• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Śródmieście

Znalezionych ofert: 341

15891401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27896623 15891401 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Elektoralnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2005NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56,10m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchennym ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (22 282 zł/m2)

2
1
56.1 m2
2005
15888189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27806498 15888189 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Granicznej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 15 piętrowym budynkuRok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38,8 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (21 881 zł/m2)

2
1
38.8 m2
1972
15887458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27784027 15887458 2-pokojowe mieszkanie na Śródmieściu przy ul. al. SolidarnościBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 43,04m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki. Powierzchnia dodatko...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 100 PLN (23 237 zł/m2)

2
1
43.04 m2
1950
15890654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27882892 15890654 1-pokojowe mieszkanie na Śródmieściu przy ul. PróżnaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28 m2 składa się z:- pokoju, - kuchni, - łazienki.Powierzchnia dodatkowa:- balkon, - piwnica.Mi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

640 000 PLN (22 857 zł/m2)

1
1
28 m2
1964
15890453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27877369 15890453 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy Al. Jana Pawła IIBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 11 piętrze w 25 piętrowym budynkuRok budowy: 2002NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 139,70m2 składa się z:-hall z szafami,-toaleta...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 950 000 PLN (21 117 zł/m2)

3
2
139.7 m2
2002
15890372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27875905 15890372 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Wilczej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 1992NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,5m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej kuchni,-...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (23 656 zł/m2)

2
1
46.5 m2
1992
15887867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27796883 15887867 2-pokojowe mieszkanie na Powiślu przy ul. Franciszka Salezego JezierskiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 13 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 25m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym, - sypialni,- łazienkiPow...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

625 000 PLN (25 000 zł/m2)

2
1
25 m2
1966
15887281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27780237 15887281 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Powiślu przy ul. OkrągBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 8 piętrowym budynku.Rok budowy: 1963 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44m2 składa się z:-salonu połączonego z kuchnią,-oddzielnej...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

930 000 PLN (21 136 zł/m2)

2
1
44 m2
1963
15887255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27779322 15887255 3 pokojowe mieszkanie ul. Solec ŚródmieścieBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 11 piętrowym budynku Rok budowy: 2012NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 61 m2Mieszkanie składa się z: - Salonu z aneksem kuchennym - 2 komfortowe sypi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (32 787 zł/m2)

3
-
61 m2
2012
15886736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27766011 15886736 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Grzybowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 15 piętrowym budynku.Rok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28m2 składa się z:- salonu, - sypialni (drzwi z ko...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (23 179 zł/m2)

1
1
28 m2
1975
15886063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27746446 15886063 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta przy ul. Chmielnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 60-tych. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 20m2 składa się z:-pokoju dzi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

489 000 PLN (24 450 zł/m2)

1
1
20 m2
1960
15885952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27744279 15885952 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Chmielnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1969NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (22 946 zł/m2)

2
1
37 m2
1969