• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Żoliborz

Znalezionych ofert: 108

15888476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27814358 15888476 2-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Stefana CzarnieckiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55,5m2 składa się z:- 2 pokoi, - kuchni, - łazienkiMieszkanie z dużym potencjałem. ...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN (27 027 zł/m2)

2
1
55.5 m2
1960
15887899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27796887 15887899 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Zygmunta Krasińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku (bez widny)Rok budowy: 1959NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:-kuchni z ja...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (20 000 zł/m2)

2
1
50 m2
1959
15890366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27875903 15890366 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Kaliny Jędrusik BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2017NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 43m2 składa się z:-salon,-sypialnia,-oddzielna k...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

939 000 PLN (21 837 zł/m2)

2
1
43 m2
2017
15889236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846107 15889236 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. gen. Zajączka BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1967NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-oddzielnej ...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (18 892 zł/m2)

2
1
37 m2
1967
15885995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27745237 15885995 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. WłościańskiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41,41m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-s...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (23 907 zł/m2)

2
1
41.41 m2
2018
15882089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27657164 15882089 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Broniewskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41m2 składa się z:-salonu z otwartą kuchnią,-sypi...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (16 585 zł/m2)

2
1
41 m2
1972
15884946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27714675 15884946 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Krajewskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1937NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34m2 składa się z:- pokoju 12 m2,- pokoju 13 m2,- ł...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

700 000 PLN (20 588 zł/m2)

2
1
34 m2
1937
15884178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27695922 15884178 2-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Krechowieckiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 51m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienkiWysokość mieszkania 280 Mies...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (19 588 zł/m2)

2
1
51 m2
1960
15886113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27748261 15886113 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Adama Mickiewicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1930NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,15m2 składa się z:-przedpokój 3,74 m2,- widn...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

920 000 PLN (17 310 zł/m2)

4
1
53.15 m2
1930
15886734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27766009 15886734 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Kazimierza Promyka BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 1968NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,22 m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielne...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (19 729 zł/m2)

3
1
53.22 m2
1968
15883384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675040 15883384 2-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Anny GermanBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynkuNowy budynek (2025) – nowoczesna inwestycja i świeże części wspólneNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,67m2 składa się z:- sa...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (28 927 zł/m2)

2
1
46.67 m2
2025
15881985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27653808 15881985 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Promyka BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 17 piętrowym budynkuRok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35,11 m2 składa się z:-dwóch pokoi,-aneksu kuchennego,-ł...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (18 513 zł/m2)

2
1
35.11 m2
1970