• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kołobrzeg

Znalezionych ofert: 467

15757668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25304891 15757668 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60,4 m², z przepięknym widokiem, położone na 5. piętrze bloku z 1975 roku przy ul. Ratuszowej 5 – w samym sercu Kołobrzegu.Budynek jest odrestaurowany (co widać na zdjęciach), posiada windę i zadbaną k...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

590 000 PLN (9 833 zł/m2)

3
2
60 m2
1975
15674748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23734879 15674748 Na sprzedaż lokal apartamentowy w dzielnicy Uzdrowiskowej w Kołobrzegu! Ten 2-pokojowy apartament o pow. 36,82 m2 ze słonecznym balkonem położony w kompleksie 'Bliżej Morza', jest gotowy do natychmiastowego wydania.Główne atuty nieruchomośc...

Kołobrzeg (Uzdrowiska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

675 000 PLN (18 750 zł/m2)

2
1
36 m2
2018
15659998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23454873 15659998 Apartament z balkonem na 9 piętrze budynku w ścisłym centrum Kołobrzegu o pow. 23,46 m2 z widokiem na panoramę miasta w nowoczesnym apartamentowcu z własną bazą zabiegowo-rehabilitacyjną, SPA i niepowtarzalną restauracją z urzekającym widokiem na rze...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

290 000 PLN (12 609 zł/m2)

1
1
23 m2
1986
15292268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14949500 15292268 Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 37,60 m2 położone na II piętrze w budynku bez windy Budynek mieszkalny, murowany z cegły, IV kondygnacyjny po kompletnej i gruntownej modernizacji w 1994 roku.W ostatnich latach przeprowadzono remonty, m.in. u...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

380 000 PLN (10 270 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15298838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 15143867 15298838 Kołobrzeg na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe z możliwością rozbudowy o przylegający strych lub dobudowanie 2 dodatkowych pokoi ze skosami.Lokal mieszkalny jest do remontu, posiada łączną pow. 26,32 m2 na którą składają się: - mieszkanie o pow. 19,1 m2...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

195 000 PLN (7 500 zł/m2)

1
-
26 m2
1930
15772602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25613945 15772602 Oferujemy na sprzedaż piękne, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 30,55 m², położone w nowoczesnym budynku z zadbaną infrastrukturą wraz z miejscem postojowym w cenie! Nowoczesne osiedle, z basenem zewnętrznym i placem zabaw, położone w z...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

455 000 PLN (15 167 zł/m2)

1
-
30 m2
2021
15588657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pięknie urządzone mieszkanie blisko morza 21938071 15588657 *podana cena jest kwotą brutto. Kwota zawiera VAT 23% - możliwy do odliczenia.*Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo oddane do użytku i w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 35 m², zlokalizowane w samym sercu Kołobrzegu, w strefie uzdrowiskowej.To idea...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

769 000 PLN (21 971 zł/m2)

2
-
35 m2
2024
15561772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe z tarasem, blisko morza 21362132 15561772 Na sprzedaż oferuję duże, przestronne mieszkanie, które daje ogromne możliwości aranżacyjne. Mieszkanie znajduje się w wyjątkowej lokalizacji, gdzie wygodna przestrzeń i duży metraż to prawdziwa rzadkość. Możesz je zakupić w stanie deweloperskim lub ...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

945 500 PLN (19 698 zł/m2)

3
-
48 m2
2024
15894232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27933707 15894232 Oferuję na sprzedaż elegancki, świeżo wykończony apartament 2-pokojowy w nowoczesnej inwestycji z 2024 roku w Kołobrzegu. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem premium lub inwestycję nad morzem.Główne atuty nieruchomości:- NOW...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

599 000 PLN (15 359 zł/m2)

2
1
39 m2
2024
15894231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27933706 15894231 Na sprzedaż 3-pokojowe zadbane mieszkanie na IV piętrze budynku w samym centrum miasta, położone w odległości jedynie 1,3 km od pięknej i szerokiej piaszczystej plaży!To ciekawe, przestronne i wyjątkowo słoneczne dwustronne mieszkanie własnościowe o ...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

489 000 PLN (8 891 zł/m2)

3
1
55 m2
1960
15861218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27198613 15861218 Na sprzedaż piękny i nowoczesny 3-pokojowy apartament w Kołobrzegu w budynku z 2017 roku w kompleksie apartamentowców na prestiżowym Osiedlu Polanki Park, położony jedynie 300 metrów od plaży w Dzielnicy Zachodniej Kołobrzegu.Ten wyjątkowy, nowoczesn...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

998 000 PLN (13 307 zł/m2)

3
1
75 m2
2017
15873992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27517892 15873992 Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 41 m², położone w Kołobrzegu przy ul. Wylotowej jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji nad morzem. GŁÓWNE ATUTY NIERUCHOMOŚCI- tylko ok. 500-700 m do morza i plaży ...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

610 000 PLN (15 250 zł/m2)

2
1
40 m2
2015