• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk Orunia

Znalezionych ofert: 65

15683729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Orunia doskonała komunikacja 23897259 15683729 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTYdoskonała lokalizacja pod kątem komunikacji i zakupówmiejsce dla rodziny jak i inwestycyjnie na wynajemprawie całe mieszka ni...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

619 000 PLN (7 738 zł/m2)

4
-
80 m2
1938
15796198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z własnym garażem!! 26113146 15796198 !!! OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPERHOUSE!!Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze 4 kondygnacyjnego budynku. ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Mieszkanie gotowe do wprowadzenia,- W pełni wyposażone,- komórka lokatorska na piętrze...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

549 000 PLN (11 438 zł/m2)

3
-
48 m2
2018
15863477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji. 27250284 15863477 ATUTY NIERUCHOMOŚCI: - przestronne dwupoziomowe mieszkanie z oddzieloną strefą dzienną i sypialnianą- 2 łazienki na każdym z pięter- naziemne miejsce postojowe i komórka lokatorska w cenie mieszkania- możliwość dokupienia garażu w budynku - zakup nie...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

949 000 PLN (13 557 zł/m2)

3
-
70 m2
2008
15830449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje po kapitalnym remoncie od zaraz! 26673652 15830449 MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, ciepłe, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Orunia) o powierzchni użytkowej 26,00 m2. W jego skład wchodzą:- pokój dzienny (9,90 m2),- aneks kuchenny (3,52 m2) z meblami w zabudowie, wyposażeniem w sprzę...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

440 000 PLN (16 923 zł/m2)

2
1
26 m2
1967
15841715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestrzeń, widok i komfort – nowoczesne 3 pokoje 26793065 15841715 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Wyobraź sobie poranki z kawą na balkonie i widokiem na otwartą przestrzeń, z dala od miejskiego zgiełku. To przestronne, trzypokoj...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 150 000 PLN (17 424 zł/m2)

3
1
66 m2
2021
15823114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26611808 15823114 Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną na dzielnicy Orunia przy ul. Równej w 2 piętrowym bloku wybudowanym w 1997 roku.Nieruchomość:Powierzchnia nieruchomości - 70,5 m2.W mieszkaniu znajdują się:- 3 oddzielne pokoje - oddzielna kuchnia...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

699 000 PLN (9 915 zł/m2)

3
-
70.5 m2
1997
15505791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Spółdzielczo-własnościowe mieszkanie !! 20063233 15505791 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w cichej spokojnej okolicyATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu!- łatwy zakup dla obcokrajowców- świetna propozycja inwestycyjna,- znakomita...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

599 000 PLN (11 519 zł/m2)

3
1
52 m2
1970
15802519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3- pok mieszkanie dla rodziny Orunia Górna 26267531 15802519 Przestronne 3- pokojowe mieszkanie z balkonem. Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową . Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie.Wyjątkowe 3- pokojowe mieszkanie w świetnej cenie, położone w pięknej zielonej ok...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

595 000 PLN (11 019 zł/m2)

3
-
54 m2
2024
15802517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3- pok mieszkanie dla rodziny z garderobą 26267530 15802517 Przestronne 3- pokojowe mieszkanie z garderobą. Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową . Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie.Wyjątkowe 3- pokojowe mieszkanie w świetnej cenie, położone w pięknej zielonej o...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

610 660 PLN (9 542 zł/m2)

3
-
64 m2
2024
15802515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2- pok mieszkanie dla pary 7km do centrum 26267529 15802515 Przestronne 2- pokojowe mieszkanie z ogródkiem. Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową . Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie.Wyjątkowe 2- pokojowe mieszkanie w świetnej cenie, położone w pięknej zielonej o...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

507 079 PLN (12 073 zł/m2)

2
-
42 m2
2024
15712728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24428098 15712728 WYJĄTKOWE 4-POKOJOWE MIESZKANIE PRZY PARKU ORUŃSKIM88 m² + możliwość adaptacji 40 m² poddasza duży balkon widok na GdańskGdańsk, ul. PlatynowaZ przyjemnością prezentujemy przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88 m², położone w jednej z n...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 180 000 PLN (13 409 zł/m2)

4
1
88 m2
2004
15799597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26194731 15799597 Szukasz nieruchomości w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum Gdańska i Obwodnicy Trójmiasta? Zależy Ci na funkcjonalnym układzie pomieszczeń i komforcie codziennego życia?To może być idealna propozycja właśnie dla...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

749 000 PLN (11 068 zł/m2)

3
1
67.67 m2
2013