i zielonej części Oruni Górnej - Gdańska Południe przy ul. Złotej.To idealna propozycja dla osób, które cenią no...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

799 000 PLN (12 198 zł/m2)

3
1
65.5 m2
2021
15800792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2-pokojowe ul. Raduńska przy parku 26221716 15800792 Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m² na 2 piętrze  przy ul. Raduńskiej w gdańskiej dzielnicy Orunia. Świetna lokalizacja! Idealna propozycja dla pary, singla lub pod inwestycję! 400 metrów do SKM! Bardzo blisko piękny Park Oruński!LOK...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

489 000 PLN (11 643 zł/m2)

2
1
42 m2
1970
15841664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z ogrodem, kameralna zabudowa 26792532 15841664 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!Szukasz mieszkania, które łączy spokój, zieleń i miejską wygodę? Ta wyjątkowa nieruchomość na parterze w Gdańsku jest stworzona właśnie dla Ciebie!ATUTY:- prywatny taras o powierzchni 25 m²,- mieszkanie w pełni wy...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

499 000 PLN (13 132 zł/m2)

2
-
38 m2
2019
15859413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27167786 15859413 Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność, komfort i perspektywę rozwoju. To propozycja dla osób, które szukają funkcjonalnego mieszkania w nowym budownictwie, w spokojnej, a jednocześnie dynamicznie rozwijającej się części miasta. Kameralny cha...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

499 000 PLN (13 468 zł/m2)

2
1
37.05 m2
2025
15794166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne mieszkanie w nowej inwestycji 26062526 15794166 Na sprzedaż: nowoczesne, komfortowe mieszkanie na prestiżowym Osiedlu Południowym w Gdańsku - idealne dla osób, które chcą żyć wygodnie, spokojnie i jednocześnie blisko centrum miasta.Lokalizacja: - Zaledwie 10 minut od gdańskiej Starówki - szybki do...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

520 000 PLN (13 333 zł/m2)

2
1
39 m2
2024
15866952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27332474 15866952 *** DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE *** 97 m² *** WYSOKI STANDARD *** 4 SYPIALNIE *** OSTATNIE PIĘTRO ***LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w południowej części Gdańska – w dzielnicy Orunia Górna, przy ul. Kurierów Armii Krajowej. To spokojna i zielona o...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 250 000 PLN (12 860 zł/m2)

5
1
97.2 m2
1994
15871264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27460363 15871264 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWitam​​​​​​​Oferta bezpośrednia od właściciela - Umów się i negocjuj cenęNa sprzedaż 26,5m2+1,6m2 piwnica, 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w dzielnicy Orunia.Spółdzielczo własnościowe z księgą...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

440 000 PLN (16 296 zł/m2)

2
-
27 m2
1980
15683729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Orunia doskonała komunikacja 23897259 15683729 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTYdoskonała lokalizacja pod kątem komunikacji i zakupówmiejsce dla rodziny jak i inwestycyjnie na wynajemprawie całe mieszka ni...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

619 000 PLN (7 738 zł/m2)

4
-
80 m2
1938
15796198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z własnym garażem!! 26113146 15796198 !!! OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPERHOUSE!!Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze 4 kondygnacyjnego budynku. ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Mieszkanie gotowe do wprowadzenia,- W pełni wyposażone,- komórka lokatorska na piętrze...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

549 000 PLN (11 438 zł/m2)

3
-
48 m2
2018