• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Żoliborz

Znalezionych ofert: 108

15881950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27653303 15881950 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. FicowskiegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2017NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym,- oddzie...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (25 000 zł/m2)

2
1
44 m2
2017
15870254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 2 pokoje po remoncie, garaż 27424172 15870254 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 46,3m2, piętro 16 z windą, w budynku z 2012r., Sady Żoliborskie.Świeżo po remoncie, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla singlasingielki lub pary, gotowiec inwestycyjny pod wynajem.Mieszkanie to:* salon z aneksem ...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 180 000 PLN (25 652 zł/m2)

2
-
46 m2
2012
15847234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa pokoje, osobna kuchnia, balkon, piwnica 26905130 15847234 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 38,5m2, piętro 44 bez windy, w budynku z 1968r., Sady Żoliborskie.Do remontu. Super dla singlasingielki lub pary, także ma flipa lub inwestycyjnie pod wynajem. Meble ruchome do uzgodnienia.Mieszkanie to: * salon z wy...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (17 105 zł/m2)

2
-
38 m2
1968
15894443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zamieszkaj na zielonym Żoliborzu/3 pokoje/Metro 27942693 15894443 Są mieszkania, które wymagają planowania remontu. I są takie, do których po prostu wchodzisz i zaczynasz nowy etap życia.Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na warszawskich Bielanach — w jednej z najbardziej zie...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 048 950 PLN (16 650 zł/m2)

3
1
63 m2
1980
15683214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23893103 15683214 Na sprzedaż funkcjonalne, narożne i wyjątkowo dobrze doświetlone mieszkanie położone na szóstym piętrze w zadbanym, dziesięciopiętrowym budynku. Oferowane mieszkanie jest idealne zarówno dla rodziny, pary, singla, jak i jako inwestycja na wynajem dłu...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

735 000 PLN (17 093 zł/m2)

2
1
43 m2
1967
15785686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25888988 15785686 Marzysz o życiu w sercu starego Żoliborza, w kultowej, przedwojennej okolicy? Ta wyjątkowa kawalerka o powierzchni 26,78 m2 przy ul. Suzina to prawdziwa kapsuła czasu i rzadkość na rynku, odpowiednia jako pierwsze mieszkanie, dla osoby starszej a tak...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

585 000 PLN (22 500 zł/m2)

1
1
26 m2
1932
15877000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Żoliborz/Kępa Potocka/2pok/57m2/garaż/komórka 27560256 15877000 Zapraszam na prezentacje 2 pokojowego mieszkania z osobną kuchnią o powierzchni znajdującego się na Warszawskim Żoliborzu przy ul. Gwiaździstej 7.Osiedle oddane do użytku w 2000 roku, składa się z 4 budynków, na poziomie -1 znajdują się miejsca parki...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 090 000 PLN (19 123 zł/m2)

2
1
57 m2
2000
15736039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż, Żoliborz 24866548 15736039 Prezentowana nieruchomość to 47 m² mieszkanie na zielonym Żoliborzu. To jasna i funkcjonalna przestrzeń, która zachwyca układem i daje ogromne możliwości aranżacyjne. Idealne dla rodziny, świetnie sprawdzi się też jako inwestycja pod wynajem - w pres...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (14 872 zł/m2)

3
1
47 m2
1969
15866705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27326706 15866705 Żoliborz Południowy Sady Żoliborskie - idealne miejsce do życia dla paty lub rodzinyŻoliborz Artystyczny i Sady Żoliborskie to jedno z najbardziej prestiżowych i przemyślanych urbanistycznie osiedli w Warszawie stworzone z myślą o harmonii codzienneg...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 260 000 PLN (30 541 zł/m2)

3
1
74 m2
2021
15860747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27183926 15860747 Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,2 m², położone na 1. piętrze w 15-piętrowym budynku z 2006 roku, na osiedlu Ogrody Wiślane przy ul. Gwiaździstej na warszawskim Żoliborzu.Nieruchomość znajduje się w spokojnej, wewnętrznej części osiedla, z wi...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (17 460 zł/m2)

2
-
63 m2
2006
15893478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27911755 15893478 Na sprzedaż eleganckie, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe położone na prestiżowym osiedlu Osiedle Zielony Żoliborz. Lokal znajduje się w  apartamentowcu z 2015 roku, zaprojektowanym z naciskiem na komfort mieszkańców oraz wysoki standard częśc...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 409 000 PLN (27 096 zł/m2)

2
1
52 m2
2015
15824340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26721141 15824340 Sprzedaję 2 pokojowe mieszkanie w urokliwej części Żoliborza w bezpośredniej bliskości do Kępy Potockiej. Ta lokalizacja to raj dla rodzin z Dziećmi oraz osób mających czworonożne pociechy. Wokół lokalizacji nieruchomości mnóstwo zieleni, ścieżek row...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

743 000 PLN (15 163 zł/m2)

2
1
49 m2
1968