• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Pomorzany

Znalezionych ofert: 42

15888849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27830510 15888849 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam mieszkanie usytuowane przy pętli tramwajowej Pomorzany.Parter, do mieszkania przynależy piwnica. Ogrzewanie gazowe (piecyk) Dach i rury w całym pionie budynku wymienione.Mieszkanie jest gotowe do ...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 000 PLN (5 868 zł/m2)

2
-
68 m2
1960
15841791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26798132 15841791 Na sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z garderobą i dużym narożnym balkonem – Osiedle Polonia Oferujemy komfortowe, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 4. piętrze nowoczesnego budynku z 2010 r., wyposażonego w windy do poziomu garaży. Uk...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

890 000 PLN (12 076 zł/m2)

3
1
73.7 m2
2010
15612961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22458663 15612961 Na sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z garderobą i dużym narożnym balkonem – Osiedle Polonia Oferujemy komfortowe, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 4. piętrze nowoczesnego budynku z 2010 r., wyposażonego w windy do poziomu garaży. Uk...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

890 000 PLN (12 076 zł/m2)

3
1
73.7 m2
2010
15794569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26075445 15794569 Nowa niższa cena!Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,80 m², zlokalizowane na początku Pomorzan – tuż przy węźle komunikacyjnym (przystanek tramwajowy i autobusowy wielu linii, przystanek Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej).Budynek jes...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

409 000 PLN (8 739 zł/m2)

2
1
46.8 m2
1965
15884758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27710320 15884758 Przytulna kawalerka o powierzchni 29,5 m², usytuowana na parterze w spokojnej, zielonej części Szczecina – Pomorzany. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone, dzięki czemu można wprowadzić się od razu, bez dodatkowych nakładów finansowych.Wnę...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

345 000 PLN (11 715 zł/m2)

1
1
29.45 m2
1970
15883638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675359 15883638 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47.65 m2, położone w świetnej lokalizacji, blisko pełnej infrastruktury, ul. Dunikowskiego (Pomorzany).Pokoje rozkładowe, na podłogach panele, na ści...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

429 000 PLN (9 003 zł/m2)

2
1
47.65 m2
1972
15660509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23466313 15660509 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie własnościowe, ul. Dunikowskiego , Szczecin PomorzanyMam przyjemność zaprezentować przestronne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 48,5 m², położone na parterze zadbanego budynku przy ul. Duniko...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

489 000 PLN (10 188 zł/m2)

3
1
48 m2
1976
15883648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675368 15883648 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Pomorzany.LOKALIZACJA- osiedle doskonale skomunikowane z Centrum- pełna infrastruktura - w pobliżu liczne sklepy, szkoły, przedszkola, punkty usługowe, szpital-...

Szczecin (Pomorzany), Xawerego Dunikowskiego

399 000 PLN (8 517 zł/m2)

2
1
46.85 m2
1974
15883629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675348 15883629 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Pomorzanach w czteropiętrowym ocieplonym bloku z lat 70 przy ul. Dunikowskiego. Świetna lokalizacja, blisko komunikacji miejskiej a jednocześnie cicho i spokojnie. Mieszkanie znajduje się na 4 ostatnim piętrze.Lok...

Szczecin (Pomorzany), Xawerego Dunikowskiego

430 000 PLN (9 263 zł/m2)

3
1
46.42 m2
1972
15883522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675211 15883522 Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie – Szczecin (bliskie Pomorzany, okolice ul. Mieszka I i os. Polonia).Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 38 m², położone na 3 piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku w spokojnej i zielonej oko...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

390 000 PLN (10 263 zł/m2)

2
1
38 m2
1975
15883319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27674869 15883319 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w atrakcyjnej części Szczecin – dzielnicy Pomorzany. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym budynku z windą, co zapewnia wygodę i komfort codzienneg...

Szczecin (Pomorzany), Zygmunta Chmielewskiego

513 000 PLN (12 984 zł/m2)

2
1
39.51 m2
2024
15883224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673696 15883224 RezerwacjaNowoczesne mieszkanie składające się z czterech funkcjonalnych pokoi , położone na 9 piętrze w nowym budownictwie.Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum Szczecina, a w najbliższej okolicy znajdują się sklepy, szkoły oraz przystanki k...

Szczecin (Pomorzany), Aleja Powstańców Wielkopolskich

888 000 PLN (14 357 zł/m2)

4
2
61.85 m2
2024