• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Białołęka

Znalezionych ofert: 368

15885959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27744274 15885959 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Siecznej (osiedle Lewandów 2)BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 2011NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28,63m2 składa się z:- pokoju dzie...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

445 000 PLN (15 543 zł/m2)

1
1
28.63 m2
2011
15887870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27796878 15887870 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Milenijnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2005NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 59,14m2 składa się z:- jasnego salonu (17,88 m2) z w...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (15 049 zł/m2)

3
1
59.14 m2
2005
15887408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27783129 15887408 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Kartograficznej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2026 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym- 2...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

720 000 PLN (15 652 zł/m2)

3
1
46 m2
2026
15887209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27779314 15887209 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Głębockiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,9m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-widnej kuchni,-ł...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (16 012 zł/m2)

2
1
49.9 m2
2020
15863716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe 3 pokoje w stanie deweloperskim 27256394 15863716 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 57 m2, piętro 12 z windą, w budynku z 2026 r., przy ul. Leona Berensona, Białołęka Grodzisk.W stanie deweloperskim, odbiór w III kwartale 2026r., możliwość dokupienia wykończenia pod klucz.  Doskonała propozycja dla ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

715 000 PLN (12 544 zł/m2)

3
-
57 m2
2026
15882695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 3 pokoje z balkonem, garaż 27673110 15882695 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 60,4 m2, piętro 34 z windą, w budynku z 2016 r., Białołęka Nowodwory.Po odświeżeniu, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjne pod wynajem. Meble ruchome w cenie. Mieszkanie to:* sa...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (14 333 zł/m2)

3
-
60 m2
2016
15858029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękne dwa pokoje w spokojnej okolicy, klima 27137824 15858029 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 31,93 m2, piętro 56 z windą, w budynku z 2017r., Białołęka Nowodwory.Eleganckie, nowoczesne, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla singlasingielki, pary, także inwestycyjnie pod wynajem. Meble ruchome w większości ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

600 000 PLN (19 355 zł/m2)

2
-
31 m2
2017
15882692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe, nowoczesne 3 pokoje, meble w cenie 27673108 15882692 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 67,67 m2, piętro 22 bez windy, w budynku z 2013r., Białołęka Kobiałka.Ustawne, jasne, po odświeżeniu, meble i sprzęt w cenie. Idealne dla rodziny lub pary, również inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon z wy...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (12 388 zł/m2)

3
-
67 m2
2013
15885008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27715284 15885008 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2006NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,4m2 składa się z:-widnej kuchni,-dwóch pokoi,-ł...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

490 000 PLN (14 671 zł/m2)

2
1
33.4 m2
2006
15884146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27695854 15884146 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. FlisakówBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45,5m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (12 747 zł/m2)

2
1
45.5 m2
2019
15884151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27695849 15884151 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Konik Polny BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44,18 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-d...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

515 000 PLN (11 657 zł/m2)

3
1
44.18 m2
2025
15884117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27695282 15884117 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Płochocińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,6 m2 składa się z:-pokoju dziennego z aneksem ku...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

629 940 PLN (12 962 zł/m2)

2
1
48.6 m2
2015