• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Gumieńce

Znalezionych ofert: 55

13322237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 88236 13322237 Mieszkanie na chwilę obecną doskonałe pod inwestycję-obecnie jest wynajęte do końca sierpnia 2023r lub może zostać zakupione( czerpać dochody) i wydanie koniec sierpnia 2023r.Gorąco zapraszam do zapoznania się z ofertą, która zaspokoi potrzeby najbar...

Szczecin (Gumieńce), Eugeniusza Kwiatkowskiego

529 000 PLN (15 114 zł/m2)

2
1
35 m2
2018
15805960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26319399 15805960 SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE PRAWO DO LOKALU Z KW !!!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania na Gumieńcach przy Jeziorku Słonecznym. Lokal znajduje się na 4 piętrze 4 piętrowego budynku z 2000 r. Składa się z przedpokoju...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

349 000 PLN (9 282 zł/m2)

2
1
37.6 m2
2000
15827093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26600740 15827093 Do sprzedania bardzo słoneczne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie (salon z aneksem + dwie ustawne sypialnie) na 4. piętrze nowoczesnego budynku z 2019 r. z windą.Do lokalu przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym (wliczone w cenę). To idea...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

820 000 PLN (12 650 zł/m2)

3
-
64.82 m2
2019
15827853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26589167 15827853 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń. Oferta sprzedaży – Szczecin Funkcjonalne, dobrze rozplanowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 76,9m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym. Układ funkcjonalny: Przestro...

Szczecin (Gumieńce), Ostrobramska

690 000 PLN (8 973 zł/m2)

3
1
76.9 m2
2004
15589385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21957848 15589385 Nieruchomość położona w cichej i spokojnej części Gumieniec w bloku z 2005 roku. Trzy pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 125 m2 i przynależnym miejscem postojowym.W pełni rozkładowe. Z ustawnego salonu wyjście na ogródek z tarasem od stron...

Szczecin (Gumieńce), Poronińska

875 000 PLN (11 093 zł/m2)

3
1
78.88 m2
2005
15797495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26147557 15797495 Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 3- pokojowe mieszkanie położone w spokojnej i zielonej dzielnicy Gumieńce. Na powierzchnię 76.5m2 składają się:- Salon z aneksem kuchennym- Sypialnia- Pokój- Łazienka z wanną oraz prysznicem- Korytarz Ogrzewanie oraz...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

879 000 PLN (11 490 zł/m2)

3
1
76.5 m2
2017
15621264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22623234 15621264 ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY! Skorzystaj z okazji i obejrzyj to wyjątkowe mieszkanie na żywo!Piątek, 16 maja 2025 r.Godziny: 15:30 – 19:00 Aby zapewnić komfort każdemu zainteresowanemu, prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu wizyty. Nie przegap tej...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

580 000 PLN (13 896 zł/m2)

2
1
41.74 m2
2022