• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 182

15309431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 15415960 15309431 Oferujemy do sprzedania 5 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na parterze kamiennicy w doskonałej lokalizacji, w ścisłym centrum Szczecina. Na powierzchnię 101 m2 składa się obszerny salon, 3 sypialnie, garderoba (obecnie przerobiona z kolejnej sypia...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

680 000 PLN (6 733 zł/m2)

5
1
101 m2
1930
15778252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25748180 15778252 Oferujemy na sprzedaż świeżo wyremontowane 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,65 m2 położone na czwartym piętrze w kamienicy w Centrum przy al. Piastów.Wnętrze składa się z:- salonu z aneksem kuchennym z meblami w zabudowie i sprzętem AGD, - sypi...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

475 000 PLN (10 638 zł/m2)

3
1
44.65 m2
1900
15277864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14540878 15277864 Oferta idealna dla osób pragnących prowadzić w części lokalu działalność (małe biuro lub gabinet), a w pozostałej mieszkać (w mieszkaniu 2-pokojowym).Mieszkanie 3 pokojowe, położone jest na parterze nowego, czteropiętrowego budynku w Śródmieściu Szcz...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

699 000 PLN (9 845 zł/m2)

3
1
71 m2
2013
15063663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 8631586 15063663 LUKSUSOWY UNIKALNY APARTAMENT o powierzchni 117 m2, położony na ostatnim - czwartym piętrze w budynku z roku 2013 r., zlokalizowany na prestiżowym zamkniętym osiedlu nieopodal Centrum Szczecina. Teraz taniej - 999.000 PLN!Apartament jednopoziomowy...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

999 000 PLN (8 538 zł/m2)

4
2
117 m2
2013
15561879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21365553 15561879 LUKSUSOWY UNIKALNY APARTAMENT o powierzchni 145 m2, położony na ostatniej – czwartej kondygnacji w budynku z roku 2013 r., zlokalizowany na prestiżowym zamkniętym osiedlu nieopodal Centrum Szczecina. Apartament jednopoziomowy, o południowo-zachodn...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 380 000 PLN (9 517 zł/m2)

4
2
145 m2
2013
15722440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24618743 15722440 Na sprzedaż mieszkanie 72m2, Szczecin ul. Raginisa. Cena łączna 1100000zl. z miejscem postojowym w cenie 100 tys zakup obowiazkowy.• Czynsz do administracji: ok. 900 zł• Powierzchnia: 72 m²• Liczba pokoi: 3• Rodzaj zabudowy: apartamentowiec• Piętro: ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 000 000 PLN (13 889 zł/m2)

3
-
72 m2
2018
15883208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673665 15883208 Apartament o powierzchni 36,71 m2 - Hanza Tower Luxury Szczecin. Oferujemy na sprzedaż lokal zlokalizowany na 2 piętrze prestiżowej inwestycji w centrum Szczecina. Lokal o powierzchni: 36,71 m2: Pokój dzienny - 26,85 m2 Przedpokój z wnęką kuchenna - ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

536 000 PLN (14 601 zł/m2)

1
-
36.71 m2
2022
15724532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24658492 15724532 Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 76 m², położone w zadbanej kamienicy z lat 40. Budynek zlokalizowany w cichej okolicy z dostępem do podwórka i miejsc parkingowych. Lokal wymaga kapitalnego remontu, co daje szerokie możliwości aran...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

699 000 PLN (9 197 zł/m2)

4
1
76 m2
1940
15625626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22724134 15625626 Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy - Szczecin, blisko SąduNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 95 m², mieszczące się na drugim piętrze w kamienicy z 1930 roku, w doskonałej lokalizacji - blisko Sądu w Szczecinie.Opis mieszkania: •...

Szczecin (Śródmieście), Gabriela Narutowicza

712 500 PLN (7 500 zł/m2)

3
1
95 m2
1930
15791353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25989884 15791353 Oferuję mieszkanie do sprzedaży w kamienicy w ścisłym centrum - okolice Kaskady idealnie nadające się na gabinety, biura, a także dla rodziny. Doskonała lokalizacja to niewątpliwy atut tej nieruchomości. • Powierzchnia: 105 metrów kwadratowych • Lic...

Szczecin (Śródmieście), Jagiellońska

800 000 PLN (7 619 zł/m2)

4
1
105 m2
1930
15778259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25748298 15778259 Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne mieszkanie z antresolą, położone na 3. piętrze zadbanej, odnowionej kamienicy przy ul. Wielkopolskiej – w samym sercu miasta, w pobliżu Jasnych Błoni. Lokal składa się z dwóch pokoi, przestronnej antresoli, w pełni wy...

Szczecin (Śródmieście), Wielkopolska

390 000 PLN (11 471 zł/m2)

2
1
34 m2
1900
15555409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21100971 15555409 Aloha Residence to inwestycja, która zajęła 1 miejsce w rankingu rynekpierwotny.pl wśród szczecińskich inwestycji, które cieszyły się największym zainteresowaniem a przy tym posiadały wysoki standard wykonania.Atmosfera tej inwestycji łączy w sobie l...

Szczecin (Śródmieście), Jerzego Janosika

710 835 PLN (17 199 zł/m2)

2
1
41.33 m2
2023