• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Żoliborz

Znalezionych ofert: 107

15663774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23537673 15663774 Do sprzedania mieszkanie w przedwojennej kamienicy z możliwością utworzenia 2 pokoi, składające się z: - pokoju - nowej oddzielnej widnej kuchni - łazienki - przedpokoju 500 m od stacji metra Plac Wilsona. W bardzo bliskiej odległości Teatr Komedi...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (20 968 zł/m2)

2
-
31 m2
1930
15803147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26287888 15803147 Do sprzedaży mieszkanie na klimatycznym Żoliborzu Dziennikarskim o powierzchni 36 m2. W skład lokalu wchodzą: - 4 małe pokoje (zrobione w celach inwestycyjnych) - łazienka - kuchnia - przedpokój Można oczywiście bez problemu przearanżować mieszka...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

555 000 PLN (15 417 zł/m2)

4
-
36 m2
1960
15360083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16782915 15360083 Mieszkanie dwupokojowe, położone w kamienicy przy małej, klimatycznej uliczce Starego Żoliborza (okolica ulic: Słowackiego, Potocka, Urzędnicza). Przedwojenna, bezczynszowa kamienica wybudowana z cegły w latach 30 XX wieku. Mieszkanie ulokowane jest ...

Warszawa (Żoliborz), Henryka Siemiradzkiego

1 160 000 PLN (17 846 zł/m2)

2
2
65 m2
1936
15852440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27032893 15852440 Do sprzedania przytulne i nowoczesne mieszkanie, gotowe do wprowadzenia Mieszkanie składa się z: - przestronnego salonu z aneksem kuchennym - przytulnej sypialni - funkcjonalnej łazienki - balkonu - przedpokoju W mieszkaniu jest zainstalo...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 149 999 PLN (25 000 zł/m2)

2
-
46 m2
2021
15848332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26935989 15848332 Luksusowy dwupokojowy apartament w pełni wyposażony i umeblowany z dwoma miejscami parkingowymi w garażu podziemnym. Apartament klimatyzowany wykończony w bardzo wysokim standardzie z dbałością o szczegóły, do lokalu przynależy ogródek o pow. ok. 40 ...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 169 666 PLN (23 900 zł/m2)

2
-
48.94 m2
2017
15840216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26770743 15840216 Prezentowana nieruchomość to funkcjonalne mieszkanie 53,8 m2 w świetnej lokalizacji pod samym metrem Pl. Wilsona i w pobliżu drugiego metra Dw. Gdański!Lokal mieści się na drugim piętrze. Budynek jest trzypiętrowy. W skład mieszkania wchodzą:Salon (o...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 059 000 PLN (19 684 zł/m2)

2
-
53.8 m2
1936
15821278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633983 15821278 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Przasnyskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 2014NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40,52m2 składa się z:-salonu z w pełni wyposażonym ...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

980 000 PLN (24 186 zł/m2)

2
1
40.52 m2
2014
15818726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633483 15818726 Kawalerka zlokalizowana na Żoliborzu przy ul. Przasnyskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28,85m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-wydzielonej...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (24 229 zł/m2)

1
1
28.85 m2
2018
15549370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20937908 15549370 Zapraszam do odkrycia pięknego 3 pokojowego Apartamentu wykończonego w wysokim standardzie o powierzchni 71 m2 położonego przy ul.Krasińskiego na zielonym, przyjaznym Żoliborzu.To doskonała propozycja dla pary, rodziny jak i inwestora w kontekście pe...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 760 000 PLN (24 789 zł/m2)

3
-
71 m2
2018
15664467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23554328 15664467 Do sprzedania mieszkanie na przedwojennym Starym Żoliborzu obok Placu Lelewela, 100 metrów od ulicy Słowackiego składające się z: salonu sypialni kuchni łazienki przedpokoju Klatka schodowa po remoncie. Mieszkanie bardzo widne. Do metra Plac Wils...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (19 588 zł/m2)

2
-
51 m2
1930
15801132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26227021 15801132 Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkanie na klimatycznym Starym Żoliborzu, o powierzchni 47 m2. W skład lokalu wchodzą: - salon, - sypialnia, - oddzielna widna kuchnia (możliwość zrobienia 3 pokoju), ...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

798 000 PLN (16 979 zł/m2)

2
-
47 m2
1962
15772238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne 2 pok. na Żoliborzu Artystycznym! 25605568 15772238 Na sprzedaż nowoczesne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,63 m², położone na 3. piętrze w 5-piętrowym budynku z 2016 roku, w prestiżowej inwestycji Dom Development - Żoliborz Artystyczny.Układ pomieszczeń:- Salon z aneksem kuchennym 19...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

960 000 PLN (24 615 zł/m2)

2
1
39 m2
2016