• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Śródmieście

Znalezionych ofert: 341

15885952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27744279 15885952 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Chmielnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1969NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (22 946 zł/m2)

2
1
37 m2
1969
15887257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27779529 15887257 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy Al. Jerozolimskich BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 1955NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34,36m2 składa się z:-pokoju dziennego,-oddzie...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (21 828 zł/m2)

1
1
34.36 m2
1955
15887238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27779338 15887238 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Brzozowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze, a zarazem jest to ostatnie piętro budynku - kamienica zbudowana jest na skarpie.Rok budowy: 783,21NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powier...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (25 821 zł/m2)

1
1
38.69 m2
1960
15886714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27765669 15886714 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Zygmunta Słomińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 17 piętrowym budynkuRok budowy: 2007NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42m2 składa się z:-pokoju dziennego z a...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (23 810 zł/m2)

1
1
42 m2
2007
15885950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27744277 15885950 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. BagnoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 15 piętrze w 15 piętrowym budynkuRok budowy: 1967NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 21m2 składa się z:-pokoju dziennego,-łazienki,-przedpok...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (33 286 zł/m2)

1
1
21 m2
1967
15885910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27743647 15885910 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. 29 Listopada BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1965NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 29m2 składa się z:-pokoju dziennego,-oddzielnej ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

600 000 PLN (20 690 zł/m2)

1
1
29 m2
1965
15885907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27743644 15885907 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Chmielnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 9 piętrowym budynku.Rok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30,54m2 składa się z:-pokoju dziennego z aneksem k...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

985 000 PLN (32 253 zł/m2)

1
1
30.54 m2
2025
15887285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27780231 15887285 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Świętokrzyskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 25 piętrowym budynku. Rok budowy: 1969NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 27,60 m2 składa się z:-pokoju dziennego,-kuc...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (28 623 zł/m2)

1
1
27.6 m2
1969
15885992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27745223 15885992 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy Al. Solidarności BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 11 piętrowym budynku.Rok budowy: 1957NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34,65m2 składa się z:-dwóch pokoi,-otwartej kuc...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

820 000 PLN (23 665 zł/m2)

2
1
34.65 m2
1957
15885960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27744283 15885960 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Niskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1968NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28,1 m2 składa się z:-pokoju dziennego,-kuchni,-łazien...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

615 000 PLN (21 886 zł/m2)

1
1
28.1 m2
1968
15868840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27392333 15868840 Do sprzedaży 2 pok na 5 piętrze ( brak windy )- funkcjonalne mieszkanie w kamienicy z końca XIXw. zlokalizowanej w centrum Śródmiescia przy ul. Marszałkowskiej ( przy Pl. Konstytucji )Idealna lokalizacja w centrum miasta Mieszkanie o powierzchni 61 ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (19 672 zł/m2)

2
1
61 m2
1905
15857961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27137383 15857961 Do sprzedaży mieszkanie 2 pok pow 39m2 z balkonemMieszkanie składa 2 pok w amfiladzie + mały aneks sypialnywidnej kuchniŁazienka z WcHollMieszkanie do odświeżenia lub remontu i zmiany aranżacji według potrzeb nowego właścicielaBardzo dobra lokalizac...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (20 487 zł/m2)

2
1
39 m2
1962