• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk Orunia

Znalezionych ofert: 65

15576731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21685120 15576731 Mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym w Gdańsku Oruni – Atrakcyjna lokalizacja przy ul. Grabowej i doskonały potencjał!Mamy przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość, która łączy wygodę codziennego życia z dogodną lokalizacją. Mieszkanie o pow...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

559 000 PLN (8 667 zł/m2)

2
1
64.5 m2
1930
15759474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25338584 15759474 Przestronne 3 pokojowe mieszkanie niedaleko Śródmieścia - w atrakcyjnej turystycznie lokalizacji, gustownie urządzone, w bliskiej okolicy parku . Tego poszukujesz?Przestronne mieszkanie o powierzchni 73,6m2, położone na ulicy Sandomierskiej 12 w Gdań...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

629 000 PLN (8 546 zł/m2)

3
1
73.6 m2
1904
15696314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24115149 15696314 NAJWIĘKSZE ATUTY: * Funkcjonalny układ – cztery pokoje (salon z aneksem kuchennym i trzy sypialnie)* Słoneczny balkon z ekspozycją na południowy zachód* Miejsce parkingowe naziemne* Komórka lokatorska – dodatkowe miejsce do przechowywania* Nowoczesne...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

750 000 PLN (12 171 zł/m2)

4
-
61.62 m2
2023
15735702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24859911 15735702 Atrakcyjne mieszkanie 4-pokojowe z dużym ogródkiem – Orunia Południe, ul. Łucznicza.Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 68 m², położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Orunia Południe. To idealna propozycja dla rodzin z dzi...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

795 000 PLN (11 472 zł/m2)

4
1
69.3 m2
2008
15694195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24077856 15694195 Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność, wysoki standard i własny ogród? Ta nieruchomość spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających! Zlokalizowane na spokojnym i nowoczesnym osiedlu Vivere Verde (2022 r.), mieszkanie o powierzchni 54,43...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

670 000 PLN (12 182 zł/m2)

3
1
55 m2
2022