• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Gumieńce

Znalezionych ofert: 54

15883176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673598 15883176 Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Pasewalku (Niemcy) o powierzchni 49,07 m2. Pasewalk to spokojne i ciche 15-sto tysięczne miasteczko w Meklemburgii oddalone od centrum Szczecina o 40 km (30 minut).Mieszkanie składa się z trzech głównych p...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

183 000 PLN (3 729 zł/m2)

3
1
49.07 m2
1930
15883660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27675380 15883660 Nietuzinkowe bardzo ładne i funkcjonalne mieszkanie, 5 pokoi, garderoba, oryginalna aranżacja wnętrza - 2 balkony, ogromny taras 40 m2 od strony zachodniej. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Świetny widok z okien. Powierzchnia po podłodze 1...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

720 000 PLN (8 027 zł/m2)

5
1
89.7 m2
1990
15884705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27709547 15884705 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w okolicy Szczecina – w dynamicznie rozwijającym się Przecławiu. To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej przestrzeni do życia – wnętrza z charakterem, światłem i ponadprzeciętną w...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

837 900 PLN (9 573 zł/m2)

3
2
87.53 m2
2020
15811895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26444224 15811895 Tylko u nas trzypokojowe mieszkanie z balkonem, położone na parterze w niskim bloku z 2008 roku.Bardzo atrakcyjna i lubiana lokalizacja Szczecina - Gumieńce, z dobrym dojazdem do centrum miasta. W okolicy znajdują się: Centrum Handlowe Ster, McDonal...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

590 000 PLN (9 227 zł/m2)

3
1
63.94 m2
2008
15786555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25910535 15786555 Kawalerka inwestycyjna – ul. Południowa, Szczecin GumieńcePowierzchnia użytkowa: 26,54 m² Lokalizacja: ul. Południowa, dzielnica Gumieńce, Szczecin Rodzaj nieruchomości: kawalerka (inwestycyjna) Status: aktualnie funkcjonuje w systemie najmu operacyj...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

265 000 PLN (9 985 zł/m2)

1
1
26.54 m2
1980
15883159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673565 15883159 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie w znakomitej lokalizacji na nowym osiedlu na ulicy Kazimierskiej. Lokal położony w środku osiedla, jest cicho i spokojnie. W pobliżu komunikacja miejska, sklepy...

Szczecin (Gumieńce), Kazimierska

650 000 PLN (13 115 zł/m2)

3
1
49.56 m2
2016
15808451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26395322 15808451 Dzień dobry, oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe i wygodnie zaaranżowane mieszkanie na Gumieńcach przy ul. Marynarzy Polskich w SzczecinieUwaga: SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE PRAWO DO LAKALU! Możliwość zakupu przez obywateli spoza UE...

Szczecin (Gumieńce), Polskich Marynarzy

798 000 PLN (11 515 zł/m2)

3
2
69.3 m2
2007
15803649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26299897 15803649 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie urządzone w wysokim standardzie! Dodatkowo garaż w budynku.Jeśli marzysz o miejscu, które łączy komfort życia z wygodą szybkiego dojazdu do centrum a zarazem 3 minuty spacerkiem od centrum handlowego – ta oferta ...

Szczecin (Gumieńce), Polskich Marynarzy

929 000 PLN (11 417 zł/m2)

4
1
81.37 m2
2018
15457956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19016074 15457956 Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim o powierzchni 41,5 m2, położone na parterze niskiego bloku z 2024 roku. W budynku jest winda.Nieruchomość usytuowana jest w dzielnicy Gumieńce na osiedlu Cukrownia Apartamenty ...

Szczecin (Gumieńce), Gorzowska

518 750 PLN (12 500 zł/m2)

2
1
41.5 m2
2024
15709048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24348353 15709048 Mieszkanie również doskonałe pod inwestycję wynajem.Na chwilę obecną mieszkanie jest wynajmowane i wydanie kwiecień 2026r.Do sprzedaży nowe mieszkanie-w stylu loft- 2 pokojowe na 1piętrze z dużym balkonem , zlokalizowane w nowo powstałej inwestycj...

Szczecin (Gumieńce), Eugeniusza Kwiatkowskiego

499 000 PLN (15 121 zł/m2)

2
1
33 m2
2222
15502849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19984745 15502849 Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok. 50m2 oraz dodatkowa powierzchnia to duży balkon z wyjściem z salonu oraz sypialni!Mieszkanie jest położone na 6 piętrze w nowowybudowanym budynku przy ul. Bronowickiej w Szczecinie.Doskonała lokaliz...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

769 000 PLN (15 694 zł/m2)

2
-
49 m2
2022
13322237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 88236 13322237 Mieszkanie na chwilę obecną doskonałe pod inwestycję-obecnie jest wynajęte do końca sierpnia 2023r lub może zostać zakupione( czerpać dochody) i wydanie koniec sierpnia 2023r.Gorąco zapraszam do zapoznania się z ofertą, która zaspokoi potrzeby najbar...

Szczecin (Gumieńce), Eugeniusza Kwiatkowskiego

529 000 PLN (15 114 zł/m2)

2
1
35 m2
2018