• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Białołęka

Znalezionych ofert: 368

15882692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe, nowoczesne 3 pokoje, meble w cenie 27673108 15882692 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 67,67 m2, piętro 22 bez windy, w budynku z 2013r., Białołęka Kobiałka.Ustawne, jasne, po odświeżeniu, meble i sprzęt w cenie. Idealne dla rodziny lub pary, również inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon z wy...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (12 388 zł/m2)

3
-
67 m2
2013
15885008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27715284 15885008 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2006NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,4m2 składa się z:-widnej kuchni,-dwóch pokoi,-ł...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

490 000 PLN (14 671 zł/m2)

2
1
33.4 m2
2006
15884146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27695854 15884146 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. FlisakówBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45,5m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (12 747 zł/m2)

2
1
45.5 m2
2019
15884151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27695849 15884151 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Konik Polny BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44,18 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-d...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

515 000 PLN (11 657 zł/m2)

3
1
44.18 m2
2025
15884117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27695282 15884117 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Płochocińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,6 m2 składa się z:-pokoju dziennego z aneksem ku...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

629 940 PLN (12 962 zł/m2)

2
1
48.6 m2
2015
15883385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675043 15883385 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. WittigaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1983NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44,1m2 składa się z:- salonu o pow. 17,9 m2 z wyjściem na ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

595 000 PLN (13 492 zł/m2)

2
1
44.1 m2
1983
15882088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27657162 15882088 1-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Strumykowej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34m2 składa się z:- pokoju, - oddzielnej kuchni, - łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- balkonM...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (17 059 zł/m2)

1
1
34 m2
2010
15886039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27746327 15886039 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Śreniawitów BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 1983 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47,3m2 składa się z:-przedpokoju,-dwóch...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (12 664 zł/m2)

2
1
47.3 m2
1983
15884274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27698391 15884274 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Płochocińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 2023 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,91m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

634 450 PLN (13 525 zł/m2)

2
1
46.91 m2
2023
15884114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27695288 15884114 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Odkrytej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2001NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44,4m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej, widnej k...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (13 491 zł/m2)

2
1
44.4 m2
2001
15882038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27655575 15882038 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Ceramicznej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,7m2 składa się z:-salonu z otwartą kuchnią,-sypi...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

595 000 PLN (15 782 zł/m2)

2
1
37.7 m2
2003
15881957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27653305 15881957 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Żeglugi Wiślanej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,1m2 składa się z:-ustawnego salonu (19,2 m²...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (12 222 zł/m2)

2
1
53.1 m2
2009