• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Żoliborz

Znalezionych ofert: 108

15853264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27044888 15853264 Przedstawiamy - przestronne i atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,7 m, do remontu. Usytuowane na 5 piętrze 11-piętrowego budynku z windą, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy przy ul. Mickiewicza 66 na Żoliborzu. W skład mieszk...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (15 957 zł/m2)

2
1
47 m2
1985
15858768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27154796 15858768 Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 91 mkw. w doskonałej lokalizacji , na przeciwko Parku Kępa Potocka!Wystarczy przejść na drugą stronę ulicy Gwiaździstej i korzystać ze wszystkiego co oferuje park: zieleni, wody, ścieżek do biegania, ka...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 150 000 PLN (23 626 zł/m2)

3
1
91 m2
2000
15853998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27067467 15853998 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z ogródkiem w inwestycji przy ul. Kaliny Jędrusik 4 Warszawa - Żoliborz Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,19 m² , zlokalizowane na parterze pięciopiętr...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

970 000 PLN (23 095 zł/m2)

2
-
42 m2
2016
15891154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27889985 15891154 Sady Żoliborskie, Braci Załuskich,10p 10Blok 1970 r, odnowiony, 2 nowoczesne windyMiejsce postojowe ogrodzone na zewnątrzPiękna, jasna i przytulna kawalerka położona w kameralnym osiedlu-ogrodzie Sady Żoliborskie.Wspaniały widok na zieleń oraz miast...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (20 370 zł/m2)

1
1
27 m2
1970
15800240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26210341 15800240 Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 117 m, 1 piętro w 5-piętrowym apartamentowcu z windą z 2005 roku.Kompleks jest chroniony 247.Mieszkanie składa się z :- przestronnego połączonego z tarasem salonu, wyposażonego w klimatyzację- korytarz łączący kuch...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 000 PLN (22 222 zł/m2)

3
1
117 m2
2005
15677346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23787766 15677346 Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 20 m, 5 piętro w bloku z 1988 roku.Mieszkanie o powierzchni 20 m2.Mieszkanie do remontu.Łazienka glazura, terakota.Okna PCV.Czynsz administracyjny wynosi 400zł.Mieszkanie własnościowe.PARKING- ogólnodostępny.OKOLIC...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

450 000 PLN (22 500 zł/m2)

1
1
20 m2
1988
15440759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18613925 15440759 Mieszkanie 42m na Żoliborzu przy ul. Elbląskiej. W bloku są wymienione nowe windy, klatka schodowa jest w trakcie odnawiania.Mieszkanie jest po generalnym remoncie .Wszystkie pokoje są w pełni umeblowane.Kuchnia jest wyposażona w podstawowe sprzęty i...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (21 405 zł/m2)

3
1
42 m2
1980
13342429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 1633905 13342429 Idealnie cichy 2- pokojowy apartament 58m, w kameralnym budynku na ulicy Saperskiej. Eleganckie Sady Żoliborskie. Piętro 13.Ekspozycja południowo - zachodnia.Wysoki standard wykończenia, w pełni wyposażone w wysokiej klasy sprzęt AGD i meble.Pokoje o...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 700 000 PLN (29 310 zł/m2)

2
1
58 m2
2010
15666911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 2 pokoje | Balkon | Zieleń | Garaż 23591122 15666911 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie ul. Kaliny Jędrusik, Żoliborz Artystyczny 43,12 m² Idealne na wynajem  Opis nieruchomości:Nowoczesne, słoneczne 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,12 m² położone na 1 piętrze w 7‑piętrowym budynku z 2017 roku,...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (23 233 zł/m2)

2
1
43 m2
2017
15524002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w kamienicy przy Placu Lelewela 20477387 15524002 WSPANIAŁE MIESZKANIE PRZY PALCU LELEWELA NA STARYM ŻOLIBORZUPROPOZYCJA DLA OSÓB DOCENIAJĄCYCH UROK KLIMATU ŻOLIBORZA Oferowane na sprzedaż mieszkanie znajduje się w kamienicy z lat 50-tych, usytuowanej w bliskiej odległości od Placu Wilsona a jednocz...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (20 388 zł/m2)

2
1
49 m2
1957
15861019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kilmatyczne mieszkanie na Żoliborzu 27195155 15861019 UNIKAT Słoneczne 35m² na Starym Żoliborzu Widok na ZieleńZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania położonego w sercu klimatycznego Starego Żoliborza. To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę i spokój a także dla inwestorów...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

661 770 PLN (19 464 zł/m2)

1
1
34 m2
1950
15888857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27830691 15888857 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerAGENCJOM POŚREDNIKOM DZIĘKUJE - Sprzedaż prywatnaWyjątkowy apartament na Żoliborzu – Kępa Potocka Luksus, design i komfortNa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej prestiżowych i z...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 359 300 PLN (23 039 zł/m2)

3
-
59 m2
2008