• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Białołęka

Znalezionych ofert: 374

15893447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27911261 15893447 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Kamińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1998NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 92,43m2 składa się z:-salonu,-trzech sypialni,-dwóch...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 199 000 PLN (12 972 zł/m2)

4
2
92.43 m2
1998
15890488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27878438 15890488 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Talarowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 26,31m2 składa się z:-pokoju dziennego,-aneksu kuchenn...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

450 000 PLN (17 104 zł/m2)

1
1
26.31 m2
2025
15890399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27876182 15890399 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Płochocińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2017 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64,38m2 składa się z:-salonu połączonego z anek...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

759 000 PLN (11 789 zł/m2)

2
1
64.38 m2
2017
15889935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27864662 15889935 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Siecznej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2010NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28,7m2 składa się z:- salonu,- kuchni otwartej na salon...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

430 000 PLN (14 983 zł/m2)

1
1
28.7 m2
2010
15889400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27849860 15889400 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. OdkrytejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 78m2 posiada:- dwa pokoje,- b. dużą kuchnię połączoną z jadalnią, - garderobę, - przestronny ho...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 070 000 PLN (13 718 zł/m2)

2
1
78 m2
2000
15889300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846761 15889300 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,2m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypi...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

590 000 PLN (11 753 zł/m2)

2
1
50.2 m2
2003
15889219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27845994 15889219 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. PanceraBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1992NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 77 m2 składa się z:-salonu z otwartą kuchnią,-trzech s...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN (19 481 zł/m2)

4
1
77 m2
1992
15894541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944529 15894541 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Żeglugi Wiślanej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2008NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53 m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-oddzielne...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

620 000 PLN (11 698 zł/m2)

2
1
53 m2
2008
15893446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27911259 15893446 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Leona Berensona BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą Rok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54m2 składa się z:-salonu z aneksem ku...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

800 000 PLN (14 815 zł/m2)

3
1
54 m2
2015
15893420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27910994 15893420 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Marywilskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47m2 składa się z:- Salon 17.35 m2,- Pokój 11.11 m...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

704 000 PLN (14 979 zł/m2)

2
1
47 m2
2019
15892356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898487 15892356 3-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 59m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym, - 2 sypialni, - łazienkiPowierzchnia dodat...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (13 542 zł/m2)

3
1
59 m2
2011
15891400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27896621 15891400 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Mehoffera BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windyRok budowy: 2008NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 65 m2 składa się z:-kuchni,-trzech pokoi,-ła...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

858 000 PLN (13 200 zł/m2)

3
1
65 m2
2008