• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Śródmieście

Znalezionych ofert: 341

15894808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948994 15894808 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Górnośląskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 16 piętrowym budynku.Rok budowy: 1973NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49m2 składa się z:-widnej kuchni,-dwóch pokoi,...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

955 500 PLN (19 500 zł/m2)

2
1
49 m2
1973
15894536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944536 15894536 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Niskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1964NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchennym – 22 m²...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 999 PLN (19 737 zł/m2)

2
1
38 m2
1964
15893565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27914272 15893565 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Chmielnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 1926NIERUCHOMOŚĆNieruchomość o łącznej powierzchni ok. 150 m² składa się z mieszkan...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 200 000 PLN (34 667 zł/m2)

3
1
150 m2
1926
15893448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27911263 15893448 2 pokojowe mieszkanie ul. Pokorna ŚródmieścieBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35 m2 składa się z:dwa oddzielne pokoje, oddzielna kuchnia. Wejścia do pomies...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN (25 714 zł/m2)

2
-
35 m2
2009
15894544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944554 15894544 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Chmielnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 22 piętrowym budynku.Rok budowy: 1969 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:-kuchni,-dwóch pokoi,-łazienki,...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (27 027 zł/m2)

2
1
37 m2
1969
15894529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944527 15894529 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Królewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 50-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46m2 składa się z:-salon ~ 15 m2...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 140 000 PLN (24 783 zł/m2)

2
1
46 m2
1950
15888569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27816816 15888569 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Pokornej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2010NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39,08m2 składa się z:-pokoju połączonego z otwartą ku...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (25 563 zł/m2)

1
1
39.08 m2
2010
15887935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27797577 15887935 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Czerniakowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 1995NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 72,5m2 składa się z:- salon z aneks...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 000 PLN (17 931 zł/m2)

4
1
72.5 m2
1995
15891405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27896677 15891405 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. TamkaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 1961NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 71,67m2 składa się z:-przestronny salon, -duża sypialnia,...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 078 430 PLN (29 000 zł/m2)

3
1
71.67 m2
1961
15890363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27875908 15890363 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. StawkiBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 15 piętrowym budynku.Rok budowy: 2005NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53m2 składa się z:- Salon połączony z kuchnią i koryta...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 600 000 PLN (30 189 zł/m2)

2
1
53 m2
2005
15889940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27864658 15889940 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Marszałkowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 1955NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 66,84m2 składa się z:-oddzielnej kuchni i z ma...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 650 000 PLN (24 686 zł/m2)

2
1
66.84 m2
1955
15891401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27896623 15891401 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Elektoralnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2005NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56,10m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchennym ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (22 282 zł/m2)

2
1
56.1 m2
2005