• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 181

15883627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675346 15883627 Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na 9-tym piętrze w apartamentowcu z 2014 r. wybudowanego przez dewelopera SGI. W budynku dwie nowoczesne windy, recepcja na parterze, osiedle zamknięte z kontrolą dostępu.Mieszkanie przestronne o powierzchni 48,5 ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

585 000 PLN (12 062 zł/m2)

2
1
48.5 m2
2014
15883669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675390 15883669 W samym centrum Szczecina, przy ul. Mazurskiej, w klimatycznej, przedwojennej kamienicy z charakterystycznej czerwonej cegły, znajduje się mieszkanie o powierzchni 62,3 m2, które łączy w sobie przestrzeń, funkcjonalny układ i ogromny potencjał aranża...

Szczecin (Śródmieście), Mazurska

465 000 PLN (7 464 zł/m2)

2
1
62.3 m2
1905
15883575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675266 15883575 Mieszkanie w kamienicy – Śródmieście Szczecin 53,49 m² duży potencjał aranżacyjnyNa sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 53,49 m², położone na 1 piętrze w klimatycznej kamienicy w samym sercu Szczecina – w dzielnicy Śródmieście.Mieszka...

Szczecin (Śródmieście), Władysława Jagiełły

299 000 PLN (5 590 zł/m2)

2
1
53.49 m2
1920
15883590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675281 15883590 Do sprzedaży mieszkanie na parterze z dużym ogródkiem 115m2.Mieszkanie składa sie z dużego salonu z aneksem kuchennym dwóch sypialni Łazienki i przedpokoju. Do mieszkania również przynależy duzy ogródek oraz miejsce parkingowe w garażu podziemnym pod...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

649 999 PLN (11 775 zł/m2)

3
1
55.2 m2
2026
15883501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675174 15883501 Dwupoziomowe mieszkanie po generalnym remoncie ogródek piwnicaLokalizacja: Szczecin, ul. Strzeleckamieszkanie o powierzchni całkowitej 47,82 m2 Na sprzedaż jasne, dwupoziomowe mieszkanie w niskim bloku, położone w spokojnej okolicy Szczecina.Lokal ...

Szczecin (Śródmieście), Strzelecka

366 960 PLN (12 000 zł/m2)

3
1
30.58 m2
1930
15883460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675198 15883460 Planujesz skredytować tę nieruchomość – zadzwoń.Mieszkanie idealne na nieuciążliwą działalność. Parter kamienicy z wyjściem bezpośrednio na ulicę. W ruchliwym miejscu, w pobliżu przystanku tramwajowego.Nieruchomość o powierzchni 75,26 m2 składające s...

Szczecin (Śródmieście), al. Bohaterów Warszawy

599 000 PLN (7 959 zł/m2)

3
1
75.26 m2
1930
15883466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675284 15883466 Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu unikatowy apartament, który jest definicją miejskiego szyku i ponadczasowej elegancji. Położona na czwartym piętrze starannie odrestaurowanej kamienicy, ta nieruchomość łączy w sobie historyczny anturaż z ...

Szczecin (Śródmieście), Pocztowa

560 000 PLN (7 532 zł/m2)

3
1
74.35 m2
1930
15883414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27675099 15883414 Apartament położony w budynku z 2019 roku z windą w okolicy Bramy Portowej .Doskonały pod inwestycję wynajem.Doskonała lokalizacja dla młodych ludzi wszystko w zasięgu ręki ...Podzamcze , Centra Handlowe ,restauracje , kluby , sklepy , komunikacja ...

Szczecin (Śródmieście), Podgórna

560 000 PLN (16 970 zł/m2)

1
1
33 m2
2016
15883346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674896 15883346 Architektura budynków mieszkalnych położonych nad samym brzegiem Odry przywodzić będzie na myśl dumne i monumentalne sylwetki statków zanurzające się w taflę wody. Wzdłuż bulwaru zaprojektowano też urokliwy pasaż z kafejkami oraz przystań dla jachtów...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

736 920 PLN (12 000 zł/m2)

3
1
61.41 m2
2025
15883326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27674876 15883326 Przestronne 112 m² przy deptaku Bogusława winda balkon osobne WCJeśli szukasz mieszkania w ścisłym centrum, ale bez kompromisów w kwestii przestrzeni i komfortu – właśnie je znalazłeś.Na sprzedaż duże, jasne mieszkanie o powierzchni 112,16 m², poł...

Szczecin (Śródmieście), Księcia Bogusława X

799 000 PLN (7 124 zł/m2)

2
1
112.16 m2
2010
15798108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26162034 15798108 Na sprzedaż: piętro domu z użytkowym poddaszem w zabudowie bliźniaczej Szczecin – Śródmieście, okolice Jasnych Błoni i Willi LentzaZ prawdziwą przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży piętra domu w zabudowie bliźniaczej wraz z poddaszem użyt...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

990 000 PLN (5 500 zł/m2)

5
1
180 m2
1930
15574574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21629145 15574574 Na sprzedaż mieszkanie o całkowitej powierzchni 77,53 m2. Na metraż nieruchomości składają się:-Korytarz (duże zabudowane szafy)-Łazienka (wanna, umywalka, pralka)-Toaleta (umywalka, WC)-Przestrzeń przeznaczona na małe biuro-Salon-Kuchnia (wyposażona...

Szczecin (Śródmieście), al. Papieża Jana Pawła II

569 000 PLN (7 339 zł/m2)

3
1
77.53 m2
1930