• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Białołęka

Znalezionych ofert: 368

15885954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27744280 15885954 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2022NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46 m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym (19,2 m²...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

689 000 PLN (14 978 zł/m2)

2
1
46 m2
2022
15887873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27796882 15887873 4-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Aluzyjnej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 96,21m2 składa się z:Poziom dolny:- Przestronny hol wejściowy z zabudowaną szafą na wymiar- ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 539 000 PLN (15 996 zł/m2)

4
2
96.21 m2
2024
15887431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27783387 15887431 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynku.Rok budowy: 2002NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 58,2m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dwóc...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (12 010 zł/m2)

3
1
58.2 m2
2002
15887236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27779344 15887236 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Głębockiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2011NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:-Salon z kuchnią 18m2,-Sypialnia 12...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

740 000 PLN (14 800 zł/m2)

3
1
50 m2
2011
15885993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27745236 15885993 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Nowodworskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: około 2000 r.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z:-salonu z aneksem kuche...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

655 000 PLN (17 237 zł/m2)

2
1
38 m2
2000
15885974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27745045 15885974 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 2002NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44,6 m2 składa się z:-salon – ok. 20,5 m²-aneks kuchen...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (12 309 zł/m2)

2
1
44.6 m2
2002
15888370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27810895 15888370 2 -pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Myśliborska BUDYNEKOSIEDLE Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy:2008NIERUCHOMOŚĆ Mieszkanie o powierzchni 59 m2 składa się z: dwóch pokoi, oddzielnej kuchni,...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

728 000 PLN (12 339 zł/m2)

2
1
59 m2
2008
15887478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27784207 15887478 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. MagicznejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,50m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienki z oknem. Powierzchni...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

770 000 PLN (15 556 zł/m2)

2
1
49.5 m2
2010
15887261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27779530 15887261 OFERTA NR 24-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Warszawie, Białołęka przy ul. MagicznejBUDYNEK OSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1. piętrze w 3-piętrowym budynku.Rok budowy: 2011Winda: takNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 67,60 m² Salon z anekse...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (15 533 zł/m2)

4
1
67.6 m2
2011
15887225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27779323 15887225 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. PorajówBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 12 piętrowym budynku.Rok budowy: 1984NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 61,20m2 składa się z:-Salon - 19,1mkw-Pokój - 11,3mkw-...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

660 000 PLN (10 784 zł/m2)

3
1
61.2 m2
1984
15887206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27779320 15887206 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Berensona BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41,48m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,,-sy...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

600 000 PLN (14 465 zł/m2)

2
1
41.48 m2
2009
15886735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27766010 15886735 1-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Luciana Pavarottiego - Miasteczko GreenWoodBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku z 2023 rokuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31,31m2. Układ:- salon z aneksem kuchennym- przedpokój- funk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

525 000 PLN (16 768 zł/m2)

1
1
31.31 m2
2023