• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Pomorzany

Znalezionych ofert: 42

15883104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673704 15883104 Na sprzedaż słoneczna kawalerka o powierzchni 26,79 m² na Pomorzanach. Możliwość zakupu przez osoby spoza UE, spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.Mieszkanie położone na 1. piętrze w ocieplonym, 4-piętrowym bloku z 1971 r. Dużym atutem południow...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

275 000 PLN (10 265 zł/m2)

1
1
26.79 m2
1971
15883026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673274 15883026 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe, położone na parterze zadbanego budynku, w świetnie skomunikowanej części Pomorzan.Lokal przeszedł generalny remont, podczas którego wymieniono wszystkie instalacje, wykonano nowe podłogi, ...

Szczecin (Pomorzany), Budziszyńska

625 000 PLN (11 364 zł/m2)

4
1
55 m2
1989
15863721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27256633 15863721 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Pomorzanach w czteropiętrowym ocieplonym bloku z lat 70 przy ul. Dunikowskiego. Świetna lokalizacja, blisko komunikacji miejskiej a jednocześnie cicho i spokojnie. Mieszkanie znajduje się na 4 ostatnim piętrze.Lok...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

430 000 PLN (9 263 zł/m2)

3
1
46.42 m2
1972
15759974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25347220 15759974 Gotowy Biznes Inwestycyjny – 5 Pokoi po Generalnym Remoncie, Wynajęte od Zaraz!Przedstawiam wyjątkową ofertę inwestycyjną – mieszkanie o powierzchni 79,6 m² w zabytkowej, zadbanej kamienicy, zlokalizowane na wyższym parterze w świetnie skomunikowanej...

Szczecin (Pomorzany), św. Józefa

597 000 PLN (7 500 zł/m2)

5
1
79.6 m2
1930
15802767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26277386 15802767 Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie położone na parterze niskiego, ocieplonego bloku w cenionej dzielnicy Pomorzany.Lokal o powierzchni 54,77 m² został zaprojektowany z myślą o komforcie codziennego życia oraz potencjale inwestycyjnym. U...

Szczecin (Pomorzany), Budziszyńska

639 000 PLN (11 618 zł/m2)

4
1
55 m2
1990
15723999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24649924 15723999 Dwupokojowe mieszkanie położone w bezpośrednim sąsiedztwie pętli Pomorzany. Składa się z dwóch przechodnich pokoi, przedpokoju oraz kuchni z której wydzielona jest łazienka łazienka ujawniona w KW. W mieszkaniu nowe ogrzewanie gazowe. Czynsz 232 zł+ ...

Szczecin (Pomorzany), Budziszyńska

340 000 PLN (8 464 zł/m2)

2
1
40.17 m2
1946