• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Pruszków

Znalezionych ofert: 77

15778734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25756241 15778734 Rzadko spotykane mieszkanie z dużym ogrodem w tej lokalizacji!Słońce, cisza, zieleń a jednocześnie tylko 25 minut do centrum Warszawy.To nie jest zwykłe mieszkanie to mały azyl w Pruszkowie, który łączy komfort życia w mieście z klimatem domu z ogr...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

765 000 PLN (18 214 zł/m2)

2
1
42 m2
2018
15870330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27427149 15870330 2-pokojowe mieszkanie w centrum Pruszkowa idealne na start lub dla paryNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m², położone w budynku z 2000 roku, w samym sercu Pruszków.Lokal znajduje się na wysokim parterze, co zapewnia wygodę codzien...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

659 000 PLN (11 982 zł/m2)

2
1
55 m2
2000
15871936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27480736 15871936 Eleganckie, gotowe do zamieszkania 4-pokojowe mieszkanie z dwoma ogródkami Enclave, Pruszków Na sprzedaż wyjątkowe, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 79 m, położone na prestiżowym osiedlu Enclave w Pruszkowie. Lokal znajduje się na parte...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 279 000 PLN (16 190 zł/m2)

4
-
79 m2
2020
15803608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26299135 15803608 Mieszkanie idealne pod inwestycję 25 m² z balkonem i komórką lokatorską Pruszków, ul. Księcia JózefaNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 25 m², położone na 4. piętrze w budynku z windą, w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Księcia Józefa w Pruszkowie...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

415 000 PLN (16 600 zł/m2)

1
1
25 m2
1981
15861857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27214342 15861857 Kontakt telefoniczny: 696646660Jeśli szukasz nowego mieszkania, które łączy komfort codziennego życia, nowoczesne rozwiązania i szybki termin odbioru, ta oferta jest dla Ciebie.Mieszkanie o powierzchni 57,37 m² z dwoma tarasami 31, 30 m2 i 40, 87 m2 ...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

686 154 PLN (11 960 zł/m2)

1
-
57.37 m2
2025
15836729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26718122 15836729 Prezentowana nieruchomość to mieszkanie o powierzchni 45,49m2.Składa się z:salonu z aneksem kuchennym 22,61m2,sypialni 13,46m2,łazienki 4,85m2,holu 4,57m2.Niewątpliwym atutem nieruchomości jest taras o powierzchni 11,50m2.Mieszkanie znajduje się w no...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

568 625 PLN (12 500 zł/m2)

2
-
45.49 m2
2026
15836728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26718124 15836728 Prezentowana nieruchomość to mieszkanie o powierzchni 47,6m2.Składa się z:salonu z aneksem kuchennym 23,22m2,sypialni 10,54m2,garderoby 3,77m2,łazienki 4,26m2,holu 5,81m2.Niewątpliwym atutem nieruchomości jest ogródek o powierzchni 79,59m2.Mieszkanie...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

595 000 PLN (12 500 zł/m2)

2
-
47.6 m2
2026
15818452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26582293 15818452 WitamMam do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 71.1 m2 w doskonałej lokalizacji Pruszkowa Parzniewie przy ulicy Działkowej. Oferta bezpośrednio od właściciela.Oferta skierowana do osób poszukujących spokojnego miejsca do życia: ...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

875 000 PLN (12 307 zł/m2)

3
-
71.1 m2
2015
15827512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26640572 15827512 NA SPRZEDAŹ 3 POKOJOWE MIESZKANIE NA OSIEDLU STASZICA Mieszkanie położone jest na parterze przy Alei Wojska Polskiego. Budynek : lata 80-te, 10 pięter, wielka płyta. budynek po termoizolacji, instalacja wodno-kanalizcyjna wymieniona w 1998r. M...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

640 000 PLN (10 847 zł/m2)

3
-
59 m2
1980
15756274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25248325 15756274 Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 72 m² – Pruszków, zielona okolica, 4. piętro Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72 m², położone na 4. piętrze w spokojnej części Pruszkowa. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. ...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

795 000 PLN (11 042 zł/m2)

3
2
72 m2
1984
15793439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26037775 15793439 Mieszkanie 2-pokojowe – Pruszków- Zielona okolica- ul. Przy Księżycu Na sprzedaż ustawne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52,4m2 położone w świetnej lokalizacji. Główne atuty: Księga wieczysta. Rozkładowe. Ustawne. Dla rodziny. Dla pary. Świetn...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

655 000 PLN (12 596 zł/m2)

2
1
52 m2
2000
14923401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 4770420 14923401 Mieszkanie na pierwszym piętrze, 5 pokoi plus udział w posesji ok 1000m2. Mieszkanie znajduje się w samym centrum Pruszkowa przy ul. B. Prusa. W najbliższym sąsiedztwie są dostępne wszystkie niezbędne punkty infrastruktury miejskiej. Park Potulickich...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 390 000 PLN (11 583 zł/m2)

5
1
120 m2
1936