• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Śródmieście

Znalezionych ofert: 341

15884071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27694077 15884071 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. NowiniarskiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 1979NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 128m2 składa się z:-Kuchni - 11 m2-Salonu Jadaln...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 570 000 PLN (20 078 zł/m2)

5
2
128 m2
1979
15882122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27657501 15882122 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu (Muranowie) przy ul. Lewartowskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1959NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z:-widnej kuchni,-p...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

828 000 PLN (21 789 zł/m2)

1
1
38 m2
1959
15884150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27695856 15884150 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Corazziego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1960NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 58m2 składa się z:-2 niezależne, ustawne sypialnie...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 480 000 PLN (25 517 zł/m2)

3
1
58 m2
1960
15882036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27655578 15882036 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Lekarskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z cegły. Niedawno przeprowadzoną termomodernizacją i odremontowano elewację oraz klatką schodową.Rok bu...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 474 000 PLN (18 803 zł/m2)

3
1
78.39 m2
1933
15884153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27695851 15884153 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Radnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 1962NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 23,5m2 (z balkonem) składa się z:-pokoju dziennego,-o...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (27 660 zł/m2)

1
1
23.5 m2
1962
15884089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27695095 15884089 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Poznańskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 1928NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44,9m2 składa się z:-salonu z kuchnią,-sypialni,...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 400 000 PLN (31 180 zł/m2)

2
1
44.9 m2
1928
15884075 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27694078 15884075 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na alei Jana Pawła II w Śródmieściu.BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 12 piętrze w 15-piętrowym budynku zbudowanym z wielkiej płyty. Rok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39 m2 składa się z:Sy...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

979 000 PLN (25 103 zł/m2)

2
-
39 m2
1976
15890038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
| Śródmieście | 3 pok. | Lokalizacja | 27867744 15890038 Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pok.  mieszkanie w samym centrum Warszawy.Na 48 m2 składają się:- salon ok. 15,80 m² - kuchnia - 4,50 m² - sypialnia 1 - 10,00 m² - sypialnia 2 - 9,00 m² - przedpokój - 5,50 m² - łazienk...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (16 646 zł/m2)

3
1
48 m2
1972
15701204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24211510 15701204 Mieszkanie typu studio (z oddzielną kuchnią z oknem) w centrum Warszawy na 14 piętrze! Uwaga zdnęcia są częściowo nieaktualne. Aktualne są te bez umeblowania. LOKALIZACJA: NAJLEPSZA ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

630 000 PLN (23 333 zł/m2)

1
1
27 m2
1969
15873201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27513577 15873201 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy, słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym możliwym standardzie 4 pokojowy Apartament o powierzchni 72 metrów z wygodną loggią położony w idelanej lokalizacji tuż przy Parku na Powiślu w Warsz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 340 000 PLN (32 500 zł/m2)

4
-
72 m2
-
15870933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27447548 15870933 Mam przyjemność zaprezentować absolutnie wyjątkowy, wykonany w najwyższej jakości materiałów z gustem i poczuciem estetyki, dający poczucie przestrzeni poprzez 3.5 wysokości 3 pokojowy Apartament o powierzchni 116 m2 , położony w doskonałej lokaliza...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (25 862 zł/m2)

3
-
116 m2
2000
15853367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Powiśle - 3 pok. mieszkanie z ogromnym tarasem! 27049080 15853367 Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego trzypokojowego apartamentu na Powiślu z ponad stumetrowym tarasem z pięknym widokiem na Wisłę!(English description below)APARTAMENTMieszkanie posiada taras o powierzchni ok. 130 metró...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 570 000 PLN (50 392 zł/m2)

3
1
51 m2
2017