• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kołobrzeg

Znalezionych ofert: 467

15884356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27699587 15884356 ok. 400 m do plaży 31 m² 37 piętro pełna własność sprzedaż z wyposażeniemTo jest apartament dla osób, które chcą pewnego produktu pod wynajem w Kołobrzegu — i jednocześnie mieć miejsce, do którego można przyjechać “na gotowo”, bez remontów i kompl...

Kołobrzeg (Solne zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

495 000 PLN (15 968 zł/m2)

1
1
31 m2
2006
15868128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27365588 15868128 Kołobrzeg Mazowiecka 38 2 pokoje Parametry nieruchomości:Metraż: 41,87 m²Układ: 2 pokojePiętro: 2Rok budowy: 1992Parking: miejsce za bramą w cenieCzynsz: 860 zł na 4 osobyDlaczego ten układ działa na rynku?2 pokoje przy tym metrażu to dziś jeden z ...

Kołobrzeg (Zamoście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

399 000 PLN (9 732 zł/m2)

2
1
41 m2
1992
15882487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27665147 15882487 Są mieszkania „w mieście” i są takie, które dają oddech. Podczele to Kołobrzeg w spokojniejszej wersji: więcej zieleni, mniej hałasu, a do tego bliskość morza i przestrzeń, w której realnie odpoczywasz. Grodzieńska 5 to adres dla osób, które chcą wra...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

525 000 PLN (7 292 zł/m2)

3
1
72 m2
1940
15884063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27694179 15884063 Są mieszkania, które oglądasz… i są takie, w których zostajesz na dłużej przy oknie.To jest właśnie ten drugi przypadek. Na 10. piętrze, z balkonem, który otwiera przestrzeń i daje poczucie oddechu — bez zaglądania sąsiadom w okna. Widok robi klimat ...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

399 000 PLN (8 313 zł/m2)

2
1
48 m2
1976
15828473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26643098 15828473 Kołobrzeg, ul. Plażowa 6BJeśli szukasz miejsca nad morzem, gdzie naprawdę można odpocząć — tu wszystko jest na swoim miejscu. Bliskość plaży, otoczenie lasu i spokojna okolica tworzą idealne warunki zarówno do życia, jak i wypoczynku. To mieszkanie, ...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

499 999 PLN (14 706 zł/m2)

1
1
34 m2
2018
15893234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27906064 15893234 Są miejsca, do których przyjeżdża się na weekend, a są takie, z których nie chce się wyjeżdżać. Ten apartament w Polanki Park łączy spokój nadmorskiego parku, bliskość plaży i komfort prywatnej strefy SPA.ApartamentowiecPolanki Park to nowoczesny, ka...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

799 000 PLN (14 796 zł/m2)

2
1
54 m2
2012
15887699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27791483 15887699 Są miejsca, do których przyjeżdża się na weekend.I są takie, z których po prostu nie chce się wyjeżdżać.Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 28,58 m² położony przy ul. Spacerowej 2 — w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Kołobrzegu...

455 000 PLN (16 250 zł/m2)

1
1
28 m2
-
15888808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27826712 15888808 Są mieszkania, które wymagają remontu, czasu i kolejnych wydatków.A są też takie, do których można wejść od razu i po prostu zacząć nowe życie nad morzem.To właśnie jedna z tych okazji.Kołobrzeg ul. Zapleczna44,66 m² pełne światła, funkcjonalnej prz...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

479 000 PLN (10 886 zł/m2)

2
1
44 m2
2000
15887700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27791484 15887700 Są adresy, które kupuje się nie tylko dla metrażu, ale przede wszystkim dla stylu życia. Młyńska 10 to wyjątkowa lokalizacja w samym centrum Kołobrzegu — tuż przy Parsęcie, kilka minut spacerem od starówki, kawiarni, restauracji i nadmorskich tras sp...

Kołobrzeg (Zamoście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

840 000 PLN (14 237 zł/m2)

3
1
59 m2
2022
15893594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27915117 15893594 Są mieszkania, które od pierwszego wejścia dają poczucie porządku, światła i spokoju. Przy ul. Łopuskiego w Kołobrzegu powstała przestrzeń zaprojektowana nowocześnie, ale bez chłodu -z jasną zabudową, naturalnym drewnem i układem, który po prostu dob...

Kołobrzeg (Zamoście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

599 000 PLN (12 745 zł/m2)

2
1
47 m2
1970
15888809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27826713 15888809 Poranek wpada tu przez południowe okna. Na balkonie kawa smakuje trochę wolniej niż zwykle.Na dole dzieci bawią się na nowoczesnym placu zabaw, wokół dużo zieleni, cisza i ten komfort, że wszystko jest dokładnie tam, gdzie powinno.Tak wygląda codzien...

Kołobrzeg (Zamoście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

689 000 PLN (14 660 zł/m2)

2
-
47 m2
2021
15757668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25304891 15757668 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60,4 m², z przepięknym widokiem, położone na 5. piętrze bloku z 1975 roku przy ul. Ratuszowej 5 – w samym sercu Kołobrzegu.Budynek jest odrestaurowany (co widać na zdjęciach), posiada windę i zadbaną k...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

590 000 PLN (9 833 zł/m2)

3
2
60 m2
1975